Jump to content

muc

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    940
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by muc


  1. Teretulemast muc'i kokakooli, mudilased! Tänases saates valmistame ise odavalt, kuid sama efektiivselt toimiva Cell Techi. Paljud ei saa originaaltoodet omale lubada, nii et õpetan siis, kuda 3-4 (maitse asi) tootest annab sama efektiivne, kuid oluliselt soodsam segu ise kokku mixida.

    Komponendid:

    1. Fast Dextro/Trauben Zucker (5 pakki/9 pakki)

    2. Tai Kane Kreatiinmonohüdraat (500g)

    3. Insulin Potentiator

    4. Törts siirupit (neile, kes maitseelamust otsivad)

    Kasutamine:

    Kui soovid sama kogust, mis originaalis Cell Techil soovitatud üheks portsjoniks, siis segad kokku 90g Dextrot/Trauben Zuckerit, 10g Kreatiinmonohüdraati ja kulistad alla koos 2 kapsli Insulin Potentiatoriga. Kes tahab, lisab maitseks ka lemmiku maitsega siirupit 1tl-1spl. Ühesõnaga katsetage sobiva maitse saavutamiseks erinevate kogustega.

    Retsept on kokku pandud selle järgi, kuidas Insulin Potentiatorit jagub.

    Antud portsjoni võib ka poolitada, sellisel juhul lihtsalt igat komponenti poole vähem.

    Kokku tuleb toodet 5kg! Seda on 2,5 korda rohkem, kui 2kg Cell Tech, ehk et 2500 krooni eest. Sina aga maksad kogu kompoti eest ca 1000kr. Jagub asja 100 päevaks, kui tarbida pool etteantud portsjonist.

    Lajatad kogu portsu peale trenni sisse. Käid dušši all ära ning lased puhta valgukoksi peale.

    Head katsetamist!

    Sincerely,

    Chef muc


  2. Kuidas sa 2g kiudainete puhul 16Kcal vahe saad?

    Nagu ma juba mitu korda ütlesin, arvestatakse toidu energeetiline väärtus pakendil koos kiudainete ja kõigi muu toitainetega. Kui sa aga arvutad oma päevast kaloraaži kokku, siis võta kiudainetes sisalduv energia maha.

    Tootja poolt oleks lihtsalt eksitav kiudaineid süsivesikute hulka mitte arvestada, sest kui toiduaine sisaldab 100g kohta 10g kiudaineid, siis need maha arvestades (kuna nad energeetilist väärtust ju ei oma) jääks alles 90g. Et see aga 100-ni ümardada (kuna tuuakse välja 100g toidu kohta), tõuseks kõikide toitainete osakaal toidus 10%, millest tulenevalt oleksid andmed valed ning seepärast ongi kiudaineid mitte süsivesikute hulka lugeda eksitav.


  3. Seepärast loetaksegi, et kiudained on süsivesikud ning nad sisaldavad reaalselt energiat. Toiduaine pakendile võib märgitud olla, et sisaldab nii palju süsivesikuid ja nii palju kaloreid, sest reaalselt nii ka on, kuid see ei tähenda, et kui selle 100g ära sööd, siis nii palju kaloreid ka sinu keha "kütuseks" saab.


  4. Kui sa väidad, et minu jutt on lapsik, siis ootaks sellele ka põhjendusi ning täpsemaid näiteid, sest muidu on su väide lihtsalt alusetu.

    Ma põhjendasin oma eelmises postituses enda arust ära, et ma ei väida, et siin neil toodetel hirmodavad hinnad on, vaid soovitasin teise portaali poistel need müüki tuua ning pakkuda siis hindadega, mis paistaksid Fitness.ee hindade kõrval hirmodavad. Kui sul ajus mõni käär puudu on, et seda mõista, või lihtsalt lugeda ei taipa, siis loe edaspidi kõik postitused 3 korda igaks juhuks läbi ning tee kasvõi A4 peale omale skeemid ja joonised, et olla veendunud, et ikka õigesti aru said. Või kui lihtsalt oled sealsete "bosside" sõbrapoiss ja tulid oma arust siia "ära panema", siis proovi uuesti.

    Nii palju veel, et ma ei promo midagi. Minu ülesanne on müüa neile, kes osta soovivad. Vahet pole, kas ma müün No1 või NitroTech, kasumit teenib ju igal juhul. Selle eest mulle palka makstaksegi. See, kui oled märganud, et minu poolt Tai Kane toodete suunas mõni kiidusõna on lennanud, on sellisel juhul põhjendatud olnud, sest tooted tõepoolest toimivad! Ma räägin nii nagu asjad on. Sa osta oma ilusaid läikivaid plastpurgikesi, kuhu on peale märgitud, et sisaldab vadakute segu ning looda sinisilmselt, et 90% on hüdrolüsaat.

    Minu poolt kõik, rohkem ma selle teema all sõna EI võta!


  5. Pidasin silmas siiski vaid tooteid, mis siin on, kuid seal pole. Kui siin on kallid, siis ehk suudavad nemad hirmodavalt pakkuda, see oli jutu point.

    Isiklikult jäi lihtsalt sõnavõttudest mulje, et tegemist on vaid labase kadedusega, mistõttu soovitasingi tegutseda selle nimel, et tooted omale müüki saada ning neid siis kliendisõbralike hindadega pakkuda, mitte pritsida kadedusest tuld.

    Ja kriitikat talun isiklikult vägagi hästi, juhul, kui see on õigustatud.

    Või kuidas sa nimetaksid sõnavõtte ala "haha", "kes seda plära usub" jne?


  6. Sõbralik soovitus Mr. Sportlabile: Kasva suureks! Mida sa keksid ja nokid siin? Selle asemel, et tühja mulli ajada, too tarbijatele hirmodavate hindadega tooted, mis Fitness.ee-s on ning sinul pole. Kogu muusika mu meelest. Nende halvustavate ning lapsikute kommentaaridega tooteid puudutavate teemade all tõmbad lihtsalt oma maine alla. Tegutse, mitte ära jutusta :D

    No hard feelings, lihtsalt sõbralik soovitus :D


  7. Lugesin ise ka enne proovimist USA foorumitest arvamusi. Üldiselt on nii, et sealsed tegelased olid ainult kapsleid söönud ning nende toimeaine sisaldus oli suur küsimärk. Nt SciFit Methoxy, mis ka bb.com saadaval on, sisaldav VÄIDETAVALT 300mg toimeainet per serving. Siin saadaolev ainult 30mg. SciFiti oma ei pidavat midagi tegema, kui uskuda kasutanute arvamusi, kuid siinsed nö ninatilgad on avaldanud positiivset mõju KÕIGILE, kes neid võtnud on (6 inimest, mina k.a). Nagu öeldakse:"Kes proovib, see juurde soovib" :D

×