Jump to content

Sten

Kasutajad
 • Content count

  239
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Sten


 1. Ajateenistuses saab maksimaalsed 100 punkti 82 kätekõverduse eest... Ma ise teen Kaitseväe üldfüüsiliste testi ajal tavaliselt 100 kordust. Kui veel väga heas vormis olin, siis paugutasin rohkem. Nooremad mehed peaksid rohkem pingutama! :D

  No ajateenistuses tehakse neid kätekõverdusi iga päev söögi alla, peale ning kui vaja siis ka söögi ajal. Loomulikult tulevad kõvemad tulemused kui nendel kes ainult mõned korrad nädalas harjutavad seda. Kui ma seda kätekõverdusmängu pealkirja nägin, siis tulid kohe laigulised silme ette, kes mõned esikohad kindlasti võiksid ära noppida.


 2. See teine näide on minu meelest ka üks parimaid. Aga kui teema peale tagasi tulla, siis keegi ei tea Eestis (Tallinnas) mõnda spets trenni selle kohta või mõnda tegijat, kes vahest viskaks pilgu peale ja mõningaid õpetusi jagaks. On teada juu, et vahet pole mis trenni teed, aga treeneri käe all on tulemused kiiremad ja paremad.


 3. Otsisin ise ka mingi aeg sama asja, aga väga ei leidnud miskit ja siis hakkasin tegelema hobikorras ise-oma peaga (kindlasti pole ainuke, kes nii teeb). Proovisin kombineerida akrobaatikat, martial artsi ja mõningaid capoeira trikke. Treenimiskohtadeks valisin siis Audentese batuudid ning järjest rohkem (kui ilm lubab) väljas murul.

  Edu igatahes.


 4. päris hea mäng oli ;)

  Kui rebane viitsib, siis äkki saab isegi mingi mängu moodi asja/lehe teha (kus nt eraldi erinevad päevad ja ööd, tabelid, kes kelle poolt hääletanud, kes surnud, ning kirjutada saavad ainult teemakohased inimesed vms) mitte foorumis lihtsalt üks topic. See nõuab muidugi rebaselt kõvasti lisatööd, aga päris lahe tundus ja usun, et huvi mängu vastu ikka on.

  Jackie tegi muidu hea mängu ;)


 5. Ühesõnaga, kulturistid ei olegi midagi teinud :lol::D See 15 a jõukas rassimist ei ole mingi sport :lol:

  No enamus vastanutest ei teagi vist mida see sõna kulturism tähendab....

  Üks vahva juhus oli sellinne, et kui ma kunagi võistlesin, siis üks vanaema sai haisu ninna asjast ning mingil sünnipäeval vms hakkas teisele vanaemale ajama, et: "oh tead sten on meil skulpturist ja puha".....no natu oli siis segadust, aga lõpuks ikka leidsime ühise keele. :lol:

  Arvan et päris vanaemad seal hääletamas ei käi, aga jah.....


 6. Tänased, 04.detsembri 2009 õhtused pildid.

  Klassikalise kulturismi maailma meistrivõistlusteni aega 1 nädal.

  Pikkus: 175 cm

  Kaal: 79,5 kg

  Pildistatud Tartu Fittest jõusaalis.

  Toidulisanditest: FAST Green Tea, Burner, Omega3, UNIVERSAL Ripped fast, N1T, fat burner for woman(oluliselt paremad kui meeste rasvapõletajad!), lisaks erinevaid multivitamiine.

  Täna oli kokku 4 trenni: Hommikul kl 07:30 Bodypump, päeval kl 14:00 käisin jooksmas umbes 30 minutit, 17:30-19:15 jõusaal(universaaltreening- kõik lihased suuruse järjekorras baasharjutustega ning vahelduseks eriharjutusi), 19:30-20:35 bodypump. Lõpetuseks saun. Nüüd lähen ööklubisse :lol:

  Pidasin oluliseks täna välja tuua ka oma treeningute mahu ja intensiivsuse. Midagi ei tule niisama tablette krõbistades. Minu dieet algas augustis ja lõppeb sellel aastal loodetavasti 14.detsembril. Ei oskagi öelda, mis saab järgmisest hooajast. Elame näeme.

  Vaadake pilte ja sööge sardelli ja tundke elust rõõmu :D

  post-50-1259958103_thumb.jpg Vabaseis on hetkel võimsam natuke. See on ka üks minu trumpidest, millega loodan kohe esimesel päeval MM-il lõigata. Küljelt poosid on paremaks läinud, aga peab veel kõvasti harjutama.

  post-50-1259958135_thumb.jpg Triibutab küll, aga võiks natuke parem olla.

  post-50-1259958176_thumb.jpg Selga olen hakanud treenima tõsisemalt. Uuesti olen oma treeningutesse lisanud bulloveri suure hantliga, lisaks erinevaid tõmbeid ja venitusi.

  post-50-1259958208_thumb.jpg Lopsakam kui varem. Nüüd on ka jalad külje pealt teravamaks läinud, kannikas lõikab ka triipe.

  post-50-1259958236_thumb.jpg Natuke võiks veel teravust olla. Muidugi oleks head kaamerat vaja läinud.

  post-50-1259958259_thumb.jpg Kõhul ei ole nagu midagi võrrelda- see mul võistlusteks ikka selline.

  post-50-1259958285_thumb.jpg Päris võimas. Ise olen rahul :lol:

  Tänud ilusa suure ja punase nime eest :lol:

  Aga vorm on sul tõesti supper ja ootan huviga seda võitlust-kergelt siin ei saa keegi miskit.

×