Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Tegin ka neljapäeval rinda, läksin välja 70ni. Mõned seeriad tegin, pärast liblikat ka mõned seeriad.
  2. Kui öelda kui................, siis võib ju ka öelda, et kui Sarge massi juurde kasvatab, siis on varsti ka Mikkule konkurent. Aga need ongi ainult kui´d
  3. Jalalihase säilitamine

    Mündikogu kallineb, kuld kallineb, maalid kallinevad- no ikka leidub neid asju, mis võib seisma jätta ilma puutumata:-) Aga see oli niisama kõrvalepõige, see ei puutu siia- kui tahad, et lihased alles jääksid, siis loomulikult pead koormust andma neile.
  4. Värnik hüppas ka tagurpidi salto enne 2004 olümpiat, kui tegi Eesti rekordi Rakveres vist, mis välja tuli .................
  5. Pakuks enda puhul vaheks 50 kg, aga vigastus oleks ka kindel. Kulturistil pole aga oluline kg arv, seega pole vaja suuri raskusi vigastuse ohuga taga ajada.
  6. Trennis on energiajoogil eesmärk, olgugi, et tuleviku arvelt, aga sel hetkel on vaja energiat. Kui trenn on su põhieesmärk, siis saad energia tuleviku arvelt ja õhtul oled kodus nagu"kudend kana", aga trenn sai hea. Samas nõus, et harva. Mina kasutasin 1-2 x nädalas maxtrennieelseid erguteid, siis, kui oli raske trenn!
  7. Su enda blogid õpetavad lapsi-täiskasvanuid kõiki lisandeid tarbima, sest iigas Su postituses on kirjas pikk nimekiri lisanditest, mida sa nüüd libistad ju!
  8. Minu selg praegu karjub ja nutab valust!
  9. Sarge jätame ka välja :-). Too vend ei pea trenni tegemagi, aga laval on 3 x suurem millegipärast, kui lava taga :-)
  10. No krt, kus venitab, aga vast venitas välja. Igati 1 sümpaatsemaid sportlasi kulturismirindel Ja edu igarahes!
  11. Kummilindid, reguleeritavad hantlid, hea oleks ka kummipall ja saab esialgu hakkama küll! Holgeri soovitatud lõuatõmbe kang (saab paigaldada iga uksepiida külge) on ka igati kasuks.
  12. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Siin on ainuke erand Alex, kellel on kükk ja tõmme samasse auku, tavaliselt ikka vahe seal 50+ kg jõutõmbe kasuks
  13. Tegite ka kunagi 10-võistlust, kas kusagil on tulemused ka üleval?
  14. Olen õnnega koos ja kogemused suunasid korralikult sooja tegema. Oma haiget õlga pidin kasutama ju ainult teivashüppes, aga nagu videostki näha, siis ei pööranud peale vasaku käe toel ja seega ka seal ei kasutanud seda eriti tugevalt. Teistel läks küll kannakõõluseid ja eriti reie tagalihaseid :-) Mul peale valusate lihaste õnneks midagi viga ei ole. Homme näeb, mis tegelikult tunne on, aga kogemus ütleb, et 5 päeva on valusad isegi need lihased, mida ei teadnudki, et kehas olemas on :-)
  15. No jooksud lasin üle jala ja kõike pees: 100 m: 13,2 Kaugus. 5,23 Kuul (pees): 11,60 Kõrgus: 1,60 Ketas (täiesti pees): 32,92 Teivas: 2,80 Oda: 42,75 110 m tõkked, 400m ja 1500 teeksid une pealt kindlasti, aga äkki midagi veel :-). Neid viimaseid ka välja ei too, sest häbi hakkab hetkel:-).
  16. Kui korrutada 0,5-ga, saab 1,40 m:-). Ja jutumees ei ole ma iial olnud- kahju, et sa Ott seda siiani ei tea Aga 10-võistluses tuli kokku ilma spetsiaalselt treenimata natuke üle 3200 punti, seega sai ka eesmärk 3000+ täidetud. Praegu kõik lihased valusad ja homme ning ülehomme veel hullem, aga mõnus on ikka!
  17. Sargel on õigus Aga kust sa tead?
  18. Spetisaaliselt Ott´ile. Saab ka 1,5 käega hüpata, kuigi tehnikast ei ole juttugi. Latil on 2,80:
  19. 2.40 tulebki une pealt, kui 2 käega saan hüpata
  20. Mul pole midagi ravida, uus operatsioon aint aitab ja siis rangluu lahti võtta vaja. Pakun, et minu "sportlastee on läbi"
  21. Vasak käsi on kõrval :-) Püüan tõugata 12 kanti ja heita 35-40 vahele, odast pole hetkel aimugi (kunagi on seda julmalt paugutatud, aga vanus ja jõusaal teeb oma töö). Kõige keerulisem on teivahüpe, kus vasak käsi peaks toetama, aga 2-st meetrist ikka üle lendan :-)
  22. Kahtlemine pole keelatud Homme muide lähen 10-võistlust tegema üle paari aasta :-)
×