Jump to content

pumper

Tavamoderaatorid
 • Content count

  521
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About pumper

 • Rank
  BodyPumperite Kunn
 • Birthday 01/06/1978

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu
 • Interests
  Kulturism/Fitness, Bodypump, Orienteerumine
 1. Keelenurk - diskussioon

  WXYZ unustasid varasemas postis - Aga see klahvide asukoht ei ole midagi nii lihtne. Kui ikka avutisse pole mingisugust eesti keele tuge installitud/konfitud, siis ei ole midagi teha. Eriti kui oled 4-5 tuhat või isegi rohkem km Eestist eemal, mis Aile puhul vist suht tavapärane
 2. Tallinna-Tartu mnt. 41km liiklusõnnetus

  Jaksu teile mõlemale. Pidage vastu! Ma loodan, et tulete sellest lõpuks koos tugevamatena välja.
 3. ARGOLE...

  word
 4. ARGOLE...

  kulla mees, nüüd sa eksid. Ei ole kordagi läbi kukkunud. Sain esimesel korral läbi.
 5. ARGOLE...

  Treenerikutset väljastab Eestis Eesti Olümpiakomitee. (koosöös alaliitudega loomulikult) Treenerite kutsestandardi üks osa on treenerite eetika koodeks. Väljavõtted treenerite eetika koodeksist: 3. Treenerid peavad austama võistlusreegleid. See austus peaks laienema nii vaimule kui kirjalikele reeglitele, seda nii treeningutel kui võistlustel, et kindlustada ausat võistlust kõigi sportlaste vahel. 6. Treenerid peavad kandma juhtivat osa dopinguainete vastu võitlemisel, samuti sportlaste teavitamisel nende ainete kahjulikust toimest. 11. Treenerid peavad austama treeneri imidžit, pidevalt säilitama individuaalse eeskuju ja käitumise kõrget taset.
 6. ARGOLE...

  Jah! Teadmised keelatud ainete kasutamise kohta on null.
 7. ARGOLE...

  Kuidas patustel treeneri kutsekvalifikatsiooniga? Jalgrattatreeneriks nüüd?
 8. Minge trenni (või apteeki)! Mis te lamisete siin.
 9. orgaaniline keemia

  c20h28o2 - sellise valemi taga on veel teisigi orgaanilisi aineid.
 10. Vajan kiirelt abi!!

  see lugu meenutab suuresti porgandi kasvatamist. Kui ikka kevadel ei külva ning suvel ei hoolda ja alles sügisel seemne maha paned, siis samal sügisel pole suurt saaki oodata.
 11. kuidas selle looga oli, et originaali ühtlase kanguse ja kvaliteedi tagamiseks kasutatakse lisapiiritust?
 12. "Kaalust alla" TV3- st

  Meelelahutus meeleheitel ja haigete inimeste arvel??? Jah, rasvumine on haigus. Kas sellise jama jaoks kasutataksegi meil televisiooni? Tegelik tragöödia on need kümned tuhanded ülekaalulised televaatajad, kelle jaoks on vaja hoopis tuge ja eeskuju, kuidas toituda ning kuidas hakata liigutama. Kuid kes hoopis loobuvad, sest 3x päevas treenida??? Patkuli trepid 150kg juures??? ja kõik see muu jura, mis sinna televaatajani jõudvasse versiooni kokku on lõigatud. 100 korda paremini õnnestus kaalu langetamise ja tervislikema eluviiside osas "Retseptita" saates Argo Ader ja kompanii Sven Sesterit juhendades ja treenides.
 13. "Kaalust alla" TV3- st

  Mis see siis nüüd oli? Peale-viimane postitus? Ei usu, et msc oleks haritud inimene. Portsjon kirjutatakse J-ga ning selle asemel peaks selles lauses kasutama hoopis sõna "kogus".
 14. "Kaalust alla" TV3- st

  nõus täiega. 300gr nädalas - see on seal mõnel mehel 0,2% kehakaalust. Nii väikseid numbreid pole peaaegu olemaski. Lisaks motiveeritusele ja psühholoogilisele lähenemisele võiks sellises seisus appi võtta ainevahetust kiirendava lisandi või kaks: kohv, roheline tee, L-karnitiin vms. (Fasti Burner suudaks suisa imesid teha). Koos korraliku toitumisega olekski tulemused käes. Ja sellist treeninguga lõhkumist ei ole esialgu üldse vaja, sest sellega pannakse organism mitmekordse stressi alla.
×