Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. See on ikka no kõige p....m asi üldse= sellest on ikka täiesti ükskõik. Kui siit midagi koledat leiad, siis palju õnne :-)
  2. Loen siit välja iroonia :-)
  3. Annika Pärteli BLOGI

    Hei, kas siis, kui enne jalutuskäiku sööd, rasv ei põlegi :-)?
  4. Ma ei saa aru, miks sind see absoluut huvitab? See on ikka no kõige p....m asi üldse. Sa oled selgelt praegu Eestis särgiga surujatest IPF liigas parim, siin ei ole midagi vaielda (kilod loevad). Aga ju me peame siis Kaidoga tagasi tulema, et sulle säru teha. Minust muidugi enam numbrites võistlejat ei ole :-) - õlaoperatsioonil lõhuti see tegelikult arsti poolt totaalselt ära ja 200 + kilo juures ilma särgita annab õlg alla. Ebapädev arst oli lihtsalt ja lõikas valed asjad ära- dr Kalvet ortopeediakeskusest, ärge tema juurde kunagi mine, kes sporti tahavad teha. Aga igatahes edu ja loodan, et ka 300 ei ole kaugel.
  5. Treeningvarustus.com lehelt tellimine

    Tere. Sellega tegeleb minu sõber ning maksimaalne tarneaeg on 21 päeva. Kõige täpsema vastuse saab muidugi siit: treeningvarustus@gmail.com või helistades 55 11 300.
  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Aafrika näljahädalistel ka joonistuvad hästi, aga mida neil seal joonistuse all ei ole, on lihas ju:-)
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pakun, et kui Taavi su poseerimise korda teeb, siis võid maailmas võistelda hoopis paremate kohtade eest kui siiani. Kuigi siiani oled ka tipus olnud, on siiski absoluutne tipp vallutamata :-). Aga eks näis!
  8. Jorgen Matsi

    Tänud Jorgen.
  9. Jorgen Matsi

    Millest peaksin alustama, kui olen enne kokku puutunud poksiga? http://voimla.ee/algajale/ Rene
  10. Ma olin Keto dieedil 3 nädalat eelmine aasta enne operatsiooni ja kõrvalnähte ei olnud absoluutselt, isegi mitte alguses. Samas pilt teravnes, kuigi kaal praktiliselt seisis, vast langes 1-2 kg max (kaloraaži jätsin täpselt samaks) ja isegi jõudu tuli juurde, kuigi olen teinud järjepidevalt tugevalt trenni. Pigem paneksin selle lihtsalt vahelduse arvele, kui just Keto dieedi arvele. Süsivesikuid sõin vast max 10 g päevas, kui sedagi-vähemalt erinevad kalkulaatorid näitasid igapäevaselt isegi alla 5 g päevas. Proovisin seda just sellepärast, et päris tihti küsitakse selle kohta ja siis oskaksin anda vastuse lisaks igasugustele uuringutele ka enda kogemuse näol.
  11. Toitumine ja trenn

    Võta ühendust kava koostajaga ja ta peaks sind aitama!
  12. Sügiskülv ajab segast

    Seda loomulikult, aga jutt oli hoopis muust ju.
  13. Sügiskülv ajab segast

    Kui loodate IP bännimisega kellegile ka reaalse keelu peale panna, siis on see võimalik vaid arvutivõhiku puhul. Kes natukenegi asja jagab, see tuleb uue nimega kasvõi kohe tagasi.
  14. Alex on tugev spordimees ja hea sõber. Nüüd siis ees meheks saamise etapp :-).
  15. Jorgen Matsi

    Ka Tyson ei ole minu teada endast lühemaga vist võistelnud vähemalt mitte profina :-)
  16. Päris nõustuda ei saa. Võib venitada küünarnuki sidemeid nii, et hiljem ei lase ei triitsepsi ega biitsepsi teha.
  17. Pakun massaaži Kristiine MyFitnessis

    Mis raha sa küsid, kui sa alles õpilane oled? Seda nimetatakase praktikaks, mida tehakse harjutamiseks, mitte raha teenimiseks!
  18. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

    Vaadates Holgeri tänast vormi, usun, et enamus enam ei töga:-).
×