Jump to content

alyastra

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

alyastra

  • Tase
    Vaatleja
  1. v6istluseelne periood

    Tere! Armas Ott palun anna nõu. Aprilli alguses (1-4) toimuvad mul võistlused, maailma karika etapp, lestaujumises. Mul on seljataga järgnev toitumine pulbritega: alates 1 märts söön All Stars kreatiini, poolteist kopsikut 2 korda päevas.(jätkan kuni 20 märts) veebruaris sõin Hard Fasti, kogus 1 kopsik 2 korda päevas Hard Fast andis jõudu juurde, kuid muutis lihased raskeks, see-eest tugevaks, kreatiin praegu on ka koormaks, aga teist moodi. Küsimus - kas 10 päeva enne võistlust (ehk siis 21. märts kuni 1.aprill) on piisav et lihased muutuks kergeks ja hästi kontrollitavaks? Vaja on et pulbrist saadud jõud jääks alles aga lihas oleks kerge. Kuna ma teen kiirusala, siis sooviks endaga kaasas kanda nii vähe kui võimalik. Alates veebruarist võtsin juurde 5 kilo, enne olin 70, nüüd 75 piiril. (vanus 19, neiu, nagu liiga palju oleks 177 cm peale) Kuidas kaal ohutult alla saada (nii et Preformance-võimeid mitte mingil juhul rikkuda) ja kas ning milliseid preparaate kasutada? * karnitiini olen enne kasutanud, ehk soovitad midagi paremat? Veidi hilja küsin aga PALUN vasta, 2 mädalat aega midagi ette võtta endaga.
×