Jump to content

mandariin

Kasutajad
  • Sisu loend

    38
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mandariin

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 15.10.1987

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Maailma tugevaim poiss

    Teie arvates 50kilo ei ole sellisele lapsele liig? välimuse järgi ni 6-10a pilt
  2. hommikuvöimlemine

    Kes ütles et peab soojast pesast välja ronima, kui suurest trennist lihased kanged aerutan venitan ja ringutan voodis, väga mõnus.
  3. Avaldage arvamust!

    Kõht ja rind oma vanuse kohta täitsa vahvad õlg ja käsi ka massiivsemaks, ära jalgu unusta
  4. Toitained, kust saab kõige rohkem

    Kle mees kui sa kilo rosinaid või maapähkelid sisse vehid sul süda pahaks ei lähe v:D soovitaks sulle ikka vadakuvalku selleks puhuks peale trenni.
  5. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    See ei ole üldse mõtekas, vaata Argo hommikust saadet, see 140 jagatakse päeva peale ära.
  6. juurde w6tmine

    kuuga 2,5 Müstilised mehed, tahaks neid ise ka näha
  7. Nüüd on koht, kus saab ka arvamusi vahetada

    Sellel tootel on hea omadus peale fat burni ka money burn
  8. Rinnalt surumine(petmine)

    Räägi mulle ka sellest tajektoorist
  9. Schwarzenegger now

    sellise pilditegemine ei nõua erilist fototöötlus oskust. Iga poisike võib kodus sellise naljapildi valmis teha. Kuigi tegelikult see ei ole ju naljakas. Amazon võiks ka liituda leimi vastase liikumisega.
  10. Rinnalt surumine

    ma olen saja kilone 4 aastat surun 20 kilo (tühja kangi) et on see ka hea tulemus? Ma raskemaid raskusi kardan. Irw poisid saage suureks ja esitage mõistlikke küsimusi.
  11. Valu rinnas

    Suitsumees ka oled?
  12. Pange oma raskused üles

    Rinnalt -70 Biits althaardega kõverdused -40 jõutõmme -120 kükk - 90
  13. Whey 1 : mis maitsega?

    Siin foorumis vist ei tohi tooteid reklaamida. Loogiliselt võttes ei tohiks ka anti-reklaamida.
  14. Teie päeva plaan

    7:00 äratus 7:30 Hommikusöök 8:15 Kool 13:00 Koolilõuna (Meil on päris normaalsed toidud ) 15:30 Kerge söök enne trenni umbes 5-7 trenn (see aeg kõigub) 20:00 Õhtusöök x aeg leiab õppimise jaoks Vahel söön enne magama minekut lahjat kohupiima
×