Jump to content

musklike

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

musklike

  • Tase
    Algaja
  1. Kultuurist

    Hommikusöögiks on neljaviljapuder, Siis on muskel trimmis mitte lodev. Lõunasöögiks söön kreatiini, magustoiduks proteiini. Õhtusöögiks makaronid ja kanaliha, küll see asi teeb alles viha. Söö sisse seda kraami Aga kasu pole mite grammigi. Aga nagu iga lapsgi teab,vaeva nägema peab, Et tulemused oleks head. Nüüd saali tõstma minge rauda, See kedagi pole viinud hauda.
  2. Lihasmassi kasvatamine

    Mida suurem korduste arv seda rohkem treenid vastupidavusst 10-15 ja 6-10 teeb lihasmassi ja alla 6 on juba puhas max jõud.Loodan et said aru
  3. Surumine

    Kui ma teeks nii nagu normann soovitas püramiidi ja peale seda veel: kaldpinnal hantlitega surumine 4x8 Liblikas 4x8 Trossidega käed eest läbi On see rinnale liig või mitte?
  4. Mida arvate ülakeha kavast?

    Kui tahad ennast ribadeks treenida siis ana minna ´ Mina sinu asemel hkkaks erinevatele päevadele jagama kava
  5. Küsimus???

    Kas proteiini tuleb iga päev võtta või auinult trennipäevadel????
  6. selg

    Keegi võiks nõu anda!!!
  7. selg

    Mis teised arvavad ??? Suur aitäh kes viicivad vastata ja oma kogemustest rääkida kas nii tasub tegema hakata!!!!
  8. selg

    Kas on mõtet alaselga teha jalapäeval ja ülejäänud selg ja õlad teha selja päeval. Et muidu nagu liiga suur koormus seljale kui kõik ühel päeval teha.jalgu teen kolmapäev ja selga reede.et siis oleks nagu 1 puhkepäev ka vehel.Või mis te arvate
  9. selja kava

    Aga kas siis alakeha oleks soovitatav panna jalgade päevale,et muidu liiga sur koormus seljale seljapäeval
  10. selja kava

    kas selline oleks siis parem Istudes kangi surumine kukla tagant 3 x 8 - 10 Lendamine hantlitega küljele 3 x 10 – 12 Ploki tõmme kukla taha3 x 6 - 10 Traktor 3 x 8-10 Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 8 - 10 Trapetsile eest ülestõmbed kangiga lõua alla3 x 8 - 10 Ja jõutõmme ja keretõsted seljale paneks siis jala päevale
  11. selja kava

    aga kui ma paneks jõutõmme ja Keretõsted seljale jalapäevale ja ma tahangi nagu õlgu ka seljapäeval teha Vabandust et ennast ennem natuke valesti väljendasin
  12. rinnalihased

    Siis peaks küll üleliigne rasv kaduma hakkama Ja soovin sulle edu
  13. selja kava

    Mis te arvate sellisest selja kavast Istudes kangi surumine kukla tagant 3 x 8 - 10 Jõutõmme 3x 8-10 Lendamine hantlitega küljele 3 x 10 – 12 Ploki tõmme kukla taha3 x 6 - 10 Traktor 3 x 8-10 Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 8 - 10 Trapetsile eest ülestõmbed kangiga lõua alla3 x 8 - 10 Keretõsted seljale 3x max Ootan nõuandeid
  14. Kohupiim enne magama minekut.

    Ma söön küll kohupiima peale trenni,sest enne trenni pole ka vist mõtet
×