Jump to content

rebeka

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rebeka

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 09.03.1980

Profiili informatsioon

  • Sugu
    f
  1. SKG transformation journey

    Palju õnne!
  2. Ideid ja mis ma valesti teen?

    Näit on hea, seal taga ei tohiks see olla. Ma kardan, et oled liiga suure energiadefitsiidiga pikka aega oma keha kurnanud ja ainevahetuse sellega tuksi keeranud. Iga suutäis salvestub nüüd, et olla valmis üha uueks ja uueks näljaperioodiks. Kiireid tulemusi ära looda, esialgu pead saama oma ainevahetuse jälle uuesti tööle. Olen ise kilpnäärme alatalitlusega ja olen saanud oma haigusega juurde tulnud 10 kg lahti. Pisikeste sammudega ja oma keha kuulates. Oma kogemusest julgen soovitada Fitlapi toitumiskava, toimib. Esialgu võib kaal küll tõusta veidi, aga kohanemisaeg on normaalne ja ei tohi lasta sellest ennast häirida. Selle toitumiskava järgi niikuinii hakkab keha tasapisi kaotama kaalu just rasvaprotsendi arvelt, mis ongi eesmärgiks. Süüa saab mitmekesiselt: liha pastat, putrusid, suppe jne ei pea ainult kanafileed ja kapsalehte närima. Asi peab olema jätkusuutlik ja kujunema elustiiliks. Ma ei mõtle nüüd, et pead elu lõpuni seda kava jälgima, vaid õpid seeläbi tegema tervislikke valikuid. Selle kava juures on lisaks ka veel trennivideod (nii aeroobne intervall, kui lihastreening, samuti on olemas ka jõusaali kavad). Loodan, et postitusele reageerib ka mõni treener, kellel on selliseid kogemusi täpsemaks juhendamiseks. Ise räägin lihtsalt oma kogemusest. Jõusaal on kindlasti omal kohal, kuid seal peaks ka olema sul tugi kõrval, et kui palju ja mida, kuna kirjutasid, et ca aastase treenimisega tulemusi ei näinud. Tulemus võiski jääda kehva toitumise taha. Mul näiteks on toidu kaloraaž nüüd palju suurem jõusaali treeningut tehes, samas kaal langeb täitsa mõistliku tempoga ca 300-500 g nädalas ehk siis rasva% arvelt.
  3. Ideid ja mis ma valesti teen?

    Kas Sa regulaarselt, st igapäevaselt võtad ka asendushormooni? Mis viimane TSH näit oli vereprooviga?
×