Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. paluks kõikide arvamusi

    Planet on parim saal, kus olen käinud. Rahvast käib üsnagi palju, kuid saalis on kõigi jaoks piisavalt raskusi-trena?ööre. Ainuke probleem on vahel parkimiskoha leidmisega, kuid sel põhjusel ei ole veel kunagi jäänud saalis käimata- kes otsib, see leiab:-). Meeldivad administraatorid, head treenerid. asjalikud trena?öörid ja piisav hulk vabaraskusi ning üldine mõnus õhkkond on need, mis teevad saalist HEA SAALI! Planet on HEA SAAL!
  2. kehakaalust rohkem

    70
  3. Kui tihti vahetad treeningkava

    Mina korrigeerin enda kava tavaliselt korra paari kuu tagant.
  4. Mis klubides käite?

    Arvan, et Planet on parim ja seepärast ka seal käin.
  5. Munad

    Mina tpraen õhtul enne magamaminekut 5-6 muna pannil. Söön ka munakollase ja ikka veel elan:-)
  6. Mehed ja Naised võistlema!!!!

    Lubadused, lubadused!!!!!! :-)
  7. Mehed ja Naised võistlema!!!!

    Kuna tulevad viimase võistluse tulemused?
  8. Ma praegu ei tee seda surumise kava, vötan selle ette 2005. aasta jaanuari löpust alates. Siis vaatan ka juba 200 poole:-). Proovin 190 suruda enne aastavahetust ja usun, et edukalt. Enne isegi ei proovi.
  9. Mehed ja Naised võistlema!!!!

    Kas kohapeal saab ka registreerida?
  10. Hiline treening...kuidas mõjub

    Oleneb inimesest. Minule sobib köige paremini treeni algus 4 -6 vahel. Löuna ajal mina ennast veel korralikult pingutada ei jöua. Hommikupoole (8-11) on minu jaoks trenniminek aja raiskamine, sest siis ei jöua ma veel yldse pingutada. Treeningraskusedki on palju madalamad. Aga 20-22 vahel olen isegi kunagi treeninud ja minule täitsa sobis, ei olnud häda midagi. Kui sa muidugi kogu päev teed rasket fyysilist tööd, siis on töesti sel kellaajal treenimine suhteliselt kysitav!!!
  11. Mehed ja Naised võistlema!!!!

    Tuleks ka proovima, aga nii vara hommikul on igatahes minu lihased veel nii kanged, et tulemus jääb märgatavalt madalamaks ja seetöttu osalema ei tule:-) Kui vöistlus algaks öhtul 4-5 ajal, oleksin kohal. Minule ei sobi näiteks ka hommikune treening. Kui öhtul teen rinnnatreeningut 140-145ga, siis hommikul on raskusi 120-se kangiga seeriate tegemisega.
  12. Vaata, mida on Kaido Leesman selle kohta enda foorumi osas vastanud, sealt peaksid leidma vastuse, kuidas teha.
  13. mida kuradit

    Seal on peal kogused, mis kindlasti ei möju halvasti mittetreenivale inimesele. Yldjuhul vitamiine tarvitad ju ka rohkem, kui ette nähtud tavainimesele!
  14. Kreatiini müük

    Vaata erinevatesse spordiklubidesse, peaks ikka olemas olema- Arcomani, Eedenisse jne, kusagilt kindlasti leiad.
  15. Ronnie Colemanist 2 pilti

    näiteks arcomani jalapressi ongi kergem teha, kui teisi.
  16. Palju önne, Ott. Järgmine kord kolme hulka!
  17. Maltodekstriin kasutamine

    Väga ettevaatlikult soovitan kasutada seda. Peale trenni söö kiireid süsiveskuid.
  18. mis viga?

    Koormustestil möödeti minule ideaalseks rasvapöletuspulsisageduseks 123 lööki minutis.
  19. mis viga?

    150 on nyyd kyll liiga körge pulss, soovitatakse olenevalt inimesest 115-130.
  20. Sheik öösel

    Teen ise samuti ja arvan, et on hea kyll. Kui ärkad nagunii öösel orienteeruvalt selles (sobivas) ajavahemikus, ei olegi mötet ennast hea une pealt äratuskellaga yles ajama hakata.
  21. Arvamust?

    Söön ise praegu Tai Kane kreatiini, olen proovinud enne ka Fasti oma, aga seda enam turul ei ole.
  22. glutamiin

    Mina kasutasin ja toimis, kuigi väidetakse ka vastupidist.
  23. Centrum vitamiinid ja mineraalid

    Mina kasutan- 1 hommikul ja 1 tablett peale trenni.
  24. kõht

    Igasugused erinevad kehatösted.
  25. Millist kontsentraate soovitaksite?

    Whey lemonis on 100g kohta 80 g valku. Ja väga hea on!
×