Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by jorsik


  1. 30 minutiga jõuab ju ainult paar-kolm harjutust teha, kus asja mõte on? Mis lihasgruppe peaks eelistama sellise treeninguga? Kui just kogu treening pole jõutõmbamine. Mul on ka trenn tavaliselt 1,5+ tundi ja selle ajaga ma jõuan ainult kas üla- või alakeha ära koormata. Okei, peale mingil põhjusel pikemalt treeninguta olemist teen esimesed trennid ka vähem intensiivsed aga ikkagi üle tunni kulub.


  2. Mitte maailm ei lõpe, vaid käesolev tsükkel lõpeb ja algab uus tsükkel. Kuigi, vaadates kus suunas maailma majandus liigub, võib majandus- ja rahandussüsteemi kollaps langeda umbes sellele ajale. Pole võimatu, et seda kasutatakse isegi ära teatud ringkondade poolt (IMF?) Hea ju vabandada välja et sorri, isegi maiad ennustasid tuhandeid aastaid tagasi, et 2012 tuleb maailmalõpp, mida siis meie enam teha saame? See pidigi nii minema, minge pekske maiasid.

    • Upvote 1

  3. Minul on näiteks paremal põlvel sarnased sümptomid, valusaks jääb põlve siseserv ja uuring näitas meniski osalist rebendit, ilmselt mingist ammusest traumast. Lähengi sellega opile pühapäeval. Igatahes, nagu juba eelpool öeldud - meie pole arstid, su põlve on vaja uurida, meil kahjuks rõntgen- või ultrahelisilmi pole, go see a bloody doctor!


  4. Esiteks ma vabandan viivituse pärast kuna kaotasin ära oma äsjatehtud konto parooli.

    Kui aga aus olla siis tegin uue konto vaid selleks, et teemale vastata, kuigi ma ei oskagi sellele nüüd päris hästi läheneda...Palusin ma ju jagada infot erinevate toiduainete kohta. Eeldasin, et keegi märgib ära näiteks transrasvade olemasolu kohukestes või midagi taolist. Ei soovinud ma kindlasti mingisugust kriitikat rasvavaba kohupiima kohta, vaid pigem teada saada, kas selle toote puhul peaks millegi psuhtes tähelepanelik olema. Ma tean väga hästi, et rasvad on vajalikud ning need on mu menüüs ka esindatud. Ja mis puutub võisse, siis pole sellel viga miskit. Mainisin ju, et asendasin selle toorjuustuga - see maitseb mulle rohkem. Kui aga vaadata neid postitusi, siis on siin mingisugune järjekordne tüüpiline vaidlus, mis on kogu teema ummistanud ning ükski antud teema huviline või algaja siit midagi antud teema kohta küll teada ei saanud. Pealegi kui antud teemat loevad noored, siis oleks neile veidi kohatu anda nõu, et söö mida tahad ja kuna tahad. Ühesõnaga kellegagi vaidlema hakata küll ei soovi. Kasutan lihtsalt traditsioonilist google otsingut ja püüan leida artikleid, mis minu küsimustele vastused annavad.

    Ära pane pahaks, ega titaanid ei pane heideldes tähele pööbli piiksumist jalgade all kuskil. Mina isiklikult ei tunne tarvidust süüa kohukesi või muid transrasvu sisaldavaid asju, Archangel võib oma IIFYM juttu ajada palju tahes, ma pole ikkagi sitasõber. Üldiselt pole rasvavabadel piimatoodetel mõtet, sest piimarasv on hea rasv, ei saa aru, mismõttes võiks tähelepanelik olla rasvavaba kohupiima suhtes? Sealt on rasv välja võetud ja seepärast maitseb nagu saepuru, muu on sama ju.

    • Upvote 1

  5. olen kokku puutunud olukorraga, kus tuttav noorena manustas liiga palju kreatiini, millest kreatiniini tase veres läks liiga kõrgeks ja kutt oli neerudega haiglas. muidugi võisid neerud juba ennem haiged olla või mingisugused teised ained talle halba teha, aga sellegi poolest jääb kahtlus kreatiini peale. tänaseni on arst keelanud tal kreatiini söömise.

    mõtle kui sul nüüd keegi lähedane hakkab sama lollilt kread manustama.

    kuigi ma arvan jätkuvalt, et kreatiin on üks parimaid aineid, mis annab suurepäraseid tulemusi ja hinna/kasu tegur on paigas. sellest hoolimata tuleb see ka omal ajal ja korralikult tarbides.

    glükosamiinist rääkides, selle vastu mul poleks midagi. see on pmst sama nagu vitamiinide või mineraalide tarbimine: aitab säilitada tervist. ja see ongi põhiline.

    Idioodi käes on sool ja suhkur ka ohtlikud, neid liialt manustades võid ka haiglas lõpetada, kas arst keelaks nende kasutamise ka elu lõpuni? Harida tuleb inimesi, mitte kõike keelata, mille vale tarbimisega endale liiga tehti.


  6. Ma arvan, et see vaimsete võimete paranemine ja meelte teravdumine ilmneb kõige selgemini keskmisel inimesel, kes toitub nagu isud on. Ehk siis valesti. Teil, kes te siin toitumisspetsialistid olete, on keha niigi optimaalseimas vormis ja paastumine ei anna sellist efekti, pigem isegi vastupidist.


  7. Selline probleem on, et vasakpoolne kõhulihaste grupp on poolteist cm paremast madalam. Kuidas oleks võimalik nad saada "ühele tasandile", et nad minu silma nii väga ei riivaks. Hakkasin hiljuti käima ka jõusaalis - võite soovitada seal midagi teha.

    Imetle ennast vähem peegli ees, seda nimetatakse nartsissismiks :blink:


  8. Kanafilee ja spinat. :blink:

    How about - sada teist juurvilja, puuvilja, köögivilja mida poes müüakse. How about vahelduseks ükskõik, mis muud liha. :o

    Kas keegi päriselt ka Kanafileed naudib või söövad kõik seda selle pärast, et keegi suur poiss ütles, et see on hea valguallikas? :D

    Mis kanafileel viga on? Normaalselt tehtud, siis on hea maitse ja tekstuuriga ju. Ja see juur- ja köögivilja valik on meie poes ikka suht kesine, sajast sordist on asi väga kaugel :)

×