Jump to content

ramm

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ramm

  • Tase
    Algaja
  1. Rinnalt surumise võistlus!

    Kas nüüd kunagi on tulemas põlvas surumise võistlus?
  2. Rammumehe võistlused 2006

    Vaata www.powerman.ee.................sealt leiad
  3. NO1

    See on küll väga naljakas jutt siin minu nime all...kes see nupu vend siin oli ...Või ei taheta rääkida asjadest nii nagu naad on ..kahju siis tõesti...aga kas te tõesti usute et need kes siin kulturistide piltide peal on et need kõik on sinna pildi peale jõudnud tänu valgute söömisele ....Te võite süüa neid valke nii palju kui tahate aga üle 80 kilo on juba raske puhast lihast juurde saada...Ja see nr 1 on üks igavane jama kraam ..sest ma tarbisin seda üks aasta aega ja mul tuli vast mingi 1-1,5klio juurde. ja kas teise nime all esineda ei ole mitte karistatav ....Nii et mõtle mees kui siin nii esineda tahad!!!!
  4. NO1

    Kuulge mehed ...kas te ei usu mis Arnold räägib... Ott just tänu Tai Kanele ongi jõudnud finaali..Tänu süstale ja teistele headele ainetele oleksin mina ka sinna jõudnud, kui ma tahaks ja emme raha annaks. Ja minu arust olengi tegelt mina parim, aga mind lihtsalt ei lasta kapist välja .Kuigi mul on veel palju areneda, et seal finaalis ka mingi normaalne koht saada...kui aus olla siis seal finaalis ei ole õiget tasetki va. Ott. Loodan et saite must aru. Igavesti teie Ramm. NB! Samas otsin -16 aastasi noormehi, kellega õhtuti koos aega veeta.
  5. kas normaalsed tulemused????+

    KLe 15 aastane kuttt.... ...et ee kus kohas sa elad siis ..tahaks ka näha kus moodi see selg sul vastu peab , et 230 paned ja 15 aastane luustik ..Et jah kui see tõsi on siis sa oled ju fenomen ja tulevikus ehk tõmbad ka 500 kilo ära
  6. Farmer's Walk

    Farmer`s Walk ehk kohvritega kõnd on rammumeestel üks põhilise võistlus alasi ja tavaliselt on ühe kohvri raskus 120kg ( mõlemas käes üks) ja kõnnitakse 60-70 m aja peale. muidugi eestis ja maailmas on ka 160kg kõnnitud .Arendab käsi,trapetsit ,sõrmi ja kindlasti veel midagi sest lihaseid on ju nii palju ja ega neid kõike tea ja kuidas kõige paremini seda harjutada- nagu ikka ,kohvrid kätte ja jooksu
  7. miks Marek Morozov ei võistelnud

    Jah ger oli ma ka nägin teda ,lubas kõigile kõva konkurentsi anda aga nii kui arsti juures ära käsin nii mõtles ümber .Ilmselt oli mingi test positiivne
  8. miks Marek Morozov ei võistelnud

    Ma ei tund mustama vaid räägin kuidas asi on .Kuidas saab see ott kogu aeg võitta kui minu meelest nii mõnigi on temast suurem ja parema lihasega .Kui ikka züriis on 5 head sõppra kellega ta igapäev peaaegu kokku puutub siis ime ka et ainult ott võidab .Välismaal on ott mõtetu vend
  9. Tal vast on praegu kuur peale ei saand tulla,uuel aastal siis kui ained verest läind on jälle üks puhas sportlane laval
  10. Kaal

    räägi parem mis moodi sa sööd.JA kreatiin ei anna nii mass ta on ikka rohkem parandab jõunäitajad.KUi mass tahad siis vaata muid tooteid,iga toote alla peaks nagu olema ka seletus mis kuidas ja kellele see toode kasulik on.Ja kui sa tõesti oled 8 kilo allavõtnud ja see rasv ,siis peaks nagu kõik korras olema. Jõudu tööle
  11. mitu seeriat kõhulihastele

    kuulege noored jõutõstjad ja kulturistid.kui te vähegi teate midagi lihastest siis seda peaksite ikka teadma et lihas vajab taastumiseks aega ,muidu ta ei arene .ja ka kõhulihas vajab taastumist.ärge tehke ühtegi lihast üle kahekorra nädalas.Näiteks ott kiivikas teeb ka ainult paar korda nädalas ja seda ka siis kui juhtub (kõhulihast).ja tõesti mõned raamatud ütlevad et tehakse maxsimus.aga see on juba omaette küsimus,oleneb et kas tahad kõhulihast tugevaks või et ta hästi välja paistaks. edu tööle.
  12. jõusaal ja pikkamaa jooks

    Kuule markus ,naljatilk,3 kilomeetrit 11 minutiga peab iga jõusaali vend ära jooksma ja 75 kilo on ju kergkaal nii et see ei ole mingi takistus.Isegi andrus murumets jookseb 3 kilomeetrit 11 minutiga ja ta kaalub kuskil 130 kilo.
  13. JÕHKER TRENN

    Tõesti kui oled algaja siis võta asja rahulikumalt.JA kõhtu ei tehta nii et 50 -100.,kõhtu teed nii et tunned et valus.Aga näiteks ronnie coleman teeb ainult 20 -25 aga see eest raskelt.Kui trenni läehed siis soovitan seal kõik harjutused läbi teha ja nii umbes kuu või kaks.
  14. vöökoht

    kuule MacLeod või kes sa ka iganes oled.Ma vaatan et sa ei tea jõusaali asjadest midagi.Surfa netis ja käi normaalsete inimestega rohkem jõusaalis siis äkki saad ka midagi tarka teada.
×