Jump to content

Sohne

Kasutajad
  • Sisu loend

    123
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Sohne

  • Tase
    Kasutaja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Kes läheb Tapale ajateenistusse sügis 2011?

    Enne ikka jaoülemaks
  2. Kes läheb Tapale ajateenistusse sügis 2011?

    Pole küll päris täpne vastus, kuid mina lähen Tapale juulis 2011. Eks siis kohapeal paistab, kuhu väeossa täpsemalt - paberile on märgitud Suurtükiväepataljon.
  3. Söön ma piisavalt?

    ei tekita segadust! 100 grammi/milliliitrit sisaldab 3,3grammi valke seega üks klaasitäis on umbes 10 grammi kui sa viinapitsist või kilosest õllekannust piima jood on see juba sinu enda asi. keskmine klaas on ikkagi 250-350 ml
  4. Söön ma piisavalt?

    Jälgi, et igas toidukorras (umbes 3-4 tunni tagant) sisalduks loomse päritoluga valke(umbes 30-40 grammi). Kohupiim, kodujuust, (kala/kana)liha, klaasitäis piimagi on ju umbes 10 grammi. hakkadki niimoodi arvestama ja saad päevase valguvajaduse kenasti kätte. hiljem võid vastavalt kaalualandamise soovile või kaloraasi tõstmise soovile mängida teiste toiduainetega aga valguallikad jäävad alati sisse kristo
  5. Söön ma piisavalt?

    lihasmassi arendaja kohta vähe valku. see on nagu kestvussportlase menüü sul
  6. Sõidueksam :D

    siinkohal on parim põletame kummi jee jee jee
  7. Sõidueksam :D

    ottomootor on niivõrd lai oma võimaluste poolest lühikese kolvikäigu, hea voolavuse ja olematu hoorattaga on võimalik luua kolossaalseid kw numbreid. nt vormeli mootor pikk kolvikäik, suur töömaht (ka hooratas), samuti ka ülelaadimine näiteks kombineerituna loovad mootori, mille kw number ei pruugigi niivõrd raju olla, kuid see-eest väändemoment ja mootori ressurss on meeletud. nt ameeriklased viimasele lisaks sobib väga hästi ka diisel, veoloom, mis pole küll ottomootor, kuid mille efekt on veelgi rajum
  8. Sõidueksam :D

    ei saanudki aru, et millega sõidad siis? kui sidur vastavalt juba moditud on, saab ka nii minema minule aga soliidsed või kurjad aparatuurid ...
  9. Põhjalikumalt toitumisest

    Härrased, millised on põhilised toiduained, kust naturaalset/head/imepärast rasva ammutada? Millistest halbadest rasvaallikatest toiduainetest tuleks kindlasti eemale hoida?
  10. Sõidueksam :D

    sõbrake müü pisike R4 maha ja osta V konega Auto. märkad peagi et ka madalalt on moto vägagi võimeline tõmbama... milleks üldse kurve kiiresti läbida? tänavad siin tartus meenutavad pigem karjääri mitte ringrada
  11. Põhjalikumalt toitumisest

    Üldiselt on loodud mingisugusedki mallid tervisliku toitumise kohta. See väide, et süsivesikutel on lõõgastav toime ja tarbida tuleb õhtuti, on üsna utoopiline. Kuhu jääb soovitus tarbida päeva esimeses pooles madala GI süsivesikuid ja päeva lõpu poole sv defitsiit luua? et söön nüüd rosinakukleid, sest siis on hää tuttu heita või? järgmisena võibolla soovitus päevaringselt searasva manustada?
  12. Jooksmine

    kas jooksed täis kõhuga? tarbi trenni vältel mõõdukalt vedelikke ja soolasid kui ei jõua, alanda tempot--->pulssi
  13. vale kaup

    Minuga ei ole keegi kontakti võtnud ega alternatiive pakkunud!!! Arvad, et mul ei ole midagi teha ja keerutan siin tolmu üles?? Võiksite jälgida mida teilt tellitakse...
  14. vale kaup

    ei ole ilus nii asju ajada
  15. vale kaup

    Miks jõuab minuni vale pakk? Kui tellin kenasti maasikamaitselist valgupulbrit siis miks karpi avades leian vaniljepulbri, õnneks tootja ja pulbri mass on õiged. Kas tegemist on tulnukatega? See ei ole esimene kord, eelmisel korral saatsin mingid võõrad vitamiinid üldse tagasi, õnneks lahenes tookord kõik kenasti. Täna enam ei viitsi jamada, söön vaniljet.
×