Jump to content

-martin

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-martin

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kindad

    ma ostsin ka mingi aasta tagasi endale nike kindad (225kr) ja on hea trenni vastu pidanud teen nendega ka muid asju nagu ratta sõit ja muu selline kus aab neid kindaid ära kasutada.Kindaid saab sportlandi,kati jam sellistest pooditest ju muideks sõber ostis vuhvlid hyper rimist mingim 50kr
  2. haigus

    Mull oli veel mingi nädal aega veel olla nõrk aga ma liigutasin end jõusaalis tasabisi mida eg edasi seda tugevamini aga muidu mina soovitaks ikka mingi nädal või kaks eemal olla jõusaalist pärast haigust ( minu vähegogenud soovitus)
  3. Kaal

    Minu arust on need kaalud erinevad kui sa kaalud erinevate kohtade peal.Nagu näiteks õhtul peale sauna kaalusin 66,5 aga kui hommikul läksin koormus testi tegema siis kaalusin 72 ei Suvel välismaal olles palju juurte valest toitumisest ja see läks kiiresti ka maha.
  4. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    175cm,69kg,15a Tahaks kaalus natuke maha võtta
  5. Lamadessurumine

    vanus:15/kehakaal 67-69/ rinnalt max 85kg Trennis hakkasin käime eelmise aasta oktoobris ja siis surusin 52,5 üless,aastaga on edasi minek suur olnud aga ei tegele ainutl jõusaaliga kän jalkappli trennis ka ja see võtab suure aja ära.Ega vist ei ole hea kui sa oled väga lai siis ei jõua joosta aga eriti ei jõuagi ainult kiirendus on hea.Üks küsimius kas jõusaal vähendab võhma ??????
×