Jump to content

carter

Kasutajad
  • Sisu loend

    115
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

carter

  • Tase
    Kasutaja
  1. Kas suitsetate?

    Praegu just pidin loobuma sõpradega väljas koosviibimisest, kuna mina suitsu ei tee ja osad mu sõpradest teevad. Paistab, et üsna võimatu käia kusagil klubides, kohvikutes ilma suitsuta kokkupuutumiseta.
  2. vajaks väikest abi:)

    keegi teab kui suur see üks mõõdulusikas on?
  3. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus.
  4. Treening kava

    on kellelgi kogemusi selle kavaga? kas tasus ära, millised oli tulemused?
  5. Flex ja Muscle & Fitness

    Vaata näiteks r-kioskitesse või lehepunktidesse, teinekord ikka mõni leidub, kuid flexi pole veel näinud. Ise ostsin täna MuscleMag`i. To Makaveli: Palju see usast tellimine maksma läheb ja mitmega sa vanu müüksid?
  6. myytidest lahemalt

    olen kuulnud ka seda saiavärki - paisutab kõhtu lisaks seda, et kulturistidel on lihased ülespumbatud ja õhku täis. nii utoopiline kui see ka pole..
  7. N-Large II-Prolab

    pole lähemalt gain fastiga tutvunud, kuid massilisajad nad mõlemad jah, eks nad vist ühte auku ole jah.
  8. N-Large II-Prolab

    minu mäletamist mööda 1,8 kg. üks annus 4 kulpi ja ühest kanistrist jätkus 11ks korraks.
  9. VIDEO: Furious Angels

    ajee. mulle bjj trenn igatahes meeldib, nii palju kui ma sellega tegelenud olen.
  10. Uus kaup

    fitness.ee`s hirmodavad tooted?!? ei ütleks, et mr. sportlab keksis ja nokkis. avaldas lihtsalt arvamust, aga paistab, et robocopi tiim ei pea kriitikale vastu. minu sõbralik arvamus.
  11. 100% Whey Gold Standard

    mul maasikamaitselistest protekatest hetkel kopp ees.
  12. 100% Whey Gold Standard

    keegi Twinlabi Whey Proteini on proovinud?
  13. saku kuld ja tume puls!
  14. TORMIHOIATUS!

    kuldsed sõnad!
×