Jump to content

Utyluu

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Utyluu

  • Tase
    Vaatleja
  1. Uus trennihuviline

    Tere, olen 25 aastane noormees. kaal ~77kg pikkus 197cm eesmärk- võtta juurde kaalus, eelistaks lihasmassi. Olen viimased 2 kuud käinud hommikuti ujumas (1km) vahepeal rohkem,harva vähem(2-4x nädalas). Nüüd mõtlesin lisaks teha ka natuke jõusaali (2x nädalas max) kuigi mulle seal väga ei meeldi. Tahaks uurida ,et kuidas peaksin jagama päevi ,et millal ujuma ja millal jõuksi.Praegu tegin nii ,et hommikul ujuma ja õhtul jõuka aga järjestikused päevad olid ja siis tundsin ,et teisel päeval enam jõukas väga midagi enam teha ei jaksanud . Kuidas peaksin jagama lihasgruppe mida treenin ja planeerima puhkepäevi?vb peaks ka täpsustama mis harjutusi teha ning menüüd ja söögikordi. Hetkel söön hommikuti kas 1)muna ja peekonit mitmevilja kukli vahel +smuuti 0.6l (banaan+mustikad+Spinat maasikad või muud marjad ,Vb peaks lisama veel mingeid seemneid vms?) või 2) pudru ja muna lounaks supp ja praad (vahepeal supp jääb ära ) ohtuks tavaliselt makaronid millegagi voi praadi kuskil väljas. parast trenne tavaliselt söön kodujuustu ja banaani vms. Kas ja millal peaks tarbima toidulisandeid või proteiini jooki?(hetkel ei kasuta kumbagi) ette tänades ,S.
×