Jump to content

inside14

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 470
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik inside14 postitused

  1. Head Sõbrapäeva kõigile!!!

    Head sõbrapäeva kõikidele jõusaali vendadele
  2. Kulturismi maine

    Ta ju seletaski, et kui toitumine korras pole siis pole ka kasu SEDA ta ju üritaski selgitada, et peaks korralikult toituma.
  3. kõhulihased ja hüpe

    Mis sa valesti soovitasid kõik õige ju lisasin lihtsalt üldisemalt. Ja see hüppenööri soovitus on ka hea.
  4. kiku võitis kuldmedali

    Loodame,et lõpuga paneb mööda... Parem oleks mina küll tahan, et meestest ikka ka keegi medali saab
  5. kõhulihased ja hüpe

    Hüppamise jaoks vist oleks vaja jalalihaseid treenida ja kõhulihaseid vaata küll ülevalt Tööriistad>>Harjutustepank
  6. T.T.T.

    Mina ei saanud mitte midagi aru kas ta kirjutas ikka eesti keeles
  7. Aegunud ja parim enne läbi

    Mina küll ei julgeks tarbida mingit aegund s......a kes teab kuidas mõjub soovitan selle ära visata ostke ikka kvaliteetseid tooteid.Äkki selle aegund asjaga hoopis väheneb mass
  8. Küsitlus

    Tere! Oleks siis huvitatud sellest.Kaua olete trenni teinud ja palju selle ajaga on juurde tulnud kehamassi.Aga kõigil vist ei ole massisuurendamis eesmärk palju siis keegi on maha võtnud.(Olenevalt eesmärkidest.) Näiteks mina olen tegelend 1.a ja 4 kuud juurde tulnud 8kg(lihasmass)hetkel kaalun 66kg
  9. magamine

    Ega see kõige parem varjant jah ei ole, et päeval magad ja öösel üleval.Kindlasti oleks vaja rohkem toidukordi kuid väikeste kogustega.Kui on palju toidukordi ja veel suured portsjonid siis on oht liigsele nahaalusele rasvale.
  10. Küsimus surumise kohta!

    Kui teed kahte erinevat harjutust järjest.Ning siis puhkad ja siis samamoodi edasi. Näiteks rinda surumist ja siis kohe lendamist otsa ja siis puhkad jne.
  11. kiku võitis kuldmedali

    Kas mõni veel küsib kus Eesti asub? Väga võimas sõit.Jee
  12. Palju õnne, Fred !

    PALJU ÕNNE!!! KA MINU POOLT
  13. Käe värisemine (käe ülaosa ja rusikad)

    Luude kohapealt on õigus aga tugevdavad küll olen ka ise proovind
  14. Käe värisemine (käe ülaosa ja rusikad)

    Need peaks vist olema ekspandrid ja aitavad küll tugevdada käsi ja haaret.
  15. Ajakirjad

    Kui mina ausalt ütlen siis pole kunagi ühtegi näinud AGA võibolla on ka mõni ma lihtsalt ei tea. Oleks ise ka huvitatud kas on.
  16. treening kava

    Võid ju võtta tööriistade->treeningkavad ja lihtsalt jalad välja jätta. Kas raske on natuke mõelda ja ise omale kava teha oma vajadustele.
  17. selline probleem et

    Vaata seda see on siin ka ennem üleval olnud väga hariv. http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm
  18. Valge tegija!!

    Minu lemmik on Gustavo Badell ka väga noor ju Mr.Olympia 2005 3.koht
  19. Bitseps ja tritseps

    Mina treeniks ka nõrgema enne kuna ta on nõrgem siis kui oled tugevama enne teinud siis sa ei suuda enam nõrgemat niimoodi koormata kui vaja. Sest oled juba väsinud.
  20. Küsimus jõuperioodi kohta

    Mina olen teinud kuskil 3-4 seerjat ja 4-8 kordust.Langetasin alla normaalsest natuke aeglasemalt aga üles nii kiiresti kui sain.
  21. Juubeliõnnitlused Marek Kalmusele

    PALJU ÕNNE!! SOOVIN SULLE HÄID VÕISTLUSEID
  22. Küsimus.. Fat Burneri kohta....

    Miks mitte arvan, et tuleb kasuks Kuna siis ei saa ju pikkaaega liikuda ja võib tekkida rasvakiht.Fat Burner teatavasti ju kahandab rasvumist ja loob ka parema enesetunde.
  23. aeroobne vs jõud

    Teine oleks ja parem varjant ainult airoobne pole ka nii efektiivne, kui teha koos jõusaaliga on kasulikum, nii lihasmassi poolest kui ka rasvapõletuse poolest. Ainult airoobne võib ka pikaaja peale ära tüüdata.
  24. Nisukliid jogurtiga

    Minuarust ka väga lihtne hommikul putru teha.Natsi piima ja helbeid ning pistad mikrose ja ongi soe toit olemas.Maitseks võid lisada mingit moosi, marju või hoopis tükeldatud puuvilju.Väga lihtne, maitsev ja kasulik.
  25. kreatiin, proteiin, glutamiin

    Siis peakski ju efektiivsem olema lihasmassi kasvatamine.
×