Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Maitsvad proteiinipulbrid

    No.1 shokolaadimaitseline on üks väga jube pulber imo, piimaga segades tuli rämeda keemiamaitsega lääge jook, ei suuda kuidagi juua. Siinkohal võikski mainida et kes tahab Tartus shokolaadimaitselist, mul peaaegu terve pakk üle, annan odavalt ära. No.1 maasikamaitseline on päris hea, pooles liitris soojas piimas lahustub hästi ja maitse on nagu maasikajäätisel. Kust te seda vene proteiini saate muidu?
  2. küsimus No.1 ja kreatiini kohta

    oot, aga kreatiini võtan siis koguaeg 3 grammi päevas või kuuajaliste kuuridena?
  3. Keelatud ained-olete kasutanud?

    Ma olen kuulnud jah et türoksiiniga vähendatakse endal pekki, ma võtsin mingi 3-4 kuud 2x rohkem kui arsti ettekirjutus oli, just selle eesmärgiga, aga ei läinud pekki vähemaks, ilmselt võtsin vähe. Üks sõbra sõber olevat küll niimoodi kõhnaks saanud, paraku kilpnääre olevat suureks läinud, niimoodi rasva maha võtta on debiilsus, keerad tervise jäädavalt p****e. Aga ei tea mis trijood tironiin on, arst pole maininud.
  4. Keelatud ained-olete kasutanud?

    L-thyroxin on keelatud aine/doping? Minu jaoks on see eluks vajalik, kilpnäärme alatalitlus Vahepeal sai paar kuud üle võetud, ei saanud küll aru et oleks lihas kasvanud või pekk vähenenud..
  5. kreatiini liigtarbimine

    saapad hakkavad vähem läikima
  6. küsimus No.1 ja kreatiini kohta

    okei võtan teadmiseks, tänud.
  7. küsimus No.1 ja kreatiini kohta

    ma võtan nii nagu õpetus käsib, trennipäevadel 4x5 grammi ja muidupäevadel 2x5 grammi, esimesel nädalal iga päev 4x5 grammi, niimoodi kuu aega, siis kuu aega vahet. Valgusheik seisab toatemperatuuril see 3 tundi.
  8. Magusaisu...

    magusaisu viitab kroomipuudusele, osta apteegist kroomi sisaldavaid tablette või toidulisandeid. Samas kui sellised isud ainult vahetevahel peal käivad ja kehakaalu ei mõjuta, ei ole eriti mõtet põdeda ka, mul ka aegajalt tuleb hirmus isu maci burgereid süüa või shokolaadi, so what.
  9. milline see spetsiaalne dieet on?
  10. Proteiin No1 kuidas on

    Maasika No.1 on normaalse maitsega, juhul kui segada sooja piimaga ja lasta seista 2-3 tundi, kohe peale segamist on tõesti ebameeldiv mõrkjas maitse, shokolaadi oma ei muutunud peale seismist ka joodavaks, ikka räme keemiamaitse Samas siin räägitakse et esiteks ei tohiks piimaga segada ja teiseks ei tohi seista niikaua. Aga noh, vist töötab isegi minu moodi tarbides, sest lihas nagu tuleks
  11. Glükoos ja suhkruhaigus

    Pidev suhkru suurtes kogustes tarbimine võib küll tekitada diabeedi, kui süüa ikka mingi 10 lusikatäit päevas aastaid. Samas glükoosi kohta ei oska öelda, kas see ka võib tekitada, küsi oma perearsti käest vmt.
  12. Küsimus

    Hm. Võttes aluseks et 1g rasva energeetiline väärtus on 9 kcal, 1g valgu oma 4 kcal ja 1g süsivesikute oma ka 4 kcal, saan ma 100 grammi kartulisalati energeetiliseks väärtuseks umbes 46+10+93=150 kcal. Arvutasin ümmarguselt, ilmselt lisandub veel mingi arv kilokaloreid, aga aru ma ei saa kust sa 624 kcal võtsid? Kui ma olen valesti aru saanud energeetilistest väärtustest, andke aga teada.
  13. Rinnalihaste harjutused

    Kas tavaharjutaja võib ka siin vastata kui teab vastust? Et kaldpingil pea ülevalpool mõjutab rohkem rinnalihaste ülaosi, horisontaalselt lamades mõjutab rohkem keskosi ja kaldpingil pea allpool mõjutab rohkem alumisi osi. Kitsas haare mõjutab rohkem triitsepsit, lai haare rinnalihast.
  14. Kreatiin: BioTech vs Tai Kane

    Veidi offtopic küsimus - asi ei lahustu üldse vees, seguneb küll hästi aga ei lahustu, peabki nii olema või?
  15. Kas tarbida lisandeid või mitte ?

    Ma olen aru saanud, et trennijärgne valgusheik on igal juhul tähtsam kui trennieelne, pigem loobuda trennieelsest
  16. Ei j6ua

    kakur007 võiks nüüd jah sõna võtta ja öelda mismõttes ta ei jõua, kas ajaliselt või ei mahu sisse. Mul on ka närb isu hommikul, no ei mahu sisse lihtsalt, osadel inimestel ongi selline füsioloogia, ei ole mõtet ajada sellist juttu et PEAD ajama biifsteegi ja kilo putru näost sisse, pigem siis tõesti asendada see valgusheigiga.
  17. Kas tarbida lisandeid või mitte ?

    Xero: http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2584 Peale trenni soovitatakse ka valku kohe võtta, et just siis vajab lihas kõige rohkem valku kasvamiseks
  18. Rasva vähenemine

    Trenni paistad sa päris kõvasti tegevat, soovitaks vähem süüa. 4 sheiki+veel praade-värke, imo läheb paljuks.
  19. Massilisajad

    Mida sa saavutada tahad, lihast rohkem? Tavatoiduga saad piisava koguse valku kätte?
  20. Piim on kole, milk is evil, mkay?

    Ma ei tea ka, lugesin asjast sellest topicust: http://forums.amazon.ee/index.php?showtopic=5857
  21. Rasvarebend kõhu peal?

    SENA, istud sa ikka sirge seljaga? Kühmus seljaga istudes tekivad jah voldid kõhule ja pärast jäävad punased triibud. Anoh, need punased triibud kaovad ära ju paari minutiga?
  22. valgu shake

    Ah et ilma glükoosita ei saagi lihast? Ise ka usud mida kirjutad?
  23. Sheigi tegemine

    Okei, bodybuilding.com ütleb et optimaalseim aeg valgusheigi tarbimiseks on kuni 1-1,5 tundi peale treeningu lõppu, nimetatakse "golden hour" -iks. Loomulikult oleks kõige parem kohe peale trenni lõppu see ära juua, selle 2 tunni kohta lugesin ma vist siitsamast foorumist mingit postitust kunagi, krt lollus on nakkav
  24. Jõusaalid Tartus

    Ise käin MV-s ja rahul, trenazööride ja hantlite valik on suur. Rahvastatus on ka paraku suur tipptundidel, päevasel ajal kindlasti vähem aga kell 18-19 kui ma lähen on suht palju. Siiski seni on kõik harjutused saanud ära teha, on lihtsalt teinekord olnud vaja harjutuste järjekorda muuta.
  25. Sheigi tegemine

    Vajalik on see valk ära tarbida 2 tunni jooksul peale trenni, see 10 minutit siia-sinna ei mängi rolli eriti. Mina joon kohe ära peale trenni, istun toolil ja libistan vaikselt ja puhkan 5 minutit ja siis lähen dushi alla. Ise kasutan No.1-te ja seda ei saagi värskest peast juua, ebameeldiv mõru maitse on, alles peale paaritunnist seismist muutub meeldivalt magusaks ja mõru maitse kaob ära.
×