Jump to content

black2567

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

black2567

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 03.06.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m
  1. Alakaalus ei saa kg juurde.

    Tere päevast ja loodan, et keegi oskab nõu anda. Probleem seisneb siis selles, et olen 25 aastane, 181cm ja kaalun 59kg. Viimasel ajal on hakanud tembeldama mind vereringe häired ja vahet pole kus arstil käin on vastuseks ikka, et see on normaalne kui selline alakaal on. Soovitavad juurde võtta ja määravad tablette/vitamiine aga seni pole aidanud. Pidavat olema "kurtumise" süü nagu nad väidavad, mis peaks siis tähendama, et keha ei talleta rasvaineid. Seega siis ainuke varjant on lihasmass aga olen lapsest saati korralikult päevas "trenni" teinud, mis jäi küll aastaks soiku tänu õnnetusele aga pärast võtsin uuesti käsile. Ehk siis tööpäeviti 2km sörki, 30 kõhulihast, -kätekõverdust, -kükki millest 10 on varvastel nagu soovitati ja venitused: Kael, selg, jalad, randmed jne ~20 minti võtab terve venitustsükkel. Vabadel päevadel on topelt kogus kuna aega rohkem ja nädalas 1ks päev on puhkuseks. Söön korralikult hommiku, päeval ja õhtul + koguaeg närin midagi kuna ei tundu üldse energiat olevat kui üle tunni aja söömata olen. On keegi äkki samal tasemel olnud ja oskab anda mulle nõu või siis oma nii-öelda menüü ja kava mida ta kasutas? Olen mõelnud ise, et peaks handlitega jamama hakkama, aga see annab ainult kätele lihasmassi juurde. Ette tänades -Matti
×