Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Sa polnud kohapeal. Vist juba esimesel alal, joonejooksus, läks Rajal kehvasti ja peale seda oli säde silmist kadunud ja lihtsalt tegi asjad lõpuni. Mingi teine ala oli samasugune, kus ebaõnnestuti- tal puudub võitlejahing ja sellepärast ka tiksub siiani juba aastaid 10-võistluses 8000 punkti juures vast. Sry, kui valusalt torkasin, aga silma see jäi!
  2. Vend Vähk Peab liikuma!

    Keegi siin ütles, et paremad näitejad küsisid äkki liiga palju raha, Aga kes need paremad Inglise näitlejad võisid olla (on ju teda, et Bondiks otsitakse eelkõige Inglise taustaga näitlejat)?
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Minu silmis on praegune Bond konkurentsitult kõigi aegade parim. Eriti mannetu oli just Brosnan. Aga maitse asi!
  4. Palju õnne ja tänx Raigo ning Mikk ilusa võistluse eest ja ka muu eest :-)
  5. Kas internetist saab pileteid osta?. Piletilevist nagu ei leidnud.
  6. Muidugi on. 1 õige pauk läheb sisse ja enamasti peale seda ööbikud :-)
  7. Sinu supi lööb igaüks lahti, haha. Nali
  8. Tahaks su kindaid oma näos tunda:-)
  9. 1. kergejõustik - Andres Raja, Mikk-Mihkel Arro 2. Sõudmine - Leonid Gulov, Kaspar Taimsoo 3. Raskejõustik – Mikk Raudsepp, Raigo Kuusnõmm 4. pallimängud – Martti Juhkami, Reimo Tamm 5. vormel - Kevin Korjus, Sten Pentus 6. Ujumine - Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov 7. motokross - Priit Rätsep, Juss Laansoo (varus Indrek Mägi) 8. suusatamine - Timo Simonlatser, Kaarel Nurmsalu)
  10. Mikk Raudsepp

    No vähemalt minu häält kuuled sa kindlasti pealtvaatajate seas ennast ergutamas:-)
  11. Ärist oled midagi kuulnud? Mis sa arvad, kui palju ettevõtteid oma taskuid pungile ajasid igasugu maailmalõpu toodetega? :-)
  12. Te olete ka mahtu tõstnud, ma vaatan :-)
  13. Kreatiin

    Ei. Mina väidan, et mõjutab ja palju mõjutab.
  14. Marius Lemmingu dopinguproovi tulemus

    No minu pärast pole vaja muretseda jah :-)
  15. Marius Lemmingu dopinguproovi tulemus

    Viimasel ajal loen ma su postitustest imelikke vihjeid välja. Äkki avalikustad?
  16. Selllest pildist on veel pea 5 kg kadunud :-). Aga reedeni veel dieet käimas, siis 2 nädalat vahet ja peale seda jaanuari alguses otsustan, kas kaotan kogu peki ära või hakkan massi lisama :-)
  17. Ehh Kaido, sa ei tunne ära või? Sinu enda pilt- siis kui sa olid 99 kilo :-)
  18. Söö rohkem rasva ja koos kalorite suurenemisega suureneb ka kehakaal.
  19. Minu toitainete jaotus on juba pikal pikalt (no nii umbes aasta kindlasti, varem oli süsikaid sutsu rohkem :-) olnud umbes järgnev: 35-40 % rasva (kõigub sellest, kas on trennipäev või vaba päev) 35-40 % valku (kõigub sellest, kas on trennipäev või vaba päev) 25-30 % süsivesikuid (kõigub sellest, kas on trennipäev või vaba päev) Olen teinud lihtsalt huvi pärast ka 2-3 nädalat täiesti 0 süsivesikutega dieeti (kaloraaž jäi samaks) ja ei tundud mittemingisuguseid kõrvalmõjusid, ka jõud ei vähenenud grammigi. Aga eks see 0 süsivesikutega dieet ei sobi kindlasti kõigile ja usun, et mul ei olnud kõrvalmõjusid just seetõttu, et süsivesikud nagunii pidevalt madalal. Kunagi aastaid tagasi pidasin dieeti kõrgete süsivesikute sisaldusega ja võtsin peale esimest kuud kuni 2,5 kuuni iga nädal rinnalt surumises peaaegu 5 kg kangilt maha, et jõuaks sama korduste arvu ära teha. Lõppu ütleks, et igaühele oma, iga indiviid on erinev. Tulemus on midagi sellist, nagu all pildil näha:
  20. Jorgen Matsi

    A on jah. Lootsin, et Tartus, aga seal ringis olen ma kõvasti omal ajal poksinud :-). Niinoja vist oli treeneri nimi.
  21. Vend Vähk Peab liikuma!

    Peaasi, et liha Lõuna-Ameerikast pärist polnud, mille tõttu jutu järgi 1 kuulsusrikas jalgrattur dopinguproovis põrus :-)
  22. Jorgen Matsi

    Palun aadressi?
  23. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Jälle hakkab halvustamine pihta. Tee trennis järgi, kui mees oled. Karikal oli vist 3 ala (2 nendest pole nende meeste prioriteet).
×