Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Roelly Winklaar

    Ma ei saa aru, mismõttega niipalju raskust peale laduda, et ei jõua ühte kordustki ilma teise jõujunni abita teha? Et saaks näidata kui kõva vend on juutuubis?
  2. Hüppeliiges

    Tuleb veel kord ortopeedi külastada, lasta MRI teha (kui ei tehtud eelmine kord). Seekord mõne teise ortopeedi juures, teine arvamus ei tee paha.
  3. YouTube videod

    Fail
  4. YouTube videod

    Kui juba Venemaale teema läks, siis väike parkimisvideo: http://www.youtube.com/watch?v=p_QKfjX4N7Q&list=UUR2lg_YchvWGbpMxHg-EIgg&index=1&feature=plcp
  5. Kuidas sa paned lukku sellist venda, pooltel ei ulatu jäsemed ümbergi Võhma tundus vennal natuke olevat ja kui selline paks lihaskilp igalpool ümber on, siis võiks ju proovida MMA-d ikka, osad annavad hirmust alla ja osadele õnnestub löök sisse anda.
  6. Uuring: steroidid ja neerud

    Mis tüüpi artikkel see on siis? Minu jaoks on sellised artiklid, mille kogu point on "DON'T DO ROIDS, KIDS!", kergelt poolikud. Kuna AAS-id on originaalis ikkagi ravimid, siis kogused ja kasutamise kord on nagu ülioluline asi, mille põhjal mingeid järeldusi teha üldse.
  7. Uuring: steroidid ja neerud

    Pikaajaline steroidide liigkasutamine kahjustab tervist? See tuleb nüüd küll üllatusena Ma ei näe, palju keegi mida kasutas, kui pikkade tsüklitena jne, correct me if I'm wrong.
  8. Rasva põletav supp

    No aga proovi järgi. Tervist ikka ei kahjusta köögviviljad ju. Puljongikuubik on kahtlane teema juba. Proovi kuu aega ja anna meile teada, kas rasvad põlesid rohkem kui ilma supita.
  9. Dwayne "the rock" Johnson

    Ei aga tegelt on suht kena mees küll jah.
  10. Liiga peenikesed jalad

    Ah et ei saa seeliku või kleidiga käia kui jalad on liiga peenikesed enda arust, ilmselt on mingi uus seadus vastu võetud vahepeal. Jalgu sa nii kiiresti ilmselt ei saa jämedamaks, soovitaks siis vähemalt psühholoogi juurde aeg kinni panna, äkki annab madala enesehinnaguga midagi ette võtta
  11. Vedel Stevia

    Ma ostsin ka täpselt sama steviat ja olen täitsa rahul. Algul oli natuke harjumatu see teistsugune magusus aga harjusin kiiresti. Pudel on ka nii suur, et jätkub ilmselt mitmeks aastaks. EL maksud ei lisandu kindlasti kaalu pealt, vaid paki väärtuse pealt. Praegu peaks maksuvabaks summaks olema 22 EUR
  12. http://en.wikipedia.org/wiki/Fruitarianism Pole see asi nii hull midagi. Loomulikult ei tohi midagi piiramatult süüa, vaid ikka niipalju, et päevane saadav energia jääks oma normi piiresse. Õun õhtuse snäkina on täiesti ok
  13. Sire sai

    Sai ka ära proovitud ja asi tundus suus nagu niiske svamm, nätske ja maitsetu Aga noh, süüa kõlbab.
  14. Sire sai

    22g valku 100 grammis tootes See pole enam sai, vaid liha Tõenäoliselt on nisujahu vähem pandud ja sojajahu rohkem, ainult muna lisamisega sellist valgusisaldust juba ei saa.
  15. Liiga lihastes jalad?

    Säär on hea aga jala ülaosa võiks treenida, natuke proportsioonist väljas IMO võrreldes säärega.
  16. Pullid pildid netist

    Mis su vigastus on, mees? Mul kukkus küljest ära sinupärast.
  17. taimne valk vs loomne valk

    Inimene on omnivoor
  18. Lase mõõta RT3 (reverse T3) taset endal. Kuigi, ega ma pole kindel, kas meie endokrinoloogid sellist asja üldse tunnistavad. Kui see on liiga kõrge, siis annan edasisi juhendeid. Külasta mu ülaltoodud linki ka.
  19. Mul on suhteliselt sama teema, olen 191 pikk ja kaalusin kuni 2003 aastani 80kg ringis, siis tekkis lambist kilpnäärme äge autoimmuunreaktsioon ja ma võtsin 2 kuuga 20 kg juurde. Kui kilpnääre hakkas suurenema, läksin arsti juurde ja hakkasin saama asendusravi türoksiiniga. Kuigi testid näitavad et T4 tase on normaalne, pole mul mingi nipiga õnnestunud kaalu endise taseme lähedalegi saada. Vahet pole, kuidas söön või palju trenni teen, ikka kaal alla 95kg ei lange. Mingi aeg, kui haige olin, sõin nädala jooksul 2000 kcal kokku heal juhul aga kaal ei langenud 1 kg ka mitte. Niiet kui on kilpnäärmeprobleemid, ei ole asi nii lihtne, et oli probleem-nüüd saad türoksiini-näitajad on normis-nüüd oledki sama terve kui enne. Ma pole kindel kas seda mõõdetakse meil, aga võiks testida RT3 taset. http://www.stopthethyroidmadness.com/reverse-t3/ Liigkõrge tase võib vabalt takistada kaalulangetamist.
  20. Pullid pildid netist

    Vanaema ja vanaisa trenni tegemas
  21. Kilpnääret oled lasknud kontrollida?
  22. Pullid pildid netist

    Tahate ka sama trendikad välja näha, kui need inimesed? http://meestekas.net/?p=35649&fb_comment_id=fbc_10150513802542151_21350432_10150516424052151#f38104104789248
  23. EHE 100% liha viiner

    Ma arvan et 100% liha all mõeldakse, et kõik on liha, mitte 50% liha + rupskid + konditustatud lihamass + peldikupaber + jahu jne. See, et 100g viineri või vorsti tegemiseks on kasutatud 100g liha, on täiesti õige, sest see kaal on võetud enne termilist töötlemist, mille käigus liha kaotab massi, kuna veesisaldus väheneb. Seega valmistootes on tegelikult 80-90g liha.
×