Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. Kolestorool

    üks tüüpilisi tunnuseid on veel kehakaalu järsk tõus ja kilpnäärme suurenemine, nagu mulgi juhtus Kaal tõusis 1 kuuga umbes 15 kg, kuigi toitusin samamoodi nagu alati. Alles siis kui kilpnääre suurenema hakkas, sain asjale pihta ja tormasin arsti juurde
  2. Kes mida sööb???

    Üle ei pinguta söömisega? 50-60 gr valku, 15 grammi kreatiini.. IMO tiba palju nagu, üle 30-40 gr valku ei suuda keha korraga omastada nagunii, kreatiini ka võtavad tavalised inimesed ca 5 gr päevas.. Ise söön tund enne trenni miskit kerget, jogurti, vorstisaia, banaani vmt, peale trenni 30gr sheigi ja arctic spordi, tunni-kahe pärast söön miskit rohkem valku sisaldavat, kana ja kodujuustu, hiljem ca 5 gr kreatiini, 3 kapslit glutamiini ja 3 kapslit BCAA-d
  3. Vot see on alles naine:D

    Väga skinheadilik suhtumine No ja kui ongi keegi pede, on ta siis sellepärast halb inimene? Minuarust on Imre Kose lahe tüüp ja hea kokk, mind ei koti küll kas ta on pede või mitte, mina tema magamistuppa ei roni. Aga tulles tagasi teema juurde, kulturisti silmade läbi vaadatuna on see naine oma ala tipp, mehe silmade läbi vaadatuna jube, vaatasin mis ma vaatasin neid pilte, ei tuksatanud ka mitte, surnd mis surnd Aga ilma steroidideta on sellise taseme saavutamine naisel võimatu.
  4. Kreatiin

    Ikka iga päev tuleks võtta ja ikka kuuridena, 3 kuud võtad, 1 puhkad.
  5. Proteiinid mujalt?

    Ma kasutasin ON 100% Whey Gold Standard maasikamaitselist, oli täitsa hea maitsega ja lihast ka tuli, kui praegune Whey2 otsa saab, võtan jälle Whey Gold Standardit.
  6. Kreatiin

    Ma olen etüülestrit vähe võtnud veel, 2-3 nädalat umbes ja enne seda olin parajasti monohüdraadi kuur pooleli, niiet jätkasin sealt kus pooleli jäi. Midagi halvemaks pole läinud, jõud ja mass suurenevad, põhjapanevat järeldust ei oska teha veel. Samas igalpool kiidetakse ja uuringute põhjal ka imendub paremini ja mõjub kõigile ning kui veel 1 kg saab 800 eeguga kätte, siis võtan kindlasti pigem seda kui miskit muud
  7. Südameprobleemid

    Tõenäoliselt on roietevaheline närv mingi viga saanud, mul on ka olnud korduvalt. Muud polegi teha kui lasta rahus paraneda, rinnalihaste harjutusi tuleb vähemaks võtta või üldse mitte teha, väga ebameeldiv vigastus on ja paraneb ka mitu kuud.
  8. Midagi humoorikat

    see vanaemaga on videomontaaz
  9. Kreatiin

    Bodybuilding.com-i foorumis räägitud juttude ja avaldatud artiklite põhjal tundub olevat suht selline keskmine kreatiinivorm. Et oleneb tootjast kas mõjub ja palju mõjub ja ka inimesest kes võtab, niiet sisuliselt sama nagu monohüdraat Ja amazoni hind on ikka päris kirves, ise võtan kreatiin etüülestrit, julgeks pigem seda soovitada, sest esiteks ei vaja laadimisfaasi ja teiseks mõjub kõigil kasutajatel http://shop.amazon.ee/product_info.php?cPa...products_id=361 seda mõtlen. Hind paraku jälle kirves, kui tahad teada kust saaks 1 kilo etüülestrit ca 800 eeguga, saada PM, avalikult ei tohi vist reklaamida teisi saite siin. Etüülestri miinuseks on muidugi jube maitse aga tulemused tunduvad olevat päris head, nii visuaalselt kui jõunäitajate suurenemise poolest. Nagu keegi kuskil teemas ütles, "mida jubedam maitse mingil toidulisandil, seda efektiivsem ta on" Siin on väike artikkel erinevatest kreatiinivormidest, kes inglise keelt oskab: http://www.bodybuilding.com/fun/topicoftheweek67.htm
  10. VIDEO: Furious Angels

    Nii... nüüd siis järgmine küsimus - kuidas eristad "tõelist" kungfud ja "mittetõelist" kungfud? Royce tollel ajal kui ta Deluciaga võitles oli umbes 20 aastane skinny kid Mu sõnastus oli veidi vale, kungfu on lai mõiste, need kes seal videotes peksa saavad, on ka kungfu harrastajad, nad on lihtsalt liiga vähe harrastanud seda See, et eksisteerivad foorumid, kus inimesed, kes tahavad uskuda pooltõdesid ei näita, et kungfu füüsilise rakendusena oleks alive and kicking. Pole hullu, ka nendes foorumites bashivad MMA pooldajad täiega traditsioonilise kungfu harrastajaid ja üritavad naeruvääristada selle tehnikaid, eelkõige sisemise jõu olemasolu. Kahjuks ei ole kellelgi näidata videosid selle olemasolu kohta aga mina vähemalt üritaks omal nahal kogeda selle olemasolu, selle asemel et seda koheselt naeruvääristada BJJ on tõesti eelkõige 1 vs 1 spetsialiseeruv ala. Üks Graciedest ütles kunagi intervjuus naljatades kui küsiti, et "what about multiple attackers", et "against multiple attackers I have multiple brothers" Aga me ei räägi siin ainult BJJ'st, me räägime MMA'st, kus on kaetud kõik võitlusdistantsid. Ning üleüldse, kas ei ole natuke loogikavastane, et mingi stiil on efektiivsem MITME vastase kui ÜHE vastase vastu? Kui arvad, et see on nii, siis seleta. Ma ei saa päris täpselt aru, millele sa vihjad. Minu arust on täiesti loogiline et löökidega stiil on efektiivsem mitme ründaja vastu kui BJJ või judostiil, kus üritatakse vastane maha rabada jalust ja lukustada ta haardesse. Sel ajal teised ründajad peksavad sind ju kaikaga pähe või susivad noaga? Kui võtta näiteks 2 aasta MMA-d ja 2 aastat puhast kungfud harrastanud inimese, siis kahtlemata tuleb MMA-d harrastanud inimene paremini toime teda ründava vastasega, ma ei vaidlustagi MMA efektiivsust, MMA eelis kungfu ees siinkohal on, et paljudes kungfu koolides puudub tegelik kontaktvõitlus partneriga, harjutatakse mingeid liigutusi palju kordi, ilma tegeliku kontaktita, seetõttu puudub reaalne kogemus enda võimetest. Kui kungfus puudub sinu selgituse koha pealt vastuabinõu haarete vastu... siis mulle tundub, et isegi su teadmised kungfust on piiratud. On ju ka shuai jiao ja chin na kungfu osad. Kas sa oled ka reaalselt kunagi kuskil mingit võitluskunsti trenni teinud või räägid ainult selle põhjal, mida videotest vaatad ja foorumitest loed? Mismõttes ISEGI mu teadmised? Sa arvasid et mu oskused on piiramatud või? Kas ma olen kuskil väitnud et ma tean kõike? Loomulikult on mu teadmised piiratud, samas sinu teadmised kungfust tunduvad olevat täiuslikud, ilmselt oled sa harrastanud seda kümneid aastaid, kuidas sa muidu julged väita et kungfu pole ei võitlus, kunst ja lisaks ka veel surnud ja mõttetu.. olles lähemalt asjasse süüvinud, mina vähemalt juba tunnistan et MMA on efektiivne uus võitlusviis. Nendes kahevõitlustes MMA vastasega on enamasti eesmärgiks olnud pääseda vastase haardest pikaliasendis, chin na puhul rünnatakse ise vaenlast esimesena ja tegevus toimub püstiasendis, eesmärgiks väänata vaenlase jäsemed liigestest välja või miskit taolist moodi muuta vaenlane võitlusvõimetuks. Vähemalt mina olen nii asjast aru saanud. Väidetavalt on mitmeid chin na tehnikaid, millega saaks haardesse võtjat võimetuks teha, näiteks tiigrikäpp ehk "tiger claw". Kahjuks need kungfumehed kes nendes videotes peksa said, ei valdanud selliseid tehnikaid ja neid, kes valdavad selliseid tehnikaid, me ilmselt sellistes UFC kahevõitlustes näha ei saa. Esiteks sellisele tasemele jõudmine nõuab aastatepikkust teatud harjutuste tegemist, teiseks sellisele tasemele jõudnud meistrid ei tunne vajadust kellelegi midagi tõestada ja kolmandaks oleks sellistel võistlustel osalemine vastuolus nende õpetustega olla kaastundlik ja halastav, sellistes võistlustes osalemisel on suur oht kedagi vigastada või ka ise viga saada. Mina isiklikult olen treeninud aastaid tagasi mõnda aega, liiga vähe et end isegi amatööriks nimetada Kahjuks puudub Tartus ka võimalus korralikult õppida seda ala, mina vähemalt ei tea kohta. Üldiselt me võiks sel teemal jätkata kümnete lehekülgede kaupa, kui sul on veel soovi isiklikuks minna või naeruvääristada võitluskunste, lase aga edasi, eks näis kaua ma viitsin vastu hakata
  11. VIDEO: Furious Angels

    OMG, 3 BJJ fänni korraga kallal. Egas midagi, üritame jagu saada Pädevamateks vendadeks pean ma sifusid kes tegelevad tõelise kungfuga, need vennad kes seal google videotes haledalt peksa said EI OLE kungfu meistrid vaid isehakanud amatöörid. Kungfu meistriteks nimetavad neid vaid nemad ise ja kahjuks ka need kes neid videosid vaatavad ja siis hakkavadki tegema põhjapanevaid järeldusi, et kungfu on üks jama ja sellega tegelejad mingid mõttetud jobud, kes saavad igaühe käest peksa. Royce Gracie on ilmselgelt oma ala tippe, Jason DeLucia heal juhul keskpärane võitluskunstide valdaja, loomulikult on sellise kahevõitluse võitja ette teada. Pealegi on BJJ-l sellises kahevõitluses suur eelis kungfu ees, nimelt puudub kungfus vastuabinõu haarete vastu, mis tundub BJJ-s olevat põhiteema, saada vastane pikali maha ja siis lukustada ta mingisse võttesse? Kungfu eesmärk on löökidega võimalikult suure hulga vastastega toimetulemine, BJJ eesmärk 1 vastase valuvõttesse saamine. Peab tunnistama et 1 vs 1 on BJJ efektiivsus suurem kui idamaistes võitluskunstides, seda tunnistavad kungfu harrastajad ise ka, samas praktikas mind huvitaks, kui edukalt tuleb BJJ harrastaja toime suurema hulga korraga ründavate vastastega, näiteks 3-5? Sellise variandi puhul tundub haardesse võtmine enesetapuna ja nähtud videote põhjal ei tundunud BJJ võitlejate löögid piisavalt kiired ja täpsed et kahjutustada 3-5 vastast. Aga tundub et BJJ kogub kiiresti populaarsust ja muutub ka Eestis ilmselt laialt harrastavaks spordiks. Aga ma olen siiski seisukohal, et kui panna oma ala tipud, ehk näiteks Royce Gracie ja sifu Wong Kiew Kit ühte ringi, väljub sealt võitjana kungfu grandmaster Aga jrx sa võiksid enne idamaiste võitluskunstide surnuks ja mõttetuks kuulutamist surfata natuke ringi näiteks http://www.wongkiewkit.com/forum/ , minuarust on näiteks kungfu live and kicking
  12. VIDEO: Furious Angels

    Oo, siin räägib tõeline MMA fänn ma vaatan "Mida oli ah?? Tule ja ma näitan sulle kes kõvem mees on!!" Sa käid oma tehnikat ka lihvimas reede õhtuti kuskil kõrtsides või klubis? Ära nüüd solvu eksole, igaüks teab ise mida harrastab
  13. VIDEO: Furious Angels

    Need niiöelda kungfu vennad paistsid niivõrd amatöörid et ma hakkasin naerma neid videosid vaadates, need videod tundusid suisa lavastatud olevat. Tavaliselt kipub igal elualal nii olema, et kes end suure häälega reklaamib, on tegelikult lihtsalt üks suure suuga kukk, nende vendade näitel on muidugi lihtne võitluskunste maha teha. Ma olen siiski näinud märksa pädevamaid tegijaid, nemad muidugi ei esita selliseid väljakutseid teiste ala esindajatele. Kurb on küll see et sellised vennad viivad oma amatöörlusega ala mainet alla. Aga hea küll, kui sa arvad et MMA on ülim spordiala, go for it
  14. VIDEO: Furious Angels

    Oot mis idamaised võitluskunstid siis on kui nad pole ei kunst ega võitlus? Minuarust on wushu visuaalselt sarnane näiteks balletiga, sa tahad öelda et MMA on kunstilisem? Võitluskunstide filosoofia ja traditsioonid on illusioon?? See on nagu tõestatud et nende võitluskunstidega tegeldi Hiinas ja Jaapanis juba enne kui kristus sündis, neid on edasi arendatud pidevalt alates leiutamisest, võitluskunstide eesmärk on suuresti arendada inimene harmooniliseks isiksuseks, mitte ainult võitlusmasinaks, öelda et neis tegelikult polegi mingit filosoofiat, on ikka täielik võhiklikkus Paneks ühte ringi 10 aastat MMA-ga tegelenud ja 10 aastat näiteks wushuga tegelenud samas kaalukategoorias inimese, vaataks kumb sealt ringist võitjana välja tuleb
  15. selg

    seda peaks kõige rohkem arendama tõmbed plokil ülalt kukla taha, harjutustepangas on ka selle näidis olemas.
  16. amazoni spetsiaali uus toode

    Ja nii lihtsalt käibki asi? No võtaks siis näiteks valgu, bcaa, hmb, karnitiini ja kreatiini, segame kõik ühes pajas kokku ja anname nimeks näiteks "ultimate muscle builder and fatburner combo" ja hakkame müüma? Ma olen aru saanud et igasuguste asjade kombineerimine on väga raske töö, mida katsetatakse laboritingimustes kuid ja aastaid, vastasel korral oleks sellised ultimate packid ammu müügis ju...
  17. VIDEO: Furious Angels

    näeb välja nagu segu poksist, kickboxist ja wrestlingust, IMO suht haige spordiala. Ei näe pointi teise inimese näkku tagumises täie jõuga, eesmärgiga ta võimalikult katki lüüa. Võibolla tõesti hea spordiala oma allasurutud viha väljaelamiseks, istud päev otsa kontoris, ülemus keerab taha, päeva lõpus lähed trenni ja saad ennast välja elada täiega, teades et ei pea ennast tagasi hoidma Isiklikult huvitun idamaistest võitluskunstidest, milledel on ikka tuhandete aastate pikkune traditsioon ja tugev filosoofia taga.
  18. GMO

    Sellest teemast teatakse veel niivõrd vähe et ei ole isegi mõtet diskuteerida. Näiteks kuna GMO köögivilju hakati kasvatama alles suhteliselt hiljuti, ei ole teada, mis mõju neil inimorganismile on, see selgub alles aastaid peale nende köögiviljade tarbimist. Kui teema huvitab, siis leiab netist väga palju selleteemalisi artikleid, ka eesti keeles, näiteks kasvõi http://www.elfond.ee/alaleht.php?id_katego...=970&keel=eesti . Ise kavatsen hoida GMO toidust eemale, kuigi tundub et see on juba raske, kuna GMO ja tavaorganismid on segunenud, ma pean silmas just köögivilju, vilja jne.
  19. Leidsin netis surfates veel ühe, see on ikka päris "kena" juba http://ftw.generation.no/?n=1745
  20. Kuidas saada rasva kõhupealt minema?

    sellist tulemust on täpselt niikauaks, kuni hakkad jälle sööma rohkem kui ära kulutad, lihtne ja loogiline ju?
  21. Liigesetoidud!

    Lase arstil välja kirjutada retseptiga näiteks Arthryli, see sisaldab ikka niipalju glükoosamiini et mingit kasu ka on, 1.5 gr, need vabamüügis olevad sisaldavad paarisaja milligrammi kandis glükoosamiini ainult, nii väikesest kogusest on kasu heal juhul profülaktiliselt.
  22. lihast vähendada

    Ma ei saa aru nüüd, esimeses postituses on probleem et sääremari on liiga teravalt väljas ehk reljeefne ja teises postituses tahad rohkem reljeefsust??? Tahad lihast kaotada, siis söö vähe või ära söö üldse, varsti kondid väljas. Jõusaalid peaks hakkama vist psühholooge palkama, kes seal käivate naiste alaväärsuskomplekse kohe jooksvalt saaksid ravida et nood lollusi ei hakkaks tegema, mida pärast kahetsevad
  23. Kui alfamees on karjajuht, siis on 99% meestest beetamehed, sest karjajuhte ei saa teadupärast palju olla ju? Ma arvan et see võrdlus Sõõrumaa ja Kilgiga on veidi kohatu, sest edukus ei tähenda minuarust tingimata materiaalset edukust. Kui tähendaks, siis ma parem oleks beetamees, sest materiaalse edukuse saavutamine kapitalistlikus ühiskonnas tähendab paratamatult teistest ületallamist ja tahakeeramist, mida vähemalt Sõõrumaa harrastab edukalt, Kilk oleks tõesti päris hea alfamehe näide, sest ta tundub rohkem jõuline aatemees olevat. Lahterdamine alfa ja beetameesteks on siiski liiga lihtsakoeline, nagu kulturismis on segakehatüübid, on ka enamustel meestel nii alfa kui beetajooni. Kui siin fighter üritab iga hinnaga alfameheks saada, siis ise üritan elus teatud põhimõtteid järgida, a'la tee teistele seda, mis sa tahad et sulle tehtaks, kus häda näed laita, seal tule ja aita jne, tahaks kunagi tagasi vaadates enda elu ja tegevustega rahul olla, kui sellised põhimõtted ei tee mind alfameheks, shit happens, olen möku
  24. Ei taha eriti areneda

    Indrekj proovi erinevaid harjutusi, ise pead aru saama milline harjutus mõjub kõige paremini. Mul ka biitseps ja delta ei tahtnud areneda, lõpuks leidsin harjutused, millede tegemine on silmanähtavaid tulemusi hakanud andma ja harjutuste tegemise ajal on tunda et lihas saab tugeva koormuse.
  25. 100% Whey Gold Standard

    seni parima maitsega valk ja progressi üle ka ei saa nuriseda, ise jäängi selle juurde ilmselt, maasikamaitseline on nagu sulanud maasikajäätis.
×