Jump to content

R.Tamm

Kasutajad
  • Sisu loend

    482
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik R.Tamm postitused

  1. Kreatiin

  2. Kreatiin

    Küsiks kame (või kellegi teise käest käest), et kas puhkepäeval, siis kui lihased samuti kasvavad, ei ole vaja neisse vett ja toitaineid transportida, et nad taastuksid?On ju puhkepäevad just selleks, et treeningpäevadest taastuda ja kui kreatiin seda kõike soodustab, siis miks mitte seda võimaluse korral tarbida ka puhkepäeval. Palun parandage minu arusaama asjast, kui eksin.
  3. näts

    Olen ka kuulnud ja loogiline on see ju ka, et tühja kõhuga närimiskummi närides hakkab magu tööle, arvates,et kohe-kohe tuleb ka toit, mida seedida. Seda eriti veel siis, kui väga hea maitsega nätsu järada.Ja mida tühjem kõht, seda rohkem hakkab ju "suu vett jooksma" ja magu tööle selliste asjade peale.Tulemus-magu hakkab iseennast seedima ning võivad tekkida kõrvetised ja kunagi maohaavadki. Positiivse külje pealt olen kuulnud/lugenud, et peale ainevahetuse kiirendamise stimuleerib närimiskummi jm. mälumine mõttetegevuse kiirust ja efektiivsust.
  4. Tööle ja kooli võtan alati kaasa keedetud riisi, keedetud kana/kalkun, keedetud munavalge, midagi rohelist.Mikrouuni võimalustki ei ole ja loobin külmalt sisse. Suht odav ja tervislik variant ja lihased saavad toidetud,ma arvan.
  5. tõstevöö

    Kahtlane, kas keegi ka tegelikult trapetsit kükkimisraskusest 2x suuremaga teeb.Mina küll ei suuda.
  6. küsimus??

    Tõepoolest oleks vastus antud küsimusele pikk ja mõttetu oleks kõiki nüanse välja tuua uuesti, kuna toitumisest on AMAZONis juba varem nii ja nii palju juttu olnud foorumis ja artiklites. Toidulisade ja toidu tervislikkusest-kahjulikkusest nii palju, et kõike peab sööma,et olla terve, kasvada ja õigel ajal rasva põletada. Ja selge on see, et ebatervislikke tooteid leheküljel ei müüda. NB!Palju head ja vajalikku korraga võib sellegipoolest meie eesmärkidele ja tervisele kahjulikuks saada.
  7. 4 pea lihas

    Ja kui tuharalihased liialt suured,tee hack-kükki.
  8. puhkepäev

    Oleneb, kui suured on koormused trennipäeval. Aga kui u. tund korralikul nt saalis rassida,siis on kaks päeva nädalas puhkust peaaegu miinimum, minu arvates.
  9. Virumaa NÄDALALEHT...

    Sümpaatne ja tundub, et ka hea filosoof.
  10. Aidake algajal vormi saada

    Tegelikult meeldib mulle ka trenni teha ja ilmselt teen seda edasi ka siis, kui endaga kunagi (võib-olla) rahul olen. Sry,läksin veits hoogu oma pedagoogiaga ennist. Sellegi poolest olen kindel, et enamik alustavad-tegelevad bodybuildinguga, kuna soovivad muutuda-seega ei ole nad enesega täielikult rahul.
  11. Aidake algajal vormi saada

    Ja seda ka veel-trenni tehakse ennekõike iseenda jaoks ja trenni minnaksegi selleks, et enesega rohkem rahul olla. Siis, kui enesega rahul ollakse,trennis ei käidagi.Seega-proovi olla üle oma valehäbist ja mine saali.
  12. Aidake algajal vormi saada

    rannahooaeg on tulemas nüüd on häda käes talvel ei mõelnud sellepeale keegi Täpselt-täpselt. Pole mõtet lootusi hellitada,et sellel suvel palju suurem ja tugevam välja näed.Ülejärgmisel peaks juba vähe toekam olema, kuid seda loomulikult asja tõsiselt võttes.
  13. oleks nõu vaja !

    Ja ära sa söömise juures ainult valkudele tähelepanu põõra:süsivesikud ja rasvad on ka kasvamise juures vältimatud. Jälgida tuleb,et organism ka piisavalt vitamiine ja mineraale saaks. Kreatiinist nii palju,et kui süüa valgu saamise eesmärgil liha ja kala (kalas on palju asendamatuid rasvhappeid omega 3 ja 6-tähtsad kasvustimuleerijad), siis sealt tuleb org. suur krea. lisa sellele, mida org. ise niigi toodab iga päev (1-2g).
  14. kodune trenn

    Rasva põletada ja samaaegselt jõudu ja lihast kasvatada-kahtlane variant. Korraga ei ole need asjad minu teada võimalikud. Et mingi perioodi lõpuks olla madalama rasvaprotsendiga aga suurema jõu ja lihastega, on vältimatu, et mingil ajahetkel oled söönud vähem, kui keha tarvitab (sellest rasva vähenemine) ja mingil hetkel oled söönud rohkem (sellest jõu ja lihaste kasv). Et asi lihtsam oleks, soovitan teha massiperioode ja reljeefiperioode eraldi.Loomulikult on mõlema puhul, nagu teised foorumlased juba eelpool kirjutasid,väga tähtsad õige trenn, toitumine ja ka puhkus.
  15. huvitav

    Seda, kuidas Fat Burner toimib, on suht vara küsida veel:tegemist ju uue tootega.
  16. Jooksmine

    Soovitan soetada pulsimöötja,et jooksmise ajal südamelöögisagedust jälgida saaks. Nimelt põletab keha rasva kõige efektiivsemalt just mingi pulsisageduse vahemikus. Piinlikkusega pean tunnistama, et ei tea seda arvu ütelda,aga ehk on sellest varem foorumis või artiklites räägitud.
  17. Ema leiab oma 15-aastase tütre toast kirja:

    Haiged naljad...Haigelt head naljad. Huumor aitab lõdvestuda ja stressiga võidelda.
  18. rasvapõletajad

    Parim rasvapõletaja on liikumine koos õige toitumisega.Soovitan lugeda teemakohaseid artikleid ja foorumeid AMAZON.EEs.
  19. Mida teete kui..

    Olen korra üle kõhu kangi ära veeratanud. Kui on tegu tugevate meestega, siis ma kujutan ette, et neil on ka tugevamad kõhu ja muud lihased.Seega ei tohiks ka suuremate raskustega treenijatel nt rinnalt surumisel probleeme olla häda korral ja abi puudumisel kang üle kere maha veeretada. Eks ta vist õigem oleks julgestaja abi kasutada, aga mulle meeldib treenida võimalikult omaette.Loodan,et see mulle kurjasti kätte ei maksa.
  20. Milline "keha" on stiimuliks?

    Ei ole tegelikult iidolit. Aga kui oleks, siis võib olla Zane tema parimatel päevadel.
  21. 3 korda nädalas

    Mina jagaksin antud juhul nädala kolmeks viisil, et jalapäeval vaid jalatrenn ja ülakeha jagaksin omakorda kaheks.Kusjuures enne ja pärast jalapäeva võiks vaba päev olla, kuna tegu suurte lihasgruppidega,mis ka kaua taastuvad, nõudes kehalt palju energiat.
  22. pausid saalist

    Mul sama asi,et tekivad süümekad, kui trenni ei lähe.Suvel olen ilmselt sunnitud pikema pausi tegema- tööd saab palju olema.Ei kujuta ette, kuidas selle perioodi ilma trennita üle elan. Aastas korra pikemat sorti paus teha tuleb tegelikult arengule kasuks, sest nii puhkab keha ja vaim.
  23. käsi haige

    Kahtlen,kas arstid (va. spordiarstid) oskavad anda adekvaatset infot harjutuste kohta, mida vigastusega teha ja mida vältida. Soovitan teha tunde järgi:kui vigastus mingi antud harjutusega valu ei tee,siis võib harjutust teha. Kui treenida küsija poolt väljaõeldud kaks kuud vaid alakeha, ei juhtu midagi hullu, kuna see on piisavalt lühike periood, et keha proportsioonides kardinaalseid muutusi ei toimu. Aga tõepoolest:võid ka vabalt treeningutest puhkuse võtta või rattaga sõita.
  24. ab

    Analoogsed tooted panevad lihase tõmblema ja energiat kulutama-eesmärk kaotada rasva. Selge see, et lihaste kasvuks vajalikke mikrorebendeid lihaskiududes sellised asjad (eriti) ei tee. Vastasel korral peaksid aparaadi impulsid olema oluliselt tugevamad, mistõttu hakkaksid lihased kehaosi liigutama ja nende aparaatide kasutajad väänleksid enese tahtele allumatult või oleksid lihtsalt üks suur kramp kogu protseduuri käigus.
  25. Aspartaam

    To:Mart Parve Mina tahaksin küll,et inimesed peale omaenese tarkuse foorumis ka loetut-kuuldut jagaksid. Ja pealegi:tugev teoreetik võib tugevale praktikule suureks abiks olla, hoolimata sellest, et esimesel ei pruugi võib-olla võistlussaavutusi vms ette näidata olla. Nt. kui sportlane ütleb treenerile viimase iga juhendussõna peale, et mis tal endal saavutustest ette on näidata, siis nende kahe koostööst head nahka ei tule.
×