Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Kas sa tõesti ei saanud irooniast aru :-)?
  2. Wilksiga võidab sind ikka igal alal :-)
  3. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Minu arust peaks päris ausalt süütuse presumptsiooni austama, aga mõni ei saa sellest lihtsalt aru. Sülitab seadustele! EV põhiseadus p 22!
  4. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Mis selle rekordiga siis peale hakata? Rekordid tulevad ja lähevad, maha ju neid ei müü:-)
  5. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Tarmo, mitu korda on siiani Eestis peetud rinnalt surumise EMV ilma varustuseta? Äkki leiad vastuse sealt. Aga äkki ei leia kah. Saa juba aru, et võistlemine ei ole igaühe jaoks primaarne. 3-võistluses ei saaks ta elus Alexile vastu, seega seal osalemine oleks ju ka mõttetu!
  6. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Mul ei ole mingit siseinfot. Siseinfo võib olla sul. Mina loen, mida kirjutatakse.
  7. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Ikka oleks huvitav teada:-)
  8. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Loe uuesti. Kas andis proovi?
  9. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Kui see on võistlev sportlane, siis tuleks sellest teada anda. Kes see on?
  10. Mikk Raudsepp

    Mul on A 4 kaustik alates 1993 aastast. 1 nädal on 1 lehekülg- hea ülevaade ja kui on treeningutel probleeme, et ei arene vms, siis ikka otsin välja 10.a tagused päevikud ja vaatan, kuidas seisakust üle sain. Kõik trennid, 99%, mis elus olen teinud, on kirjas.
  11. Paide linna karikavõistlused lamades surumises

    Vara kargate!
  12. Siin lõhnab juba 225-230 juurde. Kui selle ära teed, lasen endale uue õla opereerida ja ........
  13. Personaaltreening

    Ole tubli ja tee neist "inimesed"
  14. Vähenda riisi ja kartulit ning lisa liha ja vahekord muutub
  15. Personaaltreening

    Jõudu.
  16. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma arvan, et kõik teavad juba,, et seal on kahte tüüpi kettaid......
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kogu fitnessi ajaloo jooksul saad sa mult esimese kiituse (ja ega need minu suust kergelt ei tule ei endale ega ka teistele). See on juba mehesõna, päris ausalt:-)!
  18. Team FAST - Kristina Koroljak

    Mul laps võistles seal õhtul peale 7-ses grupis Shate klubiga :-)
  19. Team FAST - Kristina Koroljak

    Kas see võistlus oli Tartus Väikses Vanemuises?
  20. Muidugi. Miisugune osa siin imelik on? Lõppnumer on ju väiksem ja minu jaoks on vaid see oluline. See näitabki ju jõudu.
  21. Ma teen iga trenn uusi rekse VÕRRELDES KEHAKAALUGA, kuna nii kerge, kui praegu, olin viimati "lasteaias" :-). Samas ma arvestan ikka nii, et kui surusin 140 kilosena 220 kg ja suruks praegu kasvõi 215 kg, siis oleksin ikkagi nõrgem, kui enne!
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kõige parem magustoit maailmas :-)- kondentspiim, päts tavalist pehmet saia ja pakk piima :-)
  23. Kaalust alla 184, 95kg

    Võid teha ka ise endale kavad- otsida ja tuhnida internetis mõned kuud, valmistada endale kavad, katsetada kavasid paar aastat (enne nagunii aru ei saa) ning siis lõpuks otsustada, et paneks mõned eurid ja telliks spetsialistilt kava. Saad kindlasti kõvasti kogemusi ja teadmisi ning peale spetsialistilt tellitud kavasid hakkad ka arenema :-)
  24. Ma ei saa su loogikast aru- sul on võistlusteni mõni kuu aega ja sa PEAD veel alla võtma? Ja 4 kilo võistluskaaluks alla võtma! Minimaalselt kuu enne võistlusi peaksid sa igal juhul olema varuga kaalus sees, et viimasel kuul kehakaalu tõsta, mina jätaks kaalu tõstmise varuks veel vähemalt 2-3 kg (juhul, kui sa ei kasuta kreatiinmonohüdraati). Seega pead võtma alla 7 kg minmaalselt, et siis veel uuestii plusskaloraažiga kuu enne võistlusi üles minna ja korralik vorm teha!!!!!!! Ebareaalne
×