Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    MEHED wilks'i absoluut: 1. Alex-Edward Raus 2. Aimar Kuusnõmm 3. Rait Sagor 4. Argo Erit 5. Elar Kraav 6. Siim Rast Parim kükk Siim Rast 400 kg Parim surumine Siim Rast 285kg Parim tõmme Rait Sagor 350 kg Parim kogusumma Siim Rast 1000kg NAISED wilks'i absoluut: 1. Bogdanova 2. Laan 3. Aus 0 Tsitaat MultiTsitaat Blogi sellest
  2. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Ott, kust sa need numbrid võtsid? Kükis ja surumises ja tõmbes arvestad Alexil maha rekorditest ja Sagoril topid igale poole juurde :-)!
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Ott, sry, aga ma arvan, et olen piisavalt pädev ja tean väga hästi Alexi hetkeolukorda ja seda, mis ta pidi välja panema eelmisel varustuseta võistlusel absoluudi võiduks, mitte midagi pm enda taseme jaoks ehk möödaminnes tegi võistluse olles ise vigastuse küüsis. Nüüd läks solvamiseks nagu, ärme nii tee:-)
  4. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Olgem ausad, umbakaudu küll jah!
  5. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Sõjaväelase tahtejõud! :-)
  6. Ikkagi plaanib vist võistelda ka Taavi Merisalu. Aga küll registreerib ennast siis ise:-)
  7. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Unistused on kõrgemad kui reaalsus!
  8. Silvar Rückenberg

    Kes meestes võistlevad?
  9. Kaalust alla, 95 kg -> 70 kg

    Argo tegi kavad Taaramäele! Ma arvan, et sellest kommentaarist piisab, sest Taaramäe tegi järgneval aastal kõik oma isiklikud rekordtulemused jalgrattatestidel hooaja alguses:-)
  10. Team FAST - Kristina Koroljak

    2000 $ jälle rikkam :-)
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    See on ikka paras nali, nagu lihalett naistele. Spordiga siin küll tegemist ei ole :-)
  12. Team FAST - Kristina Koroljak

    Katja on väga ilus :-). Sõbrannade värk vist!
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Fotograafia osas sa eksisid :-)
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Krt, sellist usku ma just päris ei mõelnud:-). Nö "päris usk" on minu jaoks jabur!
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ma sõin neid kilode ja kilode kaupa ja usk oli suurem kui reaalne kasu. Aga usk töötab :-)
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Olen minagi seal Koplis kohapeal käinud, aasta oli vist 1993. Paks mutike võttis labida kätte ja tõstis suures hunnikust, mis asus põrandal, poti täis ja andsi üle. Hinda kahjuks ei mäleta, aga elamus oli hea:-).
  17. Üle Eestilised jõusaali hinnad.

    Arctic umbes 50 € kuu
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Minu arust väga õige suhtumine!
  19. Kindlasti ei tõusnud kaal tänu nendele tabladele, vaid sõltumata nende tablade söömisest ehk ju siis inimene lihstalt sõi rohkem sel ajal, kui kaal tõusuteel oli.
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pump+ aitab ka koleda naise puhul!
  21. Inna koos "Kaidoga"

    Nagu ka juuresolevalt pildilt näha, siis Inna jääb igati peale. On ta ju surunud selle "Kaido" võistlustel ka rinnalt üles, kükist ja jõutõmbest rääkimata. Tundes Innat, arvan, et ta võiks vabalt sellega ka biitsepsti teha :-)
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kirp, kui pikad vahed sa seeriate vahel pead?
  23. 15-20 tonni oli rinnatrennis tavapärane, aga on olnud ka tonnaažilt raskemaid trenne põhja ladumise ajal. Üldiselt ma teengi suht suure mahuga.
  24. Ära mõtle nii palju, see oli lihtsalt heatahtlik tögamine :-)
×