Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Arvamusi toidukava kohta?

    Mis kanafileel viga on? Normaalselt tehtud, siis on hea maitse ja tekstuuriga ju. Ja see juur- ja köögivilja valik on meie poes ikka suht kesine, sajast sordist on asi väga kaugel
  2. veider toitumisalane artikkel

    No aga proovi ikka ja anna meile teada, kas läks tervis superheaks või jäi samaks?
  3. Taani kehtestas toidurasvale eraldi maksu

    Sest põhjusega tegelemine eeldab KOHE tegelemist . Lihtsam on ju tegeleda (võimalike) tagajärgedega millalgi helges tulevikus, äkki on selleks ajaks mingi tablett ka leiutatud, mis maagiliselt hetkega terveks teeb.
  4. Peale jõusaalis käiku valud kaelas

    Kõige tõenäolisemalt närv pitsunud jah. Tuleb hoiduda sellest harjutusest ja üldse käte liiga suure amplituudiga liigutamisest tahapoole mingiks ajaks, vähemalt seni kuni valu taandub.
  5. Suhkur

    Suuremat pilti pole või? Mitte essugi ei loe välja.
  6. Suhkur

    Trollid või?
  7. Suhkur

    Hm, ma ei teadnudki, et mullas ka toitaineid on. Palju mulla kalorisisaldus on?
  8. Suhkur

    Noh, ka sõjaaja jaoks varuks koguda Suhkur halvaks ei lähe ju ja kui midagi muud süüa pole, saab suhkrut nosida. II Maailmasõja ajal päästis suhkrutükk inimese elu Stalingradis. Vaadates olukorda maailmamajanduses, pole kollaps üldse mitte välistatud, siis sa istud oma Lasnaka korteris, kõht korisemas ja mõtled, küll oli tark vanamutt, ostis tervelt 15 Kg suhkrut
  9. Peab vist jälle mainima, et siin foorumis pole arste (ilmselt?). Igasuguste selliste terviseprobleemidega võiks kõigepealt pöörduda arsti poole ja alles siis, kui nemad midagi ei leia ega oska abi anda, võib siin küsida. Meil ei ole ju röntgensilmad, et saaks su pea sisse näha, mis põhjustab su peavalusid.
  10. Millist mineraalvett eelistate?

    Värska originaal Aura apelsini-virsikunektariga pooleks, parim. Mull peab sees olema, seistes läheb maitse ära rõvedaks. Vytautas oli ka suht joodav vist, borjomid ja muud on rõveda apteegi maitsega.
  11. PÕNEV VIDEO AGARAST MMA MEHEST

    Heh, OPi video oleks nagu lõik kuskilt Hiina kungfu filmist - palju lööke aga vähe villa Löögihääled olid puudu ainult. Tagus palju see security guy vend tagus, neeger ikka pikali ei kukkunud, tal polnud ju kuskilt verinegi, lõpus öeldi ka, et kumbgi viga ei saanud.
  12. kala filee vs suitsutatud

    Mingi nali või? Suitsutamine on ju tohutu vaev, kui ise teha, erivarustust on vaja jne. Ja poest ostes on ikka kõvasti kallim, kui külmutatud filee.
  13. Vaata siis. Tundub, et sa oled avastanud miljoni dollari saladuse, nüüd pole muud kui vutt-vutt Eesti Spordiliitu, kraba endale paar lootustandvat noort ja hakka neid treenima, õigesti. 2016 peaks ikka paar maailmameistrit valmis olema?
  14. Keefir

    Kõige parem on hapupiim, keefir on pastöriseeritud, sellega hävitatakse needsamad kasulikud piimhappebakterid ära, mida pärast tagasi juurde lisatakse.
  15. Pullid pildid netist

    Eeee....keegi äkki seletaks mis siin pildil toimub, ma ei saa aru
  16. Kas on tõesti võimalik, et on olemas keegi, kes ei tea, kui erinevad inimesed oma füsioloogialt on? Ilmselgelt tegi ta õigesti trenni, kui selliseid tiitleid saavutas.
  17. Natuke meelevaldne tõlgendamine, või kuidas? Kas need ürgsed jahimehed ei elanud sellepärast üle 30, et nad olid sunnitud sööma ainult liha ja rasva või hoopis haiguste, vigastuste, nälja jms. pärast? Pealegi on inimene koguaeg korilusega tegelenud, marju, juurikaid, pähkleid, seemneid jmt. toitu on koguaeg söödud, ka siis kui hakati küttima, ega siis küttimine alati edukas polnud.
  18. Kiirtatrahelbed

    Sa tahtsid öelda Saku lihase?
  19. Stressi mõju lihaskasvule / kaalualandamisele

    Ma ei tea millest SINA räägid aga R0tter rääkis vist ikka antidepressantidest. Või on mingeid toiduaineid, mis väga lihtsalt mõjutavad ajukeemiat? Tahaks teada.
  20. Stressi mõju lihaskasvule / kaalualandamisele

    See on väga individuaalne. mina olen näiteks vist peaaegu kõik antidepressandid järgi proovinud ja ainult mõnel oli mingigi märgatav mõju, elukvaliteeti ei muutnud eriti ükski. Niiet depreka puhul tuleb nagu iga teise haigusega tegeleda põhjusega, mitte tagajärgedega.
  21. Ja miks sa ei lähe ortopeedi juurde? Sest momendil on kõik OK? See on ju rumalus. Mul oli ka ganglion peopesa liigese peal, alguses süstiti steroide vmt. , siis kadus ära tükiks ajaks aga kuna ma tegin kätega füüsilist tööd, siis tuli tagasi. Lõpuks opereeriti ära aga ikka kippus tagasi tulema. Nüüd kui enam füüsilist tööd ei tee, pole muret valmistanud. Aga asjatundja konsultatsioon ei jookse kunagi mööda külgi maha.
  22. Triitsepsi massi kasvatamine

    Vähk on üldse mingi mutant, teda ei saa treeningutes ja toitumises eeskujuks võtta
  23. FÖÖNIKSLIND!? Kevin Levrone

    Jaajaa, puhas puhas ja mina olen Rooma paavst..
  24. 2 Väikest küsimust.

    Äkki kaaluksid selle keemia joomise lõpetamist?
  25. Asi ametlik - Veerpalu lõpetab karjääri!

    Noh, ta on tükk aega juba rääkinud karjääri lõpetamisest, arvestades seda viirust, mis tal kallal on ja ära ei taha minna, oli selline samm oodatud ja loogiline. Aga jah, naudi varajast pensionipõlve Andrus, sportlaskarjäär oli pikk ja edukas, aitäh paljude emotsioonide eest, mis sa pakkusid.
×