Jump to content

inside14

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 470
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik inside14 postitused

  1. Tere-küsimus piima toodete kohta

    Aga äkki keegi oskab öelda umbes kui palju on neid aineid keskmiselt piimas.
  2. Vastlapäev

    Head vastlapäeva!! Ärge kuklitega üle pingutage Pikka ligu
  3. Kreatiin

    Ma arvan, et see on teadmatus vaatavad Eesti tegijaid ja mõtlevad, et nemad ju niguinii kasutavad ja siis tahavad ka kasutada ning mõeldakse, et kohe oled lihamägi kui saad aine suhu.
  4. toidulisandite tarvitamisel abi vaja

    Vot see lusikatega mõõtmine pole minuarust kõige parem aga jah kui muidu ei saa siis küll ma ise kasutan väikest köögi kaalu.Vot kaalu järgi saab hästi aru, et ainete mass on erinev näiteks kui võtan süsivesikuid kuhjaga siis näitab umbes 10-15g aga kui võtan proteiini siis hoopis 20g ja rohkem.
  5. Kuidas profid suruvad 300 kg lamades...

    Ma olen küll kuulnud et särk pidi keskmiselt 20kg juurde andma või ma eksin
  6. sheigid enne ja peale trenni

    Aga mida see õli juurde annab või kas ta on parem lisada.
  7. Kuidas profid suruvad 300 kg lamades...

    Tean isegi, et sillaga surumine annab päris palju juurde surun ka ise rekordit tavaliselt sillaga aga ennem tasuks mõelda seljale kindlasti kasutada tõstevööd.
  8. Mul lähevad need täppi!! • Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele. • Inimsuhted, töö ja õpingud jäävad treeningute varju. • Treeningud hõivavad kogu su vaba aja.(enam-vähem jah)
  9. Proteiin No1 kuidas on

    Maitse asi ja maitse üle ei vaielda
  10. jõuetu biits

    Eks see varsti lakkab sul kui iga kuu koguaeg nii teed soovitan muuta ka ikka vahel tsüklitena tuleb kasulikum.
  11. KKK - leiad siit !

    Vot siit saab ka ühtteist http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...ew=1&textID=701 http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2417
  12. Milles Asi?

    Mul jooksis ka kunagi niiama lambist hakkas ei tea miks aga siis käisin kõrvetamas ja nüüd pole enam mingi 2 aastat jooksnud ninast verd just kui lõuga ei saa
  13. Rinnalihased

    http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm
  14. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Ühest raamatust lugesin, et ameerikas oli üks tüüp kes kaalus 108kg ja tõmgas ühe käega 6 lõuga aga ma ei tea kui tõsi see on ei mäleta ka mis raamat see oli.Arvan, et siiski on see võimalik kui pidevalt seda harjutada.
  15. Eesti suusatajad ja nende tasustamine

    Minu teada saab kiku ka Itaalia käest midagi, et siis pappi voolab.
  16. reit kuivaks

    Ei tea kas keegi ka vastab oleksin ka huvitatud arvan, et paljud oleks.
  17. Paljudel teist on kodus hantlid?

    Tegelt meil keldris käime kolmekesi ja saame kõiki lihaskruppe teha
  18. korduste arv

    Pole küll Vähk aga nii palju ikka tean, 8-12 see teeb lihast aga see tein juba vastupidavus.
  19. Eesti suusatajad ja nende tasustamine

    No on ikka rott mutt eks see on kadedus , tra kui haige
  20. Andrjussal kah Kuld

    EST IS BEST !! nagu seal fännidel lipu peal kirjas Andrus ikka kõva tegija kaitses hästi oma medalit jee jee
  21. Noorte Kulturism

    Olengi 16 ja väga huvitatud sellest alast, kuid näe asjad ei lähe nagu vaja elaks seal oleks kohe kohal
  22. Noorte Kulturism

    Sooviks ka tulla ja olen juba 1aasta ja 5kuud tegelend, kuid kahjuks ei ela Tallinnas ja kui kogu aeg sinna sõita läheb juba märksa kallimaks.Muidu kui elaks oleksin väga huvitatud.
  23. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    Tuharad, kõht, reied, säär, (rinnad) ,ilus kael mis pole küll eriline lihas.
  24. Jämeda raske kondiga :rolleyes:

    Mul see kaalu suhe suht hädine pikkus 181cm ja kaalu aint 66kg. Aga olen lihasmassi kasvatamises ka suht algaja.Nii, et kasvuruumi on. Kuid välimuse pärast külle ei kurda lihased ilusti näha kuigi pole eriti kuiv ikka rasva ka.Jõusaali läksin 1 aasta ja 5 kuud tagasi kuid siis eriti ei teadnud neid asju ning põhiliselt arenes rohkem jõud aga nüüd hiljem ikka rohkem lihast ajan taga.Mulle meeldib ennem nähavälja lihases ja suruda vähe´, kui olla LIHASETA ja suruda mõttetult suuri raskuseid.
  25. Õlakava

    Huivitav oleks teada kindlalt. Mis õlaosa kõigerohkem mõjutab eest surumine ja millist osa tagant surumine?
×