Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Pimesoole lõikus???

    Kas tänapäeval ka veel lõigatakse lahti? Aga üldiselt Recovery time from the operation varies from person to person. Some will take up to three weeks before being completely active; for others it can be a matter of days. Niiet kuidas enesetunne ütleb.
  2. Ma ei saa ka sellest keha ära rikkumise jutust aru, wtf? Jõid sheiki ja seetõttu omandasid mingid lihased? Või jõid niipalju sheiki et neerud ütlesid üles?
  3. Pullid pildid netist

    I don't get it...
  4. Võtame erandi ja teeme reegliks või?
  5. Üks igati naturaalne leivajuuretis :)

    Kus on naiste loogika? Poes peab ju niikuinii käima, ega siis ainult leivast ära ei ela, võid ja vorsti on ka vaja peale.
  6. Kuidas kasvatada lihasmassi?

    30 minutiga jõuab ju ainult paar-kolm harjutust teha, kus asja mõte on? Mis lihasgruppe peaks eelistama sellise treeninguga? Kui just kogu treening pole jõutõmbamine. Mul on ka trenn tavaliselt 1,5+ tundi ja selle ajaga ma jõuan ainult kas üla- või alakeha ära koormata. Okei, peale mingil põhjusel pikemalt treeninguta olemist teen esimesed trennid ka vähem intensiivsed aga ikkagi üle tunni kulub.
  7. MV spordiklubi sooduspakkumine

    Avastasin, et praegu saab soodsalt soetada endale MV voucheri aadressilt http://www.pakkumised.ee/index.php?act=offers.view&id=13350
  8. Maailma lõpp peaks käes olema, aga elame veel:-D

    No Yellowstone all asuv 100km läbimõõduga supervulkaan oleks ka pidanud ammu purskama, kui juba sellistele teemadele läks. Ega asteroidid pole ainuke asi, mis Maad ohustada võib. Ja see tsükli lõpp ei pruugi ju üldse viidata mingile füüsilisele katastroofile.
  9. Maailma lõpp peaks käes olema, aga elame veel:-D

    Mitte maailm ei lõpe, vaid käesolev tsükkel lõpeb ja algab uus tsükkel. Kuigi, vaadates kus suunas maailma majandus liigub, võib majandus- ja rahandussüsteemi kollaps langeda umbes sellele ajale. Pole võimatu, et seda kasutatakse isegi ära teatud ringkondade poolt (IMF?) Hea ju vabandada välja et sorri, isegi maiad ennustasid tuhandeid aastaid tagasi, et 2012 tuleb maailmalõpp, mida siis meie enam teha saame? See pidigi nii minema, minge pekske maiasid.
  10. Ma arvan rebane, et parem ärgu tehku kuskil kolkas seda statistikat, tuleb võibolla välja et ca 80% on alkohoolikud Ja pealegi, minuarust on alkotarbimine Eestis siiski probleemiks, igas vanusegrupis, niiet väike kainestav statistika, isegi kui ta on üleilustatud, tuleb ainult kasuks - äkki keegi jätab mõne pitsi tõstmata.
  11. YouTube videod

    Miks peaks mäesuusataja treenima nagu kulturist?
  12. Pullid pildid netist

    Just to be sure, see keskmine on mees või naine?
  13. KULTURISM EI OLE TURISM!

    Kulturism on purism
  14. Põlve piirkonnas joostes tekib valu

    Minul on näiteks paremal põlvel sarnased sümptomid, valusaks jääb põlve siseserv ja uuring näitas meniski osalist rebendit, ilmselt mingist ammusest traumast. Lähengi sellega opile pühapäeval. Igatahes, nagu juba eelpool öeldud - meie pole arstid, su põlve on vaja uurida, meil kahjuks rõntgen- või ultrahelisilmi pole, go see a bloody doctor!
  15. Kui sööd, siis söö teadlikult !

    Ära pane pahaks, ega titaanid ei pane heideldes tähele pööbli piiksumist jalgade all kuskil. Mina isiklikult ei tunne tarvidust süüa kohukesi või muid transrasvu sisaldavaid asju, Archangel võib oma IIFYM juttu ajada palju tahes, ma pole ikkagi sitasõber. Üldiselt pole rasvavabadel piimatoodetel mõtet, sest piimarasv on hea rasv, ei saa aru, mismõttes võiks tähelepanelik olla rasvavaba kohupiima suhtes? Sealt on rasv välja võetud ja seepärast maitseb nagu saepuru, muu on sama ju.
  16. Foorum uuendatud

    Milleks see uuendamine hea oli muidu? IMO nõme, ma enda värvilahendust ei saa muuta kuskilt? See valge käib eriti närvidele, vanal foorumil oli meeldiv värvilahendus.
  17. Suhkrud?

    Ma kavatsen steviale võimaluse anda
  18. Rind ei arene

    Proovi suurema korduste arvuga, 15-20+
  19. Kaalust alla .

    Äkki täpsustad siinkohal, kas rohelise tee kasu on olematu või rohelise tee kasu rasvapõletajana on olematu?
  20. Idioodi käes on sool ja suhkur ka ohtlikud, neid liialt manustades võid ka haiglas lõpetada, kas arst keelaks nende kasutamise ka elu lõpuni? Harida tuleb inimesi, mitte kõike keelata, mille vale tarbimisega endale liiga tehti.
  21. NITRIX=peavalu

    Mis sa tahad cool välja paista või? Eesti keeles peaks selline väljend nagu "koljusisene" täitsa olemas olema.
  22. Kaalust alla kiiresti.

    Ma arvan, et see vaimsete võimete paranemine ja meelte teravdumine ilmneb kõige selgemini keskmisel inimesel, kes toitub nagu isud on. Ehk siis valesti. Teil, kes te siin toitumisspetsialistid olete, on keha niigi optimaalseimas vormis ja paastumine ei anna sellist efekti, pigem isegi vastupidist.
  23. Kõhulihaste kohta

    Imetle ennast vähem peegli ees, seda nimetatakse nartsissismiks
  24. Kaalust alla kiiresti.

    Jah, paar tarka vaidlevad, kasutades väljendeid ja lühendeid, millest ainult nemad ise aru saavad ja ülejäänud foorumlased vaatavad töllakil mokkadega kaugusest pealt
×