Jump to content

Mihélius

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mihélius

  • Tase
    Vaatleja
  1. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

    no teate...nüüd olen ma ikka väga pehmelt öeldes marus ja leian, et korraldajad on ikka täiesti ebaprofessionaalsed inimesed... Helistasin ja mulle öeldi, et surumine oli kinnine, siis miks ma näen protokollis inimesi Tartust, Otepäält, Türilt, Viljandist??? Kas siis valiti mingitel põhjustel mehi, keda võistlema lasti või said võistelda need mehed, kes lihtsalt kohale vajusid???(muidugi au teile mehed-nagu näha julge hundi rind on ikka rasvane, mina loll kartsin, et äkki lastakse haavleid täis...) eelmise Paide surumisvõistluse absoluutvõitjana olen ikka väga nördinud, et ma tänu alatule valeinformatsioonile võistelda ei saanud(samuti on nördinud veel 4 noort surujat, kes oleksid samuti tulnud....) tahaks mingitki vabandust näha nüüd või pole me seda ära teeninud??? Mihkel
  2. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

    krt jama kui mingid naljamehed paiskavad foorumisse fakte,mida nad kontrollida ei viitsi ja ka korraldajatelt tuleb (nagu võib siit välja lugeda) veidike puudulik ja mitmetimõistetav info. Igal juhul-Viljandist oleksime kindlasti vähemalt ühe autotäie meestega kohale tulnud, aga helistasin umbes tund aega tagasi Paide tervisekeskusesse ja sealt öeldi selge sõnaga, et väljaspoolt tulijad EI SAA OSALEDA! Pole ju mõtet ehku peale oma närve rikkuma minna... Kahju ainult Paide PEHMETEST POISTEST, kes pole aru saanud, et konkurents ongi see, mis edasi viib ja kogmustega meestelt oleks väga palju ka tuleviku tarbeks tallele panna... Edu kõigile tublidele lamades surujatele ja ärge muretsege-see ei olnud ju sugugi viimane ega ka kõige tähtsam võistlus!!!
  3. Proteiin No1 kuidas on

    nr 1 on ikka väga hea, olen ise pidevalt vene valku pannud, aga ikka nii head tugevat tunnet kindlasti ei andnud. Lihas tundub ilusti kasvavat ja ka jõunäitajaid on natsa juurde tulnud...vähe kallim ta ju on kui Venemaa analoogid, aga lihaste parem areng on seda väärt
  4. kas keegi teab millal paides surumis võistlused on

    hee naljamehed, mõnitage-mõnitage, laupeval olid Viljandi meistrikad lamades surumises, kaalusin 65 kg ja surusin 140 kg, kahju, et teile naljameestele protokolli nina alla ei saa visata, a eks siis võistlustel näeb, 135 võiks küll vist ka seal lubada...
×