Jump to content

p2rt

Hälvikud
  • Sisu loend

    104
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik p2rt postitused

  1. lössi pulber

    ma oleks nõus ka klappima mõnega siit, eriti palju ei taha seda, niisama huvi pärast võib võtta - ise elan tartus, msn ja email - pp1000@gmail.com
  2. soome rekordid rinnalt surumises

    kes siis timo on kui ta mitte eestlane pole ?
  3. väsimus või valu - saa nüüd aru!

    siis kui lihas hakkab teravaid torkeid trennivabadel päevadel vahest lööma ja on pidevalt jumala väsinud, siis võta puhkust - vähemalt nendele lihastele mis nii teevad. Ma teen päris rasket kava ja ca iga 5-6 nädala tagant on triitseps ja biitseps jumala valusad ja väsinud - nad ei taastugi ära kuigi teen nädalas biitsa 1 korra ja triitsa raskelt 1 korra ja kergelt 1 korra. Pealegi nädalane puhkus ei vii su vormi alla, vahel puhkused isegi viivad vormi üles.
  4. Biitseps

    mul valusaks ei jää kunagi, ainult tunnen et väsinud on, võibolla on massid väiksed veel (45-50kg enamasti kangil), teen 5 seeriat milles on esimeses 3-s 10 kordust ja viimases kahes 8 seeriat.
  5. triits

    olen ise jõukava teinud mingi 1 aasta korralikult, ca 3x nädalas. Minu raske rinnalt päev näeb välja selline: 5 seeriat rinnale 5 seeriat triitsepsile (iga nädal erinev harjutus, kõige rohkem võtavad läbi prantsuse surumine ja kaldpingil pea taha kangi laskmine, muud on sellised nii ja naa, eriti ei ole valusaks triitsepsit võtnud) 3 seeriat õlgadele 3 max seeriat kõhule selle päeva ja kerge surumise päevaga arenen mina jumala normaalselt.
  6. Kaela treening

    eriti mõnus on kael max jõutõmbe soorituse ajal
  7. on vahet ka milk proteinil ja vadakuvalgul ? imenduvad erineva kiirusega vms või on sama asi ? või millal on mõtekam panna neist ühte, millal teist?
  8. aga mis ma teen, ma olen 81kg stabiilselt, aga kaalu kuidagi juurde ei tule, olen võtnud massilisajat isegi õhtuti - milles olev süsivesik peaks paksuks tegema, aga mul ei tule midagi, ainevahetus liiga kiire ? lisan veel seda et mingi kontuur ja värk pole mu eesmärk, tahan lihtsalt normaalselt lihasega kaalu kus on ka rasvaprotsent normaalne
  9. Kaela treening

    ma ei tea kaua sa teinud oled, aga ma olen 1,8a treeninud ja kaela pole üldse teinud, aga kael on samajäme kui pea nüüd - kael on raskemate pingutuste puhul pinges ikka.
  10. Massi kasvatamine

    ma teen küll ca 2h trenni. Teen west side jõukava ja puhkused seeriate vahel on vahel 5 või rohkem minutit pikemad.
  11. millised oleks 3 parimat harjutust reielihastele, kui kasutada on kang. ise mõtlesin kükki, käärkükki, etteasteid - või mis arvate ?
  12. Kindad

    lõunakeskuse uues osas on silja sport, sealt küsi. Suur kuubik on 45 eeki.
  13. Mis te arvate

    ideepoolest saab nii arendada ka raskeid kohti surumisel, kuigi siis oleks ikkagi mõistlik erinevate paksustega pakke kasutada. Nt 10-15cm rinnast on raske koht paljudel. Aga ilma pakkudeta teen ma kergel päeval kergete raskustega kiiret surumist nii(kuni 80kg).
  14. parimad harjutused

    ma ei tea ise ka, algul olid jumala väiksed raskused ja siis hakkas hullumoodi arenema. Tegin jõuseeriaid ka 5x, 3x, 3x, 2x, 2x, 1x(max) - siis mõtlesin et vägapalju edasi ei julge minna ja hakkasin mingi 110kgx8 tegema
  15. Kindad

    mina ei kasuta ka kindaid, suht mõttetu moevärk minuarust, teiseks erimark on ka kui surun mingi 120kg ainult ja koguaeg mingid kindad käes nagu oleks raskete massidega tegu - vanemad tegijad enamasti ei kasutagi, noorte tegijate hulgas põhivärk minuarust:). Teiseks käenahk harjub mingi hetk kindlasti ära kõigega, aja küsimus lihtsalt. Kellel käed higistavad siis sellejaoks on ju magneesiumikuubikud olemas, ise kasutan, väga efektiivsed. Ja rihmad masside kinnihoidmiseks on ka jamad, hea on ikka see kui oma käega jõuad kõike hoida, mitte ei pea igasugu lisavärke kasutama kuna enda haare on nii sitt.
  16. parimad harjutused

    ettekallutusi kang õlgadel olen teinud, olen läinud seeriates mingi 120kg, mis hetkest see ohtlikuks muutub ?
  17. On keegi siit tellinud ka midagi ? - http://www.maxsport.ee/ Tahaks lihtsalt enamvähem veenduda et on õige värk ja saab kauba kätte ka ilma jamadeta. Ja teab keegi äkki palju selle proteka valgusisaldus on või umbes on ? - MIlk Protein Super Set 3000 g.
  18. rinnaltsurumine??

    tee treppi nii 5x, 3x, 3x, 2x, 2x, 1x max + hoidmine, püramiid on jamam
  19. kaalun 80kg, 20a, teen jõutõstmist 3x nädalas. plaanin võtma hakata: 1. massilisaja (isetehtud: 1/3 whey8100, 1/3 dekstroos, 1/3 malto + igasse sheiki lisan 5g kreatiini) 2. liquid amino on teine mida plaanin võtma hakata - http://www.powerman.ee/index.php?go=produc...id=10&act_pr=53 kuidas neid koos manustada ?
  20. Tegu siis ühe toidulisandite manustamise tekstiga jõutõstmises: 3. 30 min pärast trenni lõppu on kindlasti vaja süüa midagi süsivesikuterikast (kasvõi näiteks 2 peotäit rosinaid). See on väga oluline! Teadus räägib, et just selles ajavahemikus, kui glükogeeni varud on tühjad, on organism võimeline omastama kaks korda enam süsivesikuid kui tavalises olekus. See nn. süsivesikute aken hakkab sulguma ~ 45 min pärast treeningute lõppu. Selleks, et seda nn. akent ära kasutada, on vaja kõigest 50-100 gr. süsivesikuid (kogus oleneb atleedi raskusest). Sellise võimaluse käestlaskmine võib traumeerida lihaseid ja jätta organismi ilma glükogeenist, mida on organismil vaja selleks, et omandada valke ja täita järgmiseks treeninguks vajalikke energiavarusid. Sellised toiduained nagu kartul, riis, makaronid või banaanid on muidugi head, kuid eraldi müügil olevatest süsivesikute pulbritest valmistatud kokteilid on paremad, kuna nad võtavad kõhus vähem ruumi ja organism omastab nad paremini. Kas polegi mõtet siis proteiini, süsivesikut ja kreatiini kohe peale trenni lõppu võtta ? - vaid esimese 30 minuti jooksul süsivesik ja kreatiin, tunni pärast proteiin ?
  21. Tehnika

    no tegelikult on seal peale põrgatamise palju muudki, rinnaltsurumise tehnikas räägitakse paljudest nippidest ja asjadest - kasvõi sellest kuidas täpselt sild aitab tulemust parandada(see pole ainult surumismaa lühendamine) või kangi surumise trajektoor või kuidas kõiki lihaseid korraga lihtsalt pingutada, rohkelt infot on selle kohta internetis, olen isegi midagi kunagi tõlkinud - selliseid nippe jms värki ca 3 A4 lehte, aga hetkel ei tea kust seda leida kohe.
  22. Ottile ja teistele targematele

    mina teen nt nii: raske päev: soojendus 5x, 3x, 3x, 2x, 2x, 1x max + raske kangi hoidmine (nt surud 120 hoiad 170kg rohkem kui 10 sekundit) 1 harjutus triitsepsile 8x, 6x, 6x, 4x, 4x õlgadele 6x 6x 6x kõht kergel päeval: 50-60% maksimumist: 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x triitseps kergelt (70%) 8x, 6x, 4x Tegemist on tegelikult siis west side kavaga, väga normaalne kava, ma näiteks teen seda kava ilma kummide, pakkude, kettide, ilma surumise särgita, aga areng on normaalne!
  23. mõtlesin teha massilisaja: 900g proteiini 1250 malto süsivesikuid + 250g viinamarjasuhkrut 150g kreatiini küsimus: kas see variant sobib ja kui tihedalt ja kui palju seda manustama peaks kui kaalun 80kg ? kas ainult trennipäevadel ? - treenin 3x nädalas jõukava
  24. isetehtud massilisaja

    ja mis päevadel ma seda võtma pean, kas ainult trennipäevadel ? mitu shake päevas kui kaalun 80kg ja olen 184 pikk
×