Jump to content

jossr

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jossr

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mida kasutada ?

    Kuna teemaküsimus on "Mida kasutada?", siis kasutan võimalust enda küsimuse küsimuseks tegemata uut teemat. Olen 28a ja 181cm 88kg mees, keskkooli ajal tegelesin jõusaalitreeningutega üsna tõsiselt... viimased 10a olen teinud muid spordialasid ja viimased 2-3a olen olnud üsna mitteaktiivne. Hakkasin jõusaalitreeningutega uuesti pihta ja minu eesmärk on välimusele/jõunäitajatele orienteeritud. Hetkel olen selle kohta, et trenni ma aktiivselt ei tee, üsna heas füüsilises vormis, kuid kui võrrelda mind kellegagi, kes pidevalt end treenib, olen siiski veidi liiga rasvunud. Minu puhul ei saa rääkida väikesest kaloraazhist või mingisugusest defitsiidist, usun, et saan piisava keskendumise korral oma toitained toidust kätte. Pigem tahan polstrit vähemaks saada ja jõunäitajaid (lihaseid) kasvatada. Siit ka küsimus - kas, kui palju ja milliseid peaksin toidulisanditest tarbima? Soov, nagu ma ütlesin oleks rasvaprotsenti vähendada ja rohkem lihasmassi juurde tekitada. Plaanis on ka tegeleda lisaks jõutreeningule korra-kaks nädalas ujumisega, sest mul on seljaga probleeme ja see näib aitavat. Kas tavaline valgujook(või siis jook, kus süsivesikud ja valge võrdselt) koos kreatiiniga peale trenni oleks mõistlik? Mulle näib, et massilisaja valk-süsivesik vahekorras 1-2 on liiga palju, sest hetkel olen ma rasvasem, kui sooviksin Mingit taastavat jooki oleks vaja (tunnen, et vahel ei ole taastumine piisavalt kiire), mis aitaks kaasa ka lihaste kasvatamisele. Ma ei orienteeru selles toidulisandite maailmas enam kuigi hästi sest pole sellesse pikka aega süvenenud - igasugu erinevaid tooteid, arusaamu, arvamusi on 10a taguse ajaga kõvasti juurde tulnud tänud vastajatele!
×