Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. kodune trenn

    Saku lihase mahasaamiseks on vaja aeroobset ikkagi teha, "natuke kodus trenni tehes" ei saa sa sellest lahti, soovitan jooksmist või ujumist. Joosta muidugi kõige lihtsam, saad igal ajal teha. Sellist toidulisandit ei ole veel leiutatud mis kodus voodis lakke sülitades kõhult pekki kaotaks mühinal.
  2. Valgushokolaad

    Valgushokolaadi pole näinud, küll aga valgubatoonikesi, nagu müslibar näeb välja. Aga noh, seda osta küll ei jõua, tk. maksis mingi 40 eeku imo. Niipalju kui ma olen aru saanud, on kohe peale trenni kõige vajalikum lihaseid toita valguga, niiet osta valgupulbrit, sega liiter shaket ja võta hommikul kaasa, kui kohe peale tööd/kooli trenni kavatsed minna. 1/3 jood hommikusöögi ja lõuna vahel, 1/3 lõunasöögi ja trennimineku vahel ja viimase kolmandiku kohe peale trenni.
  3. Kui jälgida menüüd ja teha 4-5x aeroobset nädalas, siis peaks ilma mingi kalli toidulisandita ka kaalu alla saama, või kuidas? Ma kasutasin seda kunagi, peale kuuajalist võtmist ei muutunud absoluutselt mitte midagi. Trenni koha pealt jäi küll väheke niruks, aga samas on mul suht füüsiline töö. Niiet ise enam ei hakka ostma hirmkalli raha eest mingit jama, ilma milleta saaks sama edukalt kaalust alla, peab vaid tahtejõudu olema et piirata söömist ja jooksmas käia.
  4. Proteiin

    no aga mis ainet see proov sisaldas siis? Võiks lasta tarbijakaitses teha analüüsid pulbrile kui on kindel et sõber sõi seda ainet valgupulbriga sisse
  5. Kreatiin

    kumb siis rauatõstjale mõttekam oleks tarbida, kas monohüdraat või tsitraat?
  6. kanaliha?

    Kõhust lahtiminemisega asi ei piirdu ma kardan, annad otsad pigem:P Aga kuumutamisega peaks haigusetekitaja surema, niiet osta endale tibusid ja pane kuurinurka kasvama
  7. rasvapõletaja ja massilisaja

    okei, sai konsulteeritud igasuguste asjapulkadega ja tuleb välja et ei saa jah korraga nii rasva põletada kui massi lisada. Aga Fatburneriga on selline asi, et mul on hüpotüreoos, ehk siis kilpnääre jupsib. Seetõttu võtan ma hormooniasendajaid tablettide kujul, need hoiavad hormoonitaseme normis ja kilpnäärme normaalsuuruses jne. Kui hakkasin võtma Fatburnerit, hakkas kilpnääre suurenema jälle, mis tähendab et ta lõi hormoonitaseme normist välja.
  8. Millist rasvaõletajat soovitate?

    võid ju võtta neid kapsleid mis paisuvad kõhus ja sellega vähendavad maomahtu ja tekitavad täiskõhutunde, aga kui on metsik söögiisu, siis on mingitest ainetest puudus organismis, kroom on jah vist see mis talitseb söögiisu? Aga energiadefitsiit ja aeroobne trenn on parimad rasvapõletajad, ei soovita keemiat
  9. Fat Burner 3000?

    noh, asi on turul olnud juba tükk aega, olete larpinud sisse küll juba pangede kaupa, rääkige tulemustest nüüd, kes palju maha on võtnud
  10. rasvapõletaja ja massilisaja

    no põmtselt peaks olema võimalik samal ajal rasva maha võtta ja massi kasvatada, pead piirama süsivesikuid toidus ja võtma valku 1,5-2 grammi keha kilo kohta. Samas peaks päevane kaloraaz jääda defitsiiti, ehk siis olenevalt kehalisest aktiivusest peaks päevane kaloraaz jääma sinna 2500-3000 kcal kanti. Tee nii ja vaata mis juhtuma hakkab, kas kaob rasv ja kasvab lihas. Ei soovitaks ise kumbagi kasutada, ei fat burnerit ega massilisajat, fat burner on üks kahtlane asi ja massilisaja sisaldab süsivesikuid suuremalt jaolt imo, pigem kasuta proteiinisegu mingit, No.1 või whey lemon
  11. Protein No. 1

    Tahaksin teada, miks soovitatakse kohe peale segamist ära juua, kas seismisega lõhustuvad valgud ära seal sees või misvärk on? Kohe peale segamist on mu joogil mõrkjas maitse, mis kaob aga ära peale paaritunnist seismist, kas siis on jook juba kasutuks muutunud või?
  12. Rasvapõletaja

    Kui pappi on, võiksid rasvaimu peale mõelda
  13. Proteiin No 1 - küsimus

    Okei, ma avastasin kuidas saab ilusti ära lahustada ilma sheikimata 30 sekundiga. Nimelt, tuleb panna vajalik kogus ntx tassi ja valada peale sorts piima/vett et segades tuleks selline paks mass, nagu kogelmogel konsistentsilt. Nüüd pole muud kui suurem kogus piima/vett/midaiganes vedelikku peale, sega ja voila! ongi hästi segunenud proteiinijook valmis minutiga. Teemakohaselt tahaks küsida, kas pulber võib olla vanaks läinud, kui valmis jook on sellise mõruda maitsega? Vanast ajast ma mäletan, sai selline meeldiva maasikamaitsega jook, nagu maasikajogurt, nüüd ostsin uue satsi ja jook saab mõru. Ja peale joomist tekkis söögitorru paariks minutiks selline valu et anna otsad Et nagu wtf. Paki pealt paistab et asi peaks säilima järgmise aastani..
  14. Fat Burner fitness drink !

    Hm, louis tsiteerib siin ühes varasemas postituses mingit professorit, kes väidab et kuna karnitiini on kehas niigi piisavalt, ei aita eraldi karnitiini kasutamine rasva põletada?
  15. Mandlite ära lõikamine

    Mul ka lõigati ära 2 aastat tagasi, esimene nädal oli kõige halvem, ei saanud neelatada ilma räige valuta ja ila jookseb ka esimesed 3-4 päeva jõhkralt. Samas 2 nädala pärast enam ei mäletanudki enam õieti midagi Aga füüsilise koormusega soovitati jah kuu aega vähemalt oodata, kindlasti jõusaalis kus on suur pingutamine. Mul tuttav arst samas ütles, et täiskasvanutel on mandel täiesti mõttetu asi ja peaks kõigil ära lõigatama, mandli kaitseotstarve olevat ainult lastel. See et haigus hakkab peale mandlite eemaldamist mujal välja lööma on jama, ma olen kõvasti vähem haige olnud peale lõikust.
  16. Fat Burner fitness drink !

    Tartus müüakse Rain Hulgis, 18.90 tk. Aga maitse võiks parem olla, pudelitäit sisse vägistada on päris raske, sellise maitsega limonaadi ei jooks Dunno, võibolla asi minus aga alguses läks see jook paremini sisse, peale 5-6 kasutamiskorda ei taha enam sisse minna
  17. Fat Burner fitness drink !

    meh, L-Carnitiin mõjub kilpnäärmele?
  18. Fat Burner fitness drink !

    kust seda saab siis, tavalisest toidupoest?
  19. Kas keegi on DHEAd proovinud? Netijuttude järgi tundub imeasi olevat: aitab kaalust maha võtta ja samal ajal musklit kasvatada ja mingeid kõrvalnähte ei ole. http://www.ceri.com/dhea.htm on pikemalt sellest kirjutatud. Ja kas keegi oskab midagi http://www.americannutrition.com/diet/featured_products.htm olevate rasvapõletajate kohta öelda miskit asjalikku? Näiteks Xenadrine EFX kohta
×