Jump to content

jorsik

Kasutajad
 • Content count

  690
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Natuke juba nagu teab midagi

About jorsik

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 12/01/1973

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu

Recent Profile Visitors

6,537 profile views
 1. L-Karnitiini valgu tarbimine

  Ma küsiks veel et misasi on l-klistiir?
 2. L-Karnitiini valgu tarbimine

  Anna mingit linki selle kohta
 3. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2641297/Friend-tells-virgin-killer-turned-angry-getting-addicted-body-building-drug-creatine-quest-women.html CREATINE - NOT EVEN ONCE!!! Täiesti masendav kui rumalad inimesed saavad olla. Ja nii sellised arvamused levivadki ja enamus inimesi, kelle jaoks on ajakirjandus ülima tõe allikas, võtabki sellist jama tõe pähe.
 4. chemicalanarchy

  Ega keegi foorumlastest pole juhuslikult chemicalanarchy.com foorumi liige? Tahaks ka sinna ligi pääseda aga invite only foorum on.
 5. sibulamahl

  Juba vanarahvas ütles et söö sibulat ja kala, siis seisab nagu tala. Proovi järgi, kuidas töötab. Sibulahooaeg hakkab, siis ma proovin järgi igatahes. Huvipärast võiks loomkatseid teha, kas suva Poola ja Hiina sibulad annavad sama efekti nagu Peipsiääre sibulad.
 6. Archangel'i blogi

  http://www.quattromed.ee/hinnakiri/ , järgmine tööpäev saadetakse tulemused mailile näiteks.
 7. Massilisajad

  Millist valgupulbrit kasutad? Kuumalained ja käte sügelemine, kõlab beta-alaniini moodi, kas seda on lisatud su valgupulbrisse? Võib ka muidugi olla allergiline reaktsioon lisatud magus- vmt ainetele. Selles mõttes on tavatoit parem et pole lisaaineid sees mis põhjustaks mingeid kehareaktsioone aga igaüks leiaks endale sobiva kui otsida.
 8. Archangel'i blogi

  Kõhtu eraldi ei teegi või?
 9. Archangel'i blogi

  Noh siis saaks vähemalt geenide koha pealt midagi kas kinnitada või ümber lükata Kui näiteks kasvuka tase on liiga madal siis seda kuidagi kõrgemale ajades saaksid veelgi paremasse vormi veelgi kiiremini vmt. Mulle isiklikult pakub lihtsalt huvi millised hormoonitasemed on sellise vormiga mehel. Quattromedis saaks lasta teha muidu, hinnad on muidugi suht soolased, 5-7 eur/tk. Treeningkava ma lootsin ikka konkreetsemalt teada saada, mitte lihtsalt surumised lendamised kükitamised jne.
 10. Archangel'i blogi

  Kas sa endal hormoonidetaset oled mõõtnud? Päris huvitav oleks näha mis su testo, östradiooli, kasvuka jmt tasemed oleks. Samuti, milline su treeningkava konkreetselt on, mis harjutusi sa teed?
 11. Toidulisandid internetist

  Mille alusel statistikat tehakse sinuarust? Ma teadsin et võetakse suvaline valim TAVAINIMESI aluseks. Marxengel äkki lähed trollid mõnes teises teemas (või foorumis), see teema peaks olema siiski toidulisandite ostmisest internetist.
 12. Toidulisandid internetist

  No ikka on mõjutav tegur küll, eostamist pole mõtet võrrelda, kui tänapäeva viljakusravi poleks, palju siis eostataks? See et eluiga on pikenenud, ei tähenda et elukvaliteet ka paranenud oleks, loe https://www.andrologyaustralia.org/reproductive-problems/testosterone/ mis tervisehäireid testopuudulikkus põhjustada võib. Madalam testotase ei tähenda et nüüd on lihtsalt vähem lihast ja kõik. Juba rasvumine põhjustab paljusid tervisehäireid mis lühendavad elu ja halvendavad elukvaliteeti. Ühegi hormooni mõju ei saa võtta üheselt, ühe hormooni vähesus põhjustab kaskaadreaktsioonina häireid ka teiste hormoonide tootmises jne., inimese organism on kompleksne süsteem, kus kõik protsessid on omavahel seotud ja võiks valitseda tasakaal.
 13. Jõusaali tolad...

  Oot, on 4 puuri, nüüd ühe asemele pannakse smith ja see on katastroof? Ma saaks aru kui kõik smithide vastu vahetataks...Eks ilmselt algajate jaoks pannakse et nood kangiga ümber ei kukuks.
 14. Toidulisandid internetist

  Noh, see pakk oli mingi 50x40x30cm ja 5kg, selline juba läbi ei lipsa tollist märkamatult Vanasti DHL tõesti on toonud ka suured pakid kohale ilma tollita aga see pakk paraku ei tulnud DHL-iga lõpuni. Naistepuna ostsin esmakordselt, ei oska veel öelda kui hästi või kas üldse mõjub.
 15. Toidulisandid internetist

  Marxengel see on osa paletist Mis on guaraanaga? Lutigoldi ostsin sugulasele. piretlangsepp, käisin tollis, lihtsam on seal ankeet ära täita ja lasta tollitädidel teha kui hakata ise jebima netis.
×