Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ai Kirp kui hästi öeldud :-)
  2. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Kas tuleb välja ka täpne ajakava, praegu näen vaid, et algab 11:00?
  3. Tulbi Spordiklubi

    Kui juba sellistel meestel (nagu pildil) sobib Tulbi Spordiklubis käia, siis peaks siin ka teistele meeldima. Ehk kes soovib tõsiselt trenni teha, soovitaks kohale tulla ja paneme eesmärgid paika ning hakkame tööle. Olen igati nõus aitama.
  4. Julgen väita, et jõudu on võimalik ka surumises säilitada, aga särgiga tulemuse säilitamine on juba keerulisem teatavatel põhjustel.
  5. No Siimu 6x6 tähendab kuni 200, mitte rohkem. Minu kohta jah, tõesti ei teinud 2008.a alates kükki ja jõutõmmet võistlustel kahel põhjusel- solvumine kohtunikesse (aga võimalik, et saan sellest 5-6 aastaga üle). Praegu on 2012. Kunagi ammu pidas mind Silbaum esimeseks 350 kükkijaks, aga ma ei täitnud neid lootusi oma kangekaelsuse tõttu :-) (ja solvumise tõttu kohtunikesse). Samas on 3-võistlus on ikka mu mõtetes., sest praegu ei ole selja valusid olnud, kuigi pole ka suuri raskusi näppinud. OTT Renkule: Minu mäletamist mööda sa 140 sena ei teinudki kükki ega surumist korralikult, vaid keskendusid surumisele....usun ,et kui oleksid treeninud, siis küll sa oleksid tõmmanud ka, kuid väide, et mõistlikult kaalu maha võttes ei kaotata väga palju jõus on küll tõsi. Rene: Sru Ott, midagi läks puusse, saad ise parandada :-)
  6. Täna oli jälle jõutõmbe päev ja tahan väita veekord seda, et kaalu on võimalik langetada mõistlikult ja õigesti toitudes ka ilma jõudu kaotamata- tegin täna 220ga päris korraliku varuga 10x (5 oleks vast veel jõudnud). Natuke üle aasta tagasi kehakaalus 140+ poleks ma rohkem küll sellise varuga suutnud. Praegu on kehakaal 105 juures. Samas olen praegu väga s.....s seisus juba enam kui 0,5 aastat kestnud õla vigastuse pärast. Ortopeed soovitas operatsiooni kui ainuvõimalikku teed vigastusest lahti saamiseks. Juurde käis aga väide, et peale operatsiooni on jõutõstja karjäär läbi. Seepärast ka lükkan edasi operatsioonile minemist lootes imele (kui ma õigesti aru sain, on rangluu otsa tekkinud mingi liigluu või mingi muu võõrkeha), aga vasaku õla nukk on küll ikka korralikult väljas (nagu poleks trapetsit olemaski) :-).
  7. Kuidas muuta jõutreeningu tegemine lõbusamaks?

    Nautige siis trenni tegemist. Minu jaoks on trenn mõnus. Eriti meeldiv, kui selle trenni jooksul ka mingi uus rekord sünnib. Samas sunniviisiliselt selle mõnusaks-mänguliseks tegemine on keeruline ehk kui seda teed, siis tihti ei saavuta eesmärki (parem keha, madalam kaal jms), Jõusaalis tehakse tööd, aga kui see on meeldiv, siis on see lihtsalt lisaboonus.
  8. Võimalik. Kui sul on ntx 50 kilo rasva üle, siis leian, et selles ei ole midagi võimatut. Kui sul aga 5 kilo võistlusvprmini on, siis ebareaalne.
  9. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Margus, kui palju sulle trikoo juurde annab. Kui palju tõmbad ilma trikoota?
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kalkulaator näitab mul, et 9x130-ga on max 167 kg. Eesti tippkulturisti kohta natuke vähe, aga küll ma su siin Tulbi Spordiklubis meheks sunnin, kui tihedamalt käima hakkaksid
  11. Mikk Raudsepp

    Ütleme nii, et minu praegune õla vigastus juba enam kui pool aastat ongi tingitud sellest, et kaalu langetamisel säilitasin praktiliselt raskused ja praegu olen sant valmi ning teen rinda 50 kiloga ja õlalt surumisi 20 kilose kangiga.
  12. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    <ul> <li>Kas surumisel on võimalik talla alla kõrgendusi panna? Kas need on olemas või saab kasutada suuri kettaid?</li> </ul>
  13. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Mull tunduvad need rekordnumbrid kuidagi kahtlased- ntx kui tehakse kuni 105 kiloste seas rekordnorm täpselt täis erinevate alade lõikes, siis see teeb kokku 678 kg. Kuna aga kogusumma rekordnorm on 685, siis kogusmma rekordit ei fikseerita olenemata 3st rekordnormi ületamisest (kõikidel alades). Kas erinevate alade rekordnormid ei peaks andma kokku kogusumma rekordnormi? Arvutusviga?
  14. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Rausil on täiesti reaalne kükis see norm ära teha, teiste aladega ei näe võimalust veel (maailamarekordi normist räägin muidugi).
  15. Rinnalt surumine.

    Kus Sa elad? On Sul tõsine soov end arendadada? Elad Tallinnas, saame kaubale!
  16. No mina ei saa sellega kuidagi nõus olla, mis sa seal blogis kirjutasid. Aga õppida mulle meeldib- kui on juba 2 aastat vahet olnud, siis olen alati uuesti kooli läinud ja jälle õppinud, lisaks muidugi hunnik erinevaid kursusi, mis mind huvitavad (iga kuu käin vähemalt 2-3 päeva mõnel intensiivsel koolitusel turunduse osas ja ka muid asju õppimas, mis huvitavad). Koolis tuleb valida eriala, mis huvitab ja kui sealt ei oska noppida vajalikku välja, siis on asjad pahasti. Ma ei ütle, et kõik peavad koolis käima, on vaja ka koistajajaid ja muid abitöölisi:-). Aga loomulikult on ka neid, kes ilma hea hariduseta hästi hakkama saavad ja on väga head spetsialistid. Tippjuhiks on aga keeruline saada, kuid mitte võimatu. Seega mina pean hariduse omandamist enda jaoks igal juhul kohustuslikuks, kuigi mul seda/neid pabereid kellegile näidata ei ole vaja, sest mul pole ülemusi. Aga jah, oma erinevate kursuse ja koolide lõpetamise diplomitest saaks kindlasti 1-2 toa seina täis tapetseerida :-).
  17. Ütleme nii, et ma ei viitsi isegi soojendusek snii lihtsaid harjutusi teha:
  18. Nii vähe seda liha mul ka pole:-)
  19. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Krõp on seal tõesti, aga sinna ümber käib ka kummist pael, mida seal peal ei ole.
  20. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Neid asjandusi küljes ei ole, kuigi need on seal olnud all ääres vist.
  21. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Aga kas ma enda küsimusele vastuse saan nende põlvesoenduste koha pealt?
  22. 1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

    Täiesti originaalis on seal sellised krõpsud?
  23. Seekord lisan ainult 1 pildi.
×