Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Sattusin siin mingile vanale teemale kus sa väidad et piim on kahjulik, täpsemalt kahjuks ei leidnud mingit seletust, äkki seletaks siin?
  2. http://tka.nutridata.ee/showFood.action?food.foodname.et=P&food.origfdcd=&food.id=1327 siin on küll märksa suurem energiasisaldus
  3. Pullid pildid netist

    Minuarust väga näitleja Robert Downey Jr. sarnane
  4. Ei jaksa enam trennis käia?

    Töö on füüsiline siis ma oletan? Sa alles hakkasid tööl käima, anna aega et uue reziimiga harjuda. Selleks võib küll paar kuud kuluda aga lõpuks peaks organism ikka kohanema uue stressiga ja hakkab energiat piisavalt üle jääma, et jõuaks trenni ka minna. Ilmselt on sul tööl ka paar 10-15 minutilist puhkepausi, soovitan nende ajal reaalselt ka puhata. Kui on füüsiline töö ja oled päev otsa jalul, võikski kuhugi vaiksemasse kohta pikali visata ja jalad kõrgemale tõsta, aitab energiavarusid taastada päris hästi. Endal on ka peale pikemaid pause tööst samasugune tühjakspigistatud sidruni tunne algul aga inimese organism on väga kohandumisvõimeline. Võid ka ju mingeid toniseerivaid lisandeid tarvitada, zenzenn, hiina sidrunväändik, echinacea tinktuur jne., nagunii pime aeg tulekul ja organism vajab turgutamist.
  5. Odavaim viis

    Karp või 2 päevas oleks liig? URL please
  6. Keha väljakujunemine?

    Täiesti sürr. No offense aga kuidas saab 2a. tegeleda millegagi ja absoluutselt mitte midagi teada teemast? Archangel andis sulle esimesed vastused kätte, siin saidil on artikleid küllaga, kus räägitakse toitumisest ja trennist, need on suhteliselt ammendavad alustuseks.
  7. Pakun, et tegemist on Saudi-Araabiast imporditud uudse dieeditootega. Kuna antud müsli koosneb 99% liivast ja sisaldab ka 1% kuivanud taimseid- ja loomajäänuseid, on ta toiteväärtus peaaegu olematu ja sobib väga hästi paastuperioodiks. Liiv puhastab ka väga hästi sooleseinu sinna kogunenud toksilistest jääkidest. Antud müslit peaks varsti ka näha saama meie paremini varustatud kauplusekettides soovitusliku jaehinnaga 130 EUR/kg
  8. Immuunsüsteem ja kaos

    Ja kui vana su tütar on? Ma ütlesingi TÄISKASVANUD inimesele, lastele on nad ilmselt tõesti vajalikud. Ma olin lapsena ja kooli ajal väga terve aga tasapisi hakkas haigestumine sagenema, kolmekümnendate alguses olin ikka mitmeid kordi aastas korralikult haige, mandlid tihti paistes. Siis käisin mandliopil ja pärast seda ei olnud mitu aastat haige. Nüüd olen vahel olnud aga väga harva ikkagi võrreldes mandliteajaga
  9. Immuunsüsteem ja kaos

    Cordycepsi laseb ravimiamet läbi. Saab näiteks smartpowdersist või iherbist. Aga seleta, milleks on täiskasvanud inimesele vajalikud mandlid? Pimesoole vajaikkuse kohta on mingid teooriad aga ilmselgelt saab ka ilma pimesoole ja mandliteta elada ja elukvaliteet pole teps mitte halvem, minul hoopis paranes vastupanu haigustele märgatavalt peale mandlite eemaldamist.
  10. Alkoholi tuleb juua, 40-50g päevas, nagu vene ajal juba soovitati, hoiab veresooned puhtate ja elastsetena
  11. Paksumaksuga haigekassat päästma

    Aga ravitavad, kui õigel ajal jaole saada.
  12. Nop, not really: http://www.tarbija24.ee/956076/teised-poed-energiajookide-muugipiiranguga-kaasa-ei-lahe/
  13. Ma vahepeal jõin hommikul tee või kohvi asemel monster ripperit ühe purgi hommikul, täitsa hea oli, andis energiat küll ja mingit zombi tunnet ei tekkinud, maitse ka väga hea IMO. Kui liitrite kaupa kaanida päevas, siis võibolla tõesti tekib terviseprobleeme aga mõõdetundetul tarbimisel võib peaaegu iga asi terviseprobleeme tekitada. Mingi keelamise vmt. asemel võiks lapsevanemad mõelda, mis põhjusel lapsed nii väsinud on siis koguaeg.
  14. Väga SUUR värin üle kogu keha

    Koguaeg väriseb või ainult trennis? Kohe trenni alguses või pigem trenni käigus hakkad värisema? Ei taha uskuda et sellise kirjeldusega ei oska ükski arst midagi öelda, tundub tõsine probleem olevat.
  15. Tervis korda, alustaks toidust!

    Aga kui ta sööks purksi ja pizzat, siis ei läheks ka järgmise 36 aasta jooksul!!
  16. Tervis korda, alustaks toidust!

    Aga miks sai hea on? Gluteen ja rafineeritud jahu on hea? Milleks süüa tühje kaloreid sisse, kui võiks täisväärtuslikke süsikaid süüa selle asemel a'la tatar või täisteratooted?
  17. Õlaprobleemid

    Eestis pole midagi saada, aspiriini võid saada ainult. Kinni? Ma loodan, et siit ei tule nüüd mingit ignorantset steroidide kaagutamist . Ma ei öelnudki, et voodis vedeledes saab supertervise aga paranemisele kaasa aidata võib ta küll kõvasti.
  18. Õlaprobleemid

    No näiteks GHRP-2 või ipamorelin + ModGRF(1-29) No näiteks GHRP-2 või ipamorelin + ModGRF(1-29). Huvi teema vastu on, siis rega ennast http://www.datbtrue.co.uk/ foorumisse
  19. Õlaprobleemid

    Alati võid proovida peptiide, uuringute ja kogemuste järgi aitavad selliste probleemide korral.
  20. Kas selja jaoks on vahet, kui ma istun tooli tüüpi toolis või n.ö. baaripuki moodi toolis?
  21. Dilemma, jooksmine või jõusaal, või mõlemad?

    No kui pekk maas peaaegu, siis oleks jah vist mõttekam rõhuda jõusaalile rohkem. Kui 4x nädalas, siis peaks juba 2-ks olema jaotatud trenn.
  22. Rasvapõletaja

    Saab posti teel saata küll, kui just pole narkootiline või psühhotroopne aine, aga tingimuseks on see, et eraisik saadab eraisikule. Niiet kui sul sinna mõni sõber jääb maha, kes viitsib pakke saata, lase aga käia.
  23. Roelly Winklaar

    Näeb välja nagu lihaveis
  24. Fast HT-R

    Maitse asi ju, mulle isiklikult meeldib maasika oma.
  25. Põlveprobleemid

    http://www.naine24.ee/806700/visake-jooksujalatsid-nurka/
×