Jump to content

Fenomen

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Fenomen

  • Tase
    Algaja
  1. 3 kuuga 20kg juurde

    Raha läks sõbra taskusse siiski. Suuresti minu enda laiskuse pärast, sest alguses sai küll nii korralikult trenni tehtud kui ka söödud, kuid lõpp vajus ära. Ja lõpuks sain 3 kuuga siis surumise 97,5kg peale, kuid pole 100 siiski nii et kaotus on kaotus
  2. 3 kuuga 20kg juurde

    Kui kedagi huvitab, siis max peaks nüüd 90kg olema. Homme jõuan Kaido surumiskavas teise nädala peale, ent probleem on selles, et kavaga päris lõpuni ma enne kihlveo lõppu ei saagi. Et põhimõtteliselt 22. maiks on ette nähtud 2x2 (endise maxiga) kui kõik treeningus plaanipäraselt läheb, kuid siis on vaja mul uus maksimum ära suruda juba. Kuid ometi 10kg juurde saada selle ajaga on küll raske, kuid siiski täiesti reaalselt saavutatav eesmärk. Või mis teie arvate? Endiselt oodatud ka kõik näpunäited, soovitused
  3. 3 kuuga 20kg juurde

    Suured tänud! Alustan üsna pea pihta kavaga..
  4. 3 kuuga 20kg juurde

    Kahjuks pole kava saanud nii et ma mõtlesin, et ehk keegi kasutajatest, kellel kava olemas on (hea oleks kui vähemalt 4x nädalas) saadaks mulle? Treeningutest nii palju, et hetkel teen "Edasijõudnute kava jaotuna viieks". Rinnalt surumist, teen sealjuures 4*6. Alustasin 64kg, tegin 3*6 ja 1*9 lõppu. Areng oli hea ja järgmisel nädalal jõudsin 66,5kg 3*6 ja samuti 1*9 lõppu teha. Täna on järjekordne rinnatrenn ning kangile läheb 69kg. Toitumise koha pealt nii palju, et olen palju rohkem sööma hakanud ja 3 nädalaga on kaal tõusnud 5kg, et hetkel peaks juba 78kg kandis olema. 5kg 3 nädalaga on suht palju, aga välise pildi järgi on kõik suurepärases korras. Igal juhul jään siis ootama, et keegi hea inimene kava saadaks ning samuti endiselt kõik näpunäited oodatud
  5. 3 kuuga 20kg juurde

    Jään huviga maili ootama. Ja mõistan ise ka, et latt on üsna kõrgele seatud, kuid teen oma parima ja eks näeb, milleks lõppkokkuvõttes suuteline olen.
  6. 3 kuuga 20kg juurde

    Kusjuures, ühel sõbral olid tellitavad hantlid olemas ning ise käib jõusaalis ning seega ei olnud neid vaja. Laenasin neid ja tänasest hantlid ka olemas siis
  7. 3 kuuga 20kg juurde

    Põhimõtteliselt ka see variant on olemas. Aga ilmselt tuleb praegusel hetkel nii teha, et alguses siis kodus nii palju kui saab ja lõpuks külastan jõusaali mingi aeg Kuid ootaks siis kõigi nõuandeid, eriti oodatud oleks Kaido kommentaarid ning näpunäited
  8. 3 kuuga 20kg juurde

    No vaevalt. See peaks täiesti ilma steroiditega ka saavutatav olema. Lisanditest on olemas muidu 80% vadakuvalk ning täna käisin poes ja sai 400 eeki eest igasugust toitu ostetud. Kavatsen toitumisest ka ühesõnaga maksimaalse välja võtta Olen hardgainer ja rasvaprotsent on kehas 10 ringis kogu aeg olnud
  9. Tähendab, olen tegelenud jõutrenniga poolteist aastat umbes juba. Samas on päris pikad vahed jäänud (Suvi + 1 kuu jäi täiesti vahele näiteks), nüüd hiljaaegu ka väga lohakalt teinud. Ühesõnaga oli vaja mingit motivatsiooni, et uuesti korralikult trenni tegema hakata ja sai siis sõbraga kihla veetud, et kolme kuuga suudan 20kg surumisele juurde saada. Raha samuti mängus ning kuigi tappev poleks nüüd kaotada ju, siis hea meelega näeks raha oma taskus Olen 19-aastane, pikkus 180cm, kaal 72kg. Rinnalt on üles läinud 85kg, kuid hetkel peaks vast 80 jõukohane olema. Raskendatud tingimustest niipalju, et üritaks läbi ajada koduste tingimuste. Olemas on surumispink koos kangiga (max raskus 80kg), 2 hantlit (raskusi 20kg) lõuatõmbamiseks toru, jalgratas ning samuti selline aparaat nagu Total Gym 1000 Ühesõnaga, kõik soovitused, näpunäited väga oodatud ning samuti sooviks seda surumiskava, mis siin aktiivselt ringleb. Kuigi sellega on ilmselt nii, et osasi harjutusi mul sooritada ei anna. Trennipäevade arv nädalas pole tähtis, peaasi, et tulemusi oleks Gr4nd_Bastard@hotmail.com
  10. Hmmm... mingi 1,5 aastat trenni teinud ja umbes 10kg juurde võtnud, kusjuures ma ütleks, et lihas kõik. Rasvaprotsent oli 11 viimati mõõtes mingi aparaadiga, aga ma ei tea kui usutav see on, ise mõtlesin, et veel väiksem, sest mul lihased väga hästi näha ja aastaringselt olen ikka suhteliselt kuiv. Igal juhul 180cm ja kaal 71-75 vahel. Mul selline imelik ainevahetus, et kaal kõigub suurel määrel ja 3kg päevas kaalumuutust on täiesti tavaline.
  11. palju kulutate oma keha arendamisele?

    Aga täpselt nii palju kui seda on 0 krooni Kodus kang koos pingiga olemas, mingi jalgrattalaadne asi ja siis üks suht universaalne aparaat, millega enamvähem kõiki lihasgruppe saab teha... Saab täitsa kenasti ära tehtud Ja toidulisanditest kasutan ainult proteiini, mille ostab isa ja enda raha küll kulutama ei pea.
  12. Ei osanud kuhugi paigutada seda teemat, aga küsimus siis selline, et kui palju võib korraga valku üle piiri tuua? Vastata võiksid ainult need, kes kindlalt teavad. Tänud!
  13. Eesti mees on tantsulõvi.

    Ei, hästi liigub kutt. Päris igaüks nii ei oska, ja tõepoolest just selliseid oleks Eesti klubipõrandatele rohkem vaja...
  14. Ükski punkt ei käi minu kohta, lihtsalt siis kui aega ja tahtmist on, siis teen väikse trenni
  15. Kõhulihased

    Ma tegin isiklikult 3 nädalat järjest iga päev õhtuti mingi 2*30 tükki ja tuli sikspäkk kenasti välja, ei olnud küll mingit ületreenitust, aga eks see tõesti individuaalne ole
×