Jump to content

veinikaarija

Kasutajad
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik veinikaarija postitused

  1. UltraGel

    Kas Ultra-Gel on teie on-line poe nimistust lõplikult kadunud või on ta lihtsalt laost otsa saanud. Kui tegu on viimase variandiga, siis millal seda toodet uuesti on-line poest osta saab?
  2. suur sõber:D

    Aeroobse asemel soovitaksin teha HIIT-i. HIIT ehk kõrge intensiivsusega intervalltreening. Täpsemalt saad tutvuda siin, see on üks hea foorumi teema. Kui tahad head kava saada, siis võiksid saata privaatsõnumi jrx-ile(ma loodan, et ta on nii lahke), kuid eelnevas lingis on ka üks link Taku HIIT-ile ning kui inglise keelt oskad, siis ei tohiks selle sooritamine ka probleem olla.
  3. Mesi

    Lisaksin siia ühe hea artikli Kaloreid lugedes... Seal tuuakse välja väga olulised tõed.
  4. Dopinguproovide tulemused

    Jeee Pärnus, saab ise ka tulla vaatama.
  5. Küsin siis Vend Vähilt!

    Kava on halb. Korralikke kavasid leidub siis fitness.ee lehel, võttes pealehe ülaosast Tööriistad ja edasi Treeningkavad ning sealt 3.päeva kava. Kui need ei sobi, siis võta näiteks selline jaotus: Esmaspäev: rind biitseps kõht Kolmapäev: jalad õlg kõht Reede: selg triitseps kõht Toidulisade koht niipalju, et sinu staaži juures neid tarvis ei lähe. Vaja on vaid korralikku valgurikast toitumist(4-6 normaalset toidukorda), mis garanteerib sulle väga korralikud tulemused.
  6. Sportlandi hinnad ??

    Kas sa tõesti arvasid, et poed müüvad midagi ilma omapoolse juurdehindluseta. Nemad tahavad ka kasumit saada.
  7. Tere! Külastasin, siis on-line raamatupoodi www.kriso.ee ja leidsin sealt kaks Arnold Schwarzeneggeri raamatut 1. Esimene raamat 2.Teine raamat. Mis on nende vahe? Ühe juures on revised edition, aga lehekülgede arv on täpselt sama. See, mis ei ole revised edition on odavam, kuigi ilmumiskuupäev on tal hilisem. Kui keegi on sealt tellinud või teab vahet võiks mind ka informeerida. Tänan!
  8. Mäng "Vasta & Võida"

    Kerkis küsimus uue mängu kohta- millal toimub auhindade väljaloosimine? Kui on öeldud, et antud toode on selle nädala auhind, siis mis ajast hakkab nädal jooksma: kas siis kui antud mäng loodi või siis kui nädal lõpeb( ehk pühapäeval)?
  9. Mäng "Vasta & Võida"

    Keegi andminnidest? Mitte mingit infot?
  10. noored(10-16) ja jõusaal

    Ja see oleks? Ma käisin seal, kui olin 11.
  11. Ronnie vs Jay

    Mul isa endine kulturist ja tal ka ikka väga suur kõht, kuid see ei ole pekk, vaid lihased. Ja steroide ei ole ka kasutanud.
  12. Jõulutoidud

    Kuna lähenemas üks imepärane püha, siis sooviksin, et teie kallid foorumikülastajad jagaksite minuga mõnada head(väherasvast, kuid maitsavat) magustoitu, mida saaks lauale panna suuremale seltskonnale. Maitse peaks tõesti hea olema, sest tavaliselt väherasvased asjad ei ole nii head kui rasvased. Ette tänades, Jõuluvana
  13. Jõulutoidud

    Ma kahtlen, et nad neid avaldavad. Aga kes teab.
  14. Mida ja kui palju teha enda vanuse ja kaalu kohta?

    Geenid. Ma loodan, et see oli tahtmatu eksitus, sest 15-aastane võiks selliseid asju juba teada.
  15. Kulturism ja tervis

  16. mida meie ässad hetkel tarbivad?

    Ma ei tea tõesti kas inimene on kalduvustega? Ma küll suvalistele tibukene ei ütle, aga jah.
  17. mida meie ässad hetkel tarbivad?

    Oi milline kokkusattumis, ma ka ei viitsi seda mõttetut teemat enam edasi arendada, aga häda ajab härja kaevu.
  18. mida meie ässad hetkel tarbivad?

    Ega jah, ma vaatan, et siin on kõik nii toredad ja sõbralikud foorumikaaslased, et anna aga minna... Selle asemel, et vinguda võiks nagu midagi muud teha, aga jah, vist mõistmine teiste vastu on täielikult ära kadunud ja midagi paremat peale teiste "läbi rooside" solvamise te vist teha ei oska. Ja kõik sõltub, mis ajajärgu kulturistidest me räägime ja, mis maa kulturistidest me räägime.
  19. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Miks siis seeriat meil ei ole . Kui ei ole korralikku seeriat alustades, siis ei saa ka hiljem oma seeriaid korda
  20. mida meie ässad hetkel tarbivad?

    Tule mulle jah rääkima, et sel ajal olid proteiinipulbrid jne.
  21. mida meie ässad hetkel tarbivad?

    Ohjah, kahju kuulda, et mõned inimesed arvavad, et ilma nendeta lihaseid arendada ei saa. Kui Eesti oli okupeeritud Nõukogude Venemaa poolt, siis ei olnud kulturistidel mingeid Tai Kane-i, Fast-i ega ka muid preparaate, kuidas siis lihaseid kasvatati?
  22. Ettepanek

    Antud teema küll ei puuduta otseselt Fitness.ee-d, kuid ma arvan et see on hea paik selle teema ülesvõtmiseks. Olen pikka aega mõelnud ja endalt küsinud, et miks ei ole välja antud ühte korralikku kaasaegset eestikeelset raamatut kulturismi teemal. Kas asi võiks olla materjali puudumises? Ma arvan, et kindlasti mitte, sest kui vaadata ringi Amazoni lehel või teistel kulturismiga seotud veebilehtedel. siis peaks olema piisavalt materjali. Oluline peaks olema ka see, et viimastel aastatel on antud spordialaga seonduvaga tehtud palju uusi avastusi ja selgitatud välja paljude ainete vajalikkust( nt. BCAA jne.). Viimased "oma aja" koht akorralikud raamatud anti välja suhteliselt kaua aega tagasi( nt. "Kulturism kõigile" 1993 jne.), need raamatud on oma aja ära elanud ja vajaksid väärilist asendajat. Soovikski siin teha ettepaneku Robocopi ja Amazoni personalile, väärt treeneritele ja kogenud sportlastele uue kulturismi ainelise teadmiku koostamiseks. Sooviks vastukaja oma arvamusele nii juhtide kui ka kaas-foorumlaste poolt.
  23. Ettepanek

    Ma saan siis aru, et tavaharjutajad seda raamatut järgmise aasta esimeses veerandis raamatupoodide lettidel veel ei näe.
  24. MM kulturismis 2006 - ennustusvõistlus !

    1. Ott Kiivikas kulturism - 90kg 4.koht 2. Valju Jaagomägi kk - 170cm 14.koht 3. Kaido Voogla kk - 178cm 16.koht 4. Marek Morozov kk - 178cm 9.koht 5. Indrek Viska kk +178cm 16.koht
  25. Pärm millex?

    Lisaks kõikidele nendele kasulikele omadustele on jah nagu ka eespool mainitud see, et pärm teeb kõhu lahti või nagu öeldakse rahvakeeli: "Paneb pasa lippama". Pärmi asemel soovitatakse süüa ikka multivitamiine, sest käärimisprotsess kõhus ei ole just kõige kasulikum.
×