Jump to content

jorsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    690
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik jorsik postitused

  1. zelatiinikapslid

    jrx ma võtan kreatiini, see suht tavaline värk ju kulturismis? Ja tahaks ise veenduda selle uue kreatiinivormi efektiivsuses, pidavat kõvem värk olema kui monohüdraat.
  2. zelatiinikapslid

    katsi: aitäh Tank: kas ma peaks kriidipulbrit sööma selle asemel, maitseb kindlasti paremini? Ma kasutan seda kreatiini sest ta on efektiivsem kui monohüdraat
  3. zelatiinikapslid

    valku kapslitega süüa oleks debiilne, kapsleid oleks vaja kreatiinetüülestri jaoks, mis on väga mõruda ja kibeda maitsega.
  4. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

    Ma ka nägin seda, see on Jay Leno showst , tavainimese kõrval tundub kulturist ikka päris rõvedana
  5. kreatiini kõrvalmõju

    Kust otsast kreatiin lahustub? Ta SEGUNEB ainult, segage kreatiini vees ja laske seista 5 minutit, peaaegu kõik on põhja sadestunud. Brain kas asi on kreatiinis üldse, kui sa ei võta kreatiini, kas siis ei ole süda paha peale trenni? Võiksid ka proovida teisi kreatiinivorme, ise proovin näiteks kreatiin etüülestrit praegu.
  6. Proteiin

    Sa suudad 10 kg liha ära süüa päevas? Mu magu ütleb küll stopp jah, mitte sellepärast et see pole toidulisand, vaid mulle ei mahu niipalju sisse liha või muna, millega saaks päevase valguratsiooni kätte. Ega siis kõigi maod pole niisuured nagu nendel õgimise maailmameistritel kes 40 hotdogi sisse ajavad korraga. Proteiinipulbrite suureks miinuseks on muidugi nende lisaainete rohkus seal sees, samas sööme me neid aineid igapäevaste toiduainetega sisse niikuinii.
  7. Proteiin

    100% Whey Gold Standard on seniproovitutest kõige parema maitsega ja tulemusi on ka silmaga näha.
  8. Laadmine

    Kui ei laadi, läheb kreatiini maksimumi saavutamiseks lihastes rohkem aega, 2-3 nädalat, kui laadid, läheb nädal. Kuur tehakse pikem, ca 3 kuud, siis 1 kuu puhkust. Uuesti kuuri alustades tuleb jälle laadima hakata. Laadimist ei vaja paremini imenduvad kreatiinid nagu näiteks kreatiinetüülester.
  9. Tudraõli ?

    kus seda ka müüakse ja palju maksab?
  10. 5x5 Süsteem

    Oi jessas, nii palju debiilseid poste ühes teemas pole ma veel näinud Tea kas kuumus on kuplialused inimestel segi löönud või mis...valk on mürk...ma oletan et teema algataja on siis täielik kõrsik, sest liha, muna ja piimasaadusi ta ei söö. Kas ma sain õieti aru, et teemaalgataja mureks oli energia üleküllus? Tee mingit muud sporti ka, ainult kangide tõstmine iga päev viib kiiresti ületreenituseni, isegi kui vaim on valmis selleks, siis keha tõenäoliselt ei ole, 15 aastaselt hüperaktiivne olla pole mingi haruldus. Mine kasvõi jrxi juurde MMA trenni, saad praktilisi oskusi edaspidises elus, võid ka ju vabatahtlikuna teha mingit ühiskondlikult kasulikku tööd, või ka suveks näiteks ehitusele tööle minna, teenid raha ja samas maandad energiat.
  11. Triitseps ja selg

    Ma ei saa nüüd hästi aru, mismoodi trenn kannatab kui teha ühel päeval nii rinda kui triitsepsit? Teen rinda niikaua kui kavas on, siis teen triitsepsit niipalju kui jõuan ja on läbitöötatud triitseps, sellevõrra kuidas triitseps tööd teeb rinna trennil, lihtsalt teen vähem ja lühemalt triitsepsit pärast, oma koormuse saab ikkagi kätte ju triitseps? Kui ma panen eraldi päevadele, saab triitseps rinnapäeval nii suure koormuse et triitsepsi enda päevaks pole piisavalt ära taastunud ja tekib ülekoormus, või kuidas?
  12. Toidu kombineerimine

    Ma pidasin silmas tänapäeval teostatud teaduslikke uuringuid mingi kindla hulga inimeste peal, koos nende organismi töö üksikasjaliku jälgimisega, mitte viitamist ammu läbimüüdud raamatule, kus eelmise sajandi alguse "doktor" kirjeldab oma väljamõeldud dieeti
  13. Toidu kombineerimine

    Mina ei ole kohanud teaduslikke tõestusi selle kohta et peaks eraldi sööma, see värk on homöopaatide poolt välja mõeldud IMO. Kui kellelgi on mõni link kus teaduslikult tõestatakse selle meetodi efektiivsust, võiks jagada.
  14. Selline treening

    parkuur neh, Eestis ka harrastatakse, siin on veel üks videoklipp, filmist Banlieu 13 http://www.metacafe.com/watch/29618/run_escape_jump/
  15. Venitamine

    äkki seletaks natuke lahti, millised on staatilised ja millised dünaamilised venitused?
  16. kreatiin aastaringselt

    Maks toodab kreatiini. Andreaze postitused ei ole enam mõttetud, vaid suisa kahjulikud juba, Rebane võiks midagi ette võtta enne kui ta hakkab kellegile soovitama metakat võtta peoga. Aga tulles tagasi teema juurde, kreatiini võetakse kuuridena, 3 kuud võtad, 1 pead vahet, Fred Antson ise soovitas niimoodi, ma eeldan et ta teab, mida räägib
  17. VendV kus jõusaalis käid?

    Ma ei saa sellisest kellegagi koos treenimisest aru, iga inimene on ikkagi erinev ja VV treeningkava ja intensiivsus ei pruugi enamustele sobida. Ma olen paar korda tema trenni näinud MV-s pealt ja isiklikult sellisele kiirusele küll vastu ei peaks, paari harjutuse järel oleks vererõhk laes VV võiks hoopis oma üksikasjaliku treeningkava koos näpunäidetega üles panna oma blogisse, siis saaks igaüks temaga koos virtuaalselt treenida Mind huvitaks näiteks, palju sa nädalas aeroobset teed, millise intensiivsusega, kui palju korraga jne.
  18. Sidemevenitus

    Glükoosamiin on liigesterohi pigem, mitte sidemete ega kõõluste, eks ta aitab neid ka hooldada mingil määral vast. Vigasaanud liigesele peaks kohe panema midagi külma et vähendada paistetust, järgmistest päevadest tuleks pigem soojendada et kiirendada paranemist, sa oled vast näinud kuidas spordivõistlustel lastakse sportlaste vigasaanud liigestele balloonidest külma õhku peale.
  19. Kuld-trussikutes jobu nõuab viigimarju.

    Mina isiklikult arvan et andreaz on virtuaalne inimene, lihtsalt liiga uskumatu tüüp tundub olevat et päriselus eksisteerida On keegi teda näinud oma silmaga? Pakuks et andreaze nicki taga tegutseb mingi 14 aastane poisike
  20. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Ma käin MV-s, ise olen rahul, suht soodus peaks ka olema võrreldes teiste kohtadega.
  21. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    ma olen suht kindel et see oli iroonia jrxi poolt...antonhansen lõpeta põdemine ja hakka trenni tegema, nagunii on saalides pooled makaronid, kes nende kõikide üle jõuakski naerda
  22. suured jalad!

    Ups ongi, krdi mobla arvutas valesti
  23. suured jalad!

    sellised jalad saab niimoodi: http://www.yikers.com/video_ronnie_coleman...s_2300_lbs.html peal on 931 kg
  24. Biitseps

    Vot siis, lihtsalt pumpa ja lihas lihtsalt suureneb, mis tal üle jääb eksole. Aga kui tahad suurt biitsepsit nagu näiteks http://www.bodybuildingpro.com/synthol/13.jpg siis on synthol abiks , näeb ju kena välja kui ainult biitseps on suur ja ülejäänud keha kõrsik?
  25. Kui vanalt peaks kasutama toidulisandeid?

    2,5 aastasele lapsele annad kreatiini? et nagu mis mõttega?
×