Jump to content

pumper

Tavamoderaatorid
  • Sisu loend

    521
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik pumper postitused

  1. Innovatsiooniaasta

    Viskasin gluteeni sisaldavad teraviljatooted menüüst välja. Kas mulle sobib ja kas on uudne ja edasiviiv? whoaa...
  2. hiina söömisharjumused

    Mis seal ikka. Inimliha keemiline koostis peaks ju kõige paremini sobima inimesele, kui moraal kõrvale jätta ja lähtuda mingist tunneteta loogikast.
  3. IronmanPro tulemused

    Kui sääre asemel mingi separatsioonita objekt, siis kas see üldse ainete abiga võimalik? Ma võin kõvasti puusse panna, nii et teadjamad võivad selgitada: sinna midagi sisse süstitud või opereeritud? Synthol? Silikoon?
  4. Appi, allavõtmise asemel hoopis juurde...

    No tõepoolest. Aga 2 nädalaga 2kg!!! Nii et loll jutt suhu tagasi. Vägagi võimalik, et organismis rohkem vedelikku. Teine variant: liiga järsu treeningkoormuse tõusu tõttu sama toitumise juures energiadefitsiit ootamatult suur ja selle tõttu ainevahetus aeglasem. Organism võib sedasi üritada kõike kinni hoida. Vedeliku tasakaalu teema ilmselt ikka tõenäosem.
  5. Hüppeliiges

    Endal olnud hüppeliigeste vigastusi hulgim. Lõpuks oli 4,5 a tagasi ka operatsioon. Peale seda olen suutnud suuremaid jamasid vältida. Kui vähegi võimalik, siis taastusravi: harjutused spetsiaalselt hüppeliigesele/labajalale sidemete ning lihaste tugevdamiseks ja tasakaalu arendamiseks. Aga nii, et valus ei ole. Tugisidet tuleb kindlasti kanda. Eriti võistluslikke spordialasid harrastades (pallimängud, jooks maastikul, võitluskunstid...)
  6. Suurimad vead?

    Jumala õige märkus. Tegelikult küsimus ka veidi selles, kuhu üldse värske portaalikasutaja oma postitused teeb. Laksti kohe spetsialistidelt küsimise alla? Algajate foorum on selleks. Kusjuures näiteks endal ei ole mul naljalt sellist küsimust, mida tihkaks tõelistelt spetsialistidelt küsida. Ja ega iga kord ei ole endas piisavalt kindel, et nõu anda spetsialistide nimel, aga paistab, et "4 postitusega vendadel" pole selliseid muresid. Läbu ees ja läbu taga - sisu ei kannata tihtipeale kriitikat.
  7. Kõrvitsaseemned

    Hea kraam. Vanasti kasutati kõhust usside välja peletamiseks. See poes müüdav Hiina stuff on vähe kahtlane. Aga oma aianurgas si*ahunniku otsas kasvanud isendite seemned on parimad Sisaldavad rohkel L-trüptofaani - st aitab tuju hea hoida. Samuti pidid aitama ateroskleroosi vastu. Mineraalaineid on seal ka mõnusasti ja rasvad peaks ka olema head.
  8. Soov langetada kaalu

    Rohkelt puuvilju ja vähene liigutamine kombinatsioonis võivad põhjustada kehakaalu tõusu rasva arvelt. Kui organismi glükogeenivarud on täis, siis puuviljades ja puuviljamahlades sisalduv fruktoos (puuviljasuhkur) töödeldakse organismi poolt triglütseriidideks ja need ladestuvad rasvkoes ning põhjustavad terviseprobleeme (nt ateroskleroos). 800-900 grammi õunu annab juba 50g fruktoosi, mis on ülemiseks soovitatavaks päevaseks fruktoosi tarbimise koguseks. Tavaline suhkur koosneb muide 50% glükoosist ja 50% fruktoosist.
  9. Unehäired

    Kui on pea liialt mõtteid täis, siis mina olen võtnud raamatu ja diivani peale kolinud 15-20 minutit ja silm vajub vägisi kinni. Tagasi voodisse ja olemas. Kui on päeval midagi väga intensiivset olnud: rattamaraton vms, siis on ka närvid oma elu elamas ja magada ei lase. Selliste puhkude jaoks Unemati tilgad peale pingutust. Sama ka siis kui kõva trenn liiga hilisel kellaajal. Igausugu ergutavad ained ka loomulikult takistavad head rahulikku und. Kofeiin suuremas koguses eriti. Hiljaaegu avaldatud uurimuse tulemustes oli ka järeldus, et kofeiin põhjustab juba mitte väga suurtes kogustes tarbides hallutsinatsioone ja paranoiat. Samas autoroolis rekkameeste peal katsetatud parim kiire puhkamise meetod on suht kummaline. Kange kohv ja peale seda u pooletunnine uinak hoiab autojuhi silmad jälle pikalt lahti. Ja eraldi teema on termogeenilised rasvapõletajad. Esimene kord kui ühe kapsli võtsin, siis kahe järgneva ööga magasin u 4 tundi kokku. Sellest esimesel ööl u 20 minutit. Ei olnudki kusjuures jube.
  10. Täiesti algaja, tahaks kava koostada.

    Kuidas siis on? Et tunnise sörgiga (6 min/km) kulutan rohkem energiat kui tunnise tempojooksuga (3 min/km)?
  11. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Nõuanne on siin 100% olemas. !Toitumiskava! Pildimaterjal oleks ka loomulikult hea, et midagi muud soovitada.
  12. Kartul vs Makaron

    Tärklise osas nõus. Samas paneks kartuli pigem ühte teiste maa sees kasvavate juurikatega (jamss jt) ning osad banaanilised (plantain?) Teraviljade (nisu, rukis, oder, mais) juures on ebameeldivaks lisandiks veel gluteen. Mille seedimisega on osal inimkonnast allergilise reaktsiooni tõttu suur jama. PS Väike eksperiment detsembrist. Viskasin välja toidusedelist kõik teraviljad. Nädalaga -2,5 kg ja väga tore enesetunne. Kuna naine on hakanud ise küpsetama kodus leiba, siis on teraviljad osaliselt tagasi.
  13. Uue aasta lubadus

    Luban sama.
  14. reie ümbermõõt

    Eesmärgiks kaotada lihast? uh LÜHIS Siin käivad üldiselt inimesed, kelle eesmärk on vastupidine. Tegelikult usun siiski, et sa lihast ei soovi kaotada. Toitumine on ilmselt ikka õige üle vaadata ja oma eesmärkidega kooskõlla viia.
  15. Saalihuumor.

    good
  16. Kehe proportsiooni..!

    Proportsioonis olemine spordi (kulturismi) ja riidetootjate mõistes on nähtused eridimensioonides. Kui rasvaprotsent madal ja jalad suured, ega siis polegi suurt midagi peale hakata. gasp.ee teksade jaoks.
  17. mis trenn sobiks Bodypump'iga

    Kõik sõltub ju eesmärgist. Mida tahad saavutada ja mida meeldib teha? Mõned tantsivad, teevad aeroobikat, ujuvad, spinnivad, sörgivad. Mina olen ratast sõitnud, orienteerumas ja jõusaalis käinud BP kõrvalt.
  18. Body Pump ja seljalihased

    Lisaks selja treenimisele peale BP-d jõusaalis, teen ma ka paar harjutust säärtele.
  19. Sellel võistlusel on see juba selgunud ju. Ega Ott muidu finaale pealt vaatama tõtanud. Mõnel teisel võistlusel - eriti siin lähemal Vabalt. Ma ütleks, et suisa igast asendist
  20. Elu nagu kuninga kassidel. Edu loomulikult!
  21. Järjekordne IFBB Pro on lahkunud meie hulgast

    mike on elus - kes selle muidu postitas?
  22. Järjekordne IFBB Pro on lahkunud meie hulgast

    Paistab sel korral on varem usaldusväärset infot jaganud allikad võtnud uudise Wikipediast. Õnneks on Wikipedia aga allikas, mida iga sass saab editeerida. Nii et 50:50, ma ütlen Nagu Schrödigeri kass Korraga elus ja surnud.
  23. Jõusaal - millisele naisele?

    Capsu, küsi oma tiimikaaslastelt Mõni neist võib suisa jõusaalitreeneri paberitega olla See oli väike vihje. Arcticus on lisaks jõusaalile ka ports igasugu teisi võimalusi (grupitreeningud): bodypump, bodybalance, spinning, pilates ja 10 sorti aeroobikat vähemalt Ning peagi kolib Arctic Tartus hoopis Anne sauna kõrvale uhiuude majja, kus saab olema ka ujumisvõimalus. Ning Eedenisse peaks senistesse ruumidesse tulema midagi Fittesti (Tartus seni tuntud kui Avancia) eestvedajatelt.
  24. Dexter Olympial 2008 - 1. 2007 - 3. 2006 - 4. 2005 - ei osalenud? 2004 - 4. 2003 - 3. 2002 - 4. 2001 - 8. 2000 - 9. 1999 - 9. Seeria missugune
  25. 22 ennustajat 20 pakkus esikohta Jayle (2.), 1 Wolfile (4.) ja võitjale Dexterile (1.) ainult AnneP üksinda. Kõigis pakkumistes olid sees Jay (2.) ja Dexter (1.). Kahes pakkumises polnud Wolfi (4.). Kolmes pakkumises polnud Phil Heati (3.). Melvinit (6.) pakuti 9 korda esikuuikusse, Silvio Samueli (7.) samuti 9 korda, Toneyt (5.) kõigest 5 korda. Esikuuiku sai (küll vales järjekorras) pihta ainult Dirty_Scorpion. Kui Jay (2.) ja Dexteri (1.) omavaheline seis kõrvale jätta, siis kohad 3-5 ennustas õigesti mansel. Teiste altminekuid võib minu arust juba suuremaks lugeda. Kokkuvõttes võib analüüsi tulemusena öelda, et Dexteri tiitel tuli üllatusena enamusele. Ning Toney Freemani 5. koht oli samuti ootamatu Eesti ennustajatele.
×