Jump to content

arvo180

Kasutajad
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

arvo180 last won the day on April 1 2015

arvo180 had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutraalne

About arvo180

 • Rank
  Kasutaja
 1. Rammumeeste kolmevõistlus.

  Juba sel laupäeval.
 2. Rammumeeste kolmevõistlus.

  Juba järgmisel ndl vahetusel.
 3. Võru Raskejõustikuklubi „Strongman” lahtine rammumeeste kolmevõistlus. EESMÄRK: Populariseerida jõutõstmist Arendada koostööd sportlaste vahel Selgitada parimad kolmevõistlejad VÕISTLUSALAD: Klassikaline kükkimine kangiga turjal Raskuse surumine selili asendist Raskuse jõuvedu AEG JA KOHT: 25. aprill. 2015, Võru spordikeskuses aadressil Räpina mnt. 3.a , kaalumine kell 11:00-12:30, võistluste algus 13:00 KORRALDAJA: Võru Raskejõustiku Klubi “STRONGMAN” KATEGOORIAD: Mehed -85 kg, -100 kg, +100 kg Naised absoluutkaal AUTASUSTAMINE: Autasustatakse iga kategooria kolme esimest diplomi ja medaliga, ning võitjat karikaga. Võistlustulemused arvutatakse kolme tõste kogusummana, ei kasutata WILKS`i tabelit. REEGLID: Võib kasutada seotavaid põlvesidemeid, peale tõmmatavad põlvesidemed,tõmberihmu, randmesidemed ja tõsterihma. Keelatud on kasutada mistahes jõutõstmisliigade trikoosid ja tugisärke. Igal alal on võistlejal ette nähtud 3 katset. NB! Tegemist ei ole mingisuguse eksisteeriva jõutõstmisliiga võistlusega. VÕISTLUSKORRALDUS: Võistluste ajal tekkinud probleemid lahendatakse kohapeal, hilisemaid pretensioone ei arvestata. Info GSM 56 638 928 Alla 18 a sportlased peavad omama vanema kirjalikku võitlemise luba. Iga sportlane peab esitama kaalumisel isikut tõendva dokumendi. Võistelda võivad kõik osavõtjad k.a välisriikide võistlejad. Iga võistleja vastutab isiklikult oma tervisliku seisukorra eest. Kohapeal asub med. teenistus. REGISTREERIMINE: Eelregistreerimist ei toimu. OSAVÕTUMAKS: Osavõtumaks 10 €- eur´i.
 4. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Kas saaks kuskilt võistluste protokolli kah?
 5. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Kohe hakkame pihta
 6. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Ärge põdege ja võistelge!
 7. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Sellel aastal vaatame palju rahvast tuleb, aga mõte on hea ja arvan et jrg aasta võtame plaani.
 8. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Juba sellel ndl vahetusel.
 9. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Kui alaliit võtab sellise seisukoha, et nemad teevad reegleid ja teised peavad neid täitma, siis unustage ära et keegi üldse tahab teiega koostööd teha, ei praegu ega tulevikus. Minul ja paljudel teistel sportlastel pole sellist suhtumist vaja, ja veel kui see tuleb alaliidult otse. EJTL on ajanud ainult seda, et ala harrastatakse ainult Tallinnas, mujal JTL poolne toetus absoluutselt puudub, nt Võru, Viljandi, Narva, Kohtla-Järve, Hiiumaa. Ja kui keegi tahab nendes kohtades midagi teha nii et JTL ei saa seda kontrollida, siis oled kohe paha ja halva suhtumisega.
 10. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Arvo on lihtsalt selline inimene keda EJTL ei saa kuidagi kontrollida ja oma pilli järgi tanstima panna. See on ülim nahhaalsus öelda, et EJTL annab minule õiguse võistluse korraldamiseks, kes on EJTL minule? Mitte midagi ütlev organisatsioon ja öelge ükski adekvaatne põhjendus, miks ma pean küsima teilt mingisugust luba võistluste korraldamiseks. Teiseks, juriidiliselt on riigil ka kohustus oma riigi kodanike eest hoolitseda, mitte toetada alaliite sedasi, et need saaks sportlasi oma tahtmise järgi kiusata ja suunata. Sporti tehakse üldiselt ikka iseendale, kui alaliit hakkab mulle ette seadma, kus ma võin käia ja mida võin teha, siis on kuskil ju mingi jama ja see jama ei ole mitte sportlases vaid kusagil kõrgemal. Peale sellist käitumist alaliitu poolt, kes keelab sportlastel osaleda täitsa tavalisel võistlusel, ei tule küll spordialale harrastajaid juurde. MInu ainuke soov on olnud kogu selle võistluse korraldamisel, et mehed ja naised saaksid koos käia ja tulemusi võrrelda. Mul ei ole kunagi olnud eesmärki minna tülli alaliidu ega nende liikmetega, aga kui alaliiit ainult poob ja käseb, siis ei tule sellest midagi. Asjale seab veel huvi see, et 4 aastat saime seda võistlust teha nii, et keegi ei kaevanud ja kõik olid rahul. Siis äkki ühel heal päeval hakati meie peale näpuga näitama. Otsustanud siis kohe esimese võistlusega ära, et ei tohi korraldada ja asi jokk, aga et lasti rahulikult 4 a toimetada ja siis hakati jama ajama. Minul ei ole probleemi asja arutada kohvilaua taga, minul on omad argumendid ja teil on omad, saame kokku ja räägime suu puhtaks, et saaks ükskord selle asja korda. Natuke naljakas on seda lahata foorumis.
 11. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Igal Eesti Vabariigi kodanikul on õigus osaleda tema poolt valitavatel üritustel ilma, et sellele mingeid sanktsioone järgneks.
 12. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  EOK on andnud EJTL ainuõiguse korraldada EMV jõutõstmises ja kui nüüd sportlane osaleb Võru võistlustel siis EJTL paneb talle karistuse, peale mida sportlane ei saa jrg aasta osaleda EMV ja tema vaba eneseteostust piiratakse sellega otseselt.
 13. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  EJTL ei saa keelata inimestele nened õigusi juhul kui EJTL ei ole Põhiseadusest kõrgemal.
 14. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Head sportlased, ootame julget osavõttu!
 15. Lahtised Rammumeeste Kolmevõistlused

  Ei ole wilksi, kuna tegemist on mitte ühegi liiga võistlusega!
×