Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Kandiline lõug?

    Kui vaadata before ja after pilte, siis on näha et koos jõhkrate lihaste tulekuga on tõesti lõug paljudel väga kandiliseks läinud. Eriti märgata on see naiskulturistide juures, jõusaalis amatööride hulgas ma ei ole näinud sellist asja. Mul on igatahes suur kahtlus et lõua kasvu taga on steroidid, ei kujuta ette küll, millised konkreetselt.
  2. Robocopi uus pood.

    100% Whey Gold Standard on seni kasutatutest parima maitsega , maasika oma vähemalt, sellise hinnaga on tegija
  3. Foorumlastest

    Vanus: 32 Haridus: kesk-eri Amet: montaazitisler
  4. Kas kasutaksite steroide

    Ma vaatan et inimesed on väga foobilised sellise sõna nagu "steroid" suhtes. Steroid ei = kohe automaatselt metaaniga, et pärast on maks p*****s ja lihased kaovad kui enam trenni ei tee. Ise tahaks proovida sellist asja nagu DHEA, see peaks olema pre-hormoon, mis ergutab neerupealiste tööd. Pidavat olema tõhus ja tervist isegi parandav, seda kirjutatakse USAs välja vanuritele, et vähendada east tekkivaid probleeme. Kahjuks on selle Eestisse toomiseks vaja ravimiameti luba. Keda huvitab, DHEA kohta rohkem lugemist aadressil http://en.wikipedia.org/wiki/DHEA
  5. äädika mõju lihastele

    kuidas küll inimesed oskavad selliseid huvitavaid küsimusi välja mõelda, äkki seletaksid milleks sulle selline teadmine, kavatsed hakata äädikat jooma?
  6. küsimus No.1 ja kreatiini kohta

    Väga mõttekas postitus Tegelikult ma mõtlesin linki mingile konkreetsele ülikooli uurimustööle, mitte kohalikule tõlkeloole.
  7. toidulisandite tarvitamisel abi vaja

    http://www.flexbodybuilding.com/Creatine.html siin räägitakse midagi, ma ei viitsinud nii hilisel tunnil kaevata välja seal artiklis mainitud ülikoolide uurimusi. http://www.sportsci.org/traintech/creatine/rbk.html siin on ka miskit aga soovitatakse laadida ikka. Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et kui laadida, saavutatakse maksimaalne kreatiinisisaldus lihastes nädalaga, kui ei laadi, läheb aega umbes 3 nädalat. Edaspidi soovitatakse võtta 5 gr. päevas et hoida kreatiinisisaldust lihastes maksimaalsena, et kas siis laadida nädal aega või võtta kohe algusest 5 gr päevas, lõppkokkuvõttes teeb sama välja, puhkust soovitatakse võtta mõlema variandi puhul 3 kuu möödudes kuu aega. http://www.acsm.org/AM/Template.cfm?Sectio...ntentFileID=283 veel üks lingike mis kinnitab, et laadimise puhul saavutatakse maksimum nädalaga, mitte laadides 3 nädalaga. "..Limited data suggests that a 5 g maintenance dose is effective in maintaining elevated creatine stores.."
  8. küsimus No.1 ja kreatiini kohta

    Siin käib ikka vaidlus, kas laadimine on vajalik või mitte. Äkki saaks Fred anda lingi mõnele teaduslikule artiklile millele saaks toetuda?
  9. toidulisandite tarvitamisel abi vaja

    Fred Antson siit foorumist soovitab võtta ca 3 gr päevas kreatiini, sellisel kugistamisel 4x5 gr päevas polevat mingit mõtet, reklaaminipp ainult selline et inimesed rohkem ostaks.
  10. Jõusaaal ja kanep!

    Tunnistan üles et tegin nädalavahetusel, ja liiga palju tegin Igatahes oli pärast süda paha ja katus sõitis täiega. Kusjuures süda on paha seniajani, täna on juba parem olla aga 2 päeva oli ikka päris kehv olemine. Positiivseid külgi oli vähem kui negatiivseid, niiet minul ei ole küll isu tõmmata enam. Trennis kindlasti mingeid eeliseid ei ole. Samas, kuna letaalset doosi suitsuna tõmmates ei ole võimalik saavutada, soovitan n.ö. üle tõmmata, näete kuidas kaob isu veel teha kanepit
  11. Perearst. Eks näis, kui ei lähe paremaks, lähen reumatoloogi juurde.
  12. Tohoh Mulle kirjutati välja ühe ravikuuri jagu ehk 1,5 kuu jagu pulbrit, ilmselt arthryli ei ole tablettidena. Aasta tundub kahtlaselt pikk aeg olevat aga eks näis mis liigesed ütlevad 1,5 kuu pärast
  13. võta mingit glükosamiini sisaldavat asja, kas lase arstil midagi välja kirjutada või osta käsimüügis olevaid asju, bio-glucosamine, gelenk-nahrung, ultra gel jne, väiksemas koguses on need liigest hooldavad, suuremates kogustes liigest taastavad. Mul oli sama jama, arst kirjutas Arthryli välja, odavam on kui need käsimüügiasjad, vaatab kuidas hakkab mõjuma.
  14. kreatiin

    vaits18, võta ühendust kui oled tartust, ma müün tai kane kreatiini momendil
  15. metallica

    Viimaste uudiste järgi olevat Statoilis juba öeldud et piletid on otsas..Tund aega tagasi olevat 14k veel järel olnud
  16. metallica

    Sa arvad tõesti et ainult sportlandi kliendid ostsid või? Kõik kes teadsid sellisest ostmisvõimalusest, ostsid. Kuna tavaliselt isegi ei vaadatud seda SMSi, siis ei olnud kliendiks olemisel erilist tähtsust. Minu tutvusringkonnas levis kuuldus sellisest võimalusest nagu kulutuli ja ostjaid oli kümnetes, mõnigi neist ostis 10 piletit korraga.
  17. metallica

    Kuna teatud SMSi ette näidates sai Statoilist osta piletit juba ka laupäeval-pühapäeval, siis võimalik et oligi esmaspäevaks 50k järgi. Ma täitsa usun et ainult 20k järel, ainuke kontsert paljude riikide peale ju.
  18. Monohüdraat või tavaline kreatiin?

    Aga osta ja müü pool mulle? Päris hea hinnaga on seal, saaks pool aastat proovida kui võtta 3 gr päevas. Ma võin ka muidugi ise osta, kui keegi pool endale võtaks ja praeguse tai kane monohüdraadi ära ostaks
  19. Hea võrdlus Olles kõiki proovinud, peaks vist ikka fatburner 3000 hakkama võtma kuivatusperioodil, maitse on sellel kõige vastuvõetavam, arctic lemon on ikka totaalne keemia, peale vee ei ole seal üldse midagi naturaalset, kuigi maitse on normaalne lihtsalt 3000 tuleb võtta 3-s osas päeva jooksul, korraga ei ole nagunii mõtet sisse vägistada. Oih, siiski on midagi naturaalset arcticus ka, taastatud aaloemahla 1%, yay
  20. Monohüdraat või tavaline kreatiin?

    kus seda etüüleetrit müüakse üldse?
  21. paksuks saada vaja

    meelikesel oleks massilisaja kõrval vaja ka väikest psühholoogilist nõustamist minu arust ära võta seda solvanguna Võta massilisajat ja tee hoolsalt trenni ja küll lihas tulema hakkab, pekiga ma küll ei soovitaks vormikamaks ennast muuta, ei ole kena vaatepilt, kontrollida sa nagunii ei saa kuhu kui palju hakkab ladestuma.
  22. Kas siis kiire või aeglane?

    no kui sa oled kõhna, siis oled kiire ainevahetusega, oled paks - järelikult aeglase ainevahetusega
  23. Maitsvad proteiinipulbrid

    Vaadates sisaldust, ei saa maxgaini nimetadagi proteiinipulbriks, sest proteiini on selles ju ainult 27 g 100 grammi kohta, pigem on see massilisaja nagu?
  24. Effektiivne treening

    mulle jäi paar asja veidi segaseks veel, äkki Marek oma poole peaga või Oldman tahaksid vastata neile? Okei, selle saime selgeks, et enamus annab lolle nõuandeid. Tegijad soovitavad pidada vahet kuni valu on täiesti kadunud, ehk siis 5-7 päeva. Samas, kui ma pean nii pika vahe, siis on toonus mu lihasest juba kadunud ja peale trenni on lihased jälle valusad! Niiet peale nädalast või pikemat pausi trennitegemises, teen mina ikkagi paar järgmist treeningut valusate lihastega, peale maksimaalselt 2 nädalat on lihastoonus taastunud ja ei ole enam valus peale trenni. Muidugi sellise anomaalia korral kui peale igat trenni on lihased valusad, tuleks võibolla tõesti vahet pidada nädala. Samuti tahaks täpsustust, miks ikkagi lihas on kuni 1 nädal valus peale trenni, kui näiteks selline kasutaja nagu theONE1 väidab, et laktaat on lihases ainult esimesel päeval? Ärge väga valusalt pekske lollide küsimuste eest
  25. esimene suurem vigastus oli mõra ja veri hüppeliigeses. nagu tavaliselt, korvi mängides astusin kellegi jala peale läbi murdes. tagajärjeks väikese arbuusi suurune lillat värvi hüppeliiges sest mingi veresoon rebiti puruks kuskil liigese juures. kuu aega kipsi suvel kõige palavamal ajal ja seniajani ei paindu hüppeliiges nagu kunagi. ainuke luumurd oli paar aastat tagasi, kui puid saagides endal pöidla ülemise liigese pikuti pooleks lõin. jälle kuu aega kipsi ja mahatulnud küün aga lumelauasõit on üks ohtlik ala , peale paari korda mäel käimist oskasin ära põrutada mõlemad randmed, vasaku põlve, vasaku õla ja mõlemad pöidlad, pöial oli ikka päris sinine ja mis kõige hullem, ei ilmuta paranemise märki liigesed, eitea kas hakkan vanaks jääma või mis, kuigi võtan glükosamiini ja puha
×