Jump to content

St

Kasutajad
  • Sisu loend

    351
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik St postitused

  1. raha?

    Kui juba sul selline seib liigub siis! Raha raha tegema panna pole mingi probleem. Ainult peab ajusi ole ja mitte vähe . 13 k kuus on ikka minule mõtleva panev summa.
  2. Alakaalust normaalsesse

    Kisub jah sinna kanti. Mis mõtte on seal seda liikmemaksu maksta, kui pro nõud ei saa. Aga teine võimalus on, et Te käite väga halbadel aegadel.
  3. käsi haige

    Njah, ega ma günekoloogi ei mõelnudki! Väga asjakohane vastus! Ega jah spordiarst on ainsana mõttekas.
  4. käesurumine

    Kust 1 käe hantlit saab?
  5. trenn

    See oleks veits imelik kui ei oleks! Ja veel musikaalne ja oskab tantsida. See nagu päris ideaalne naine
  6. Välja veninud magu saab tagasi normaalsesse suurusesse opiga. Väljaveninud maol on suur osa õllekõhul.
  7. rasvapolstri vähendamine

    Vähemalt kellegil nupp nokib.
  8. Oats

    Eks see kas ta iga hommikusel tarbimisel tüütab kiiresti või aegamisi ära ole indiviiditi erinev!
  9. Ärge nüüd üle ka pingutage - pole ju heast poldist kasu kui vint maas
  10. *Soola ja tikkude pealt ei saa kokkuhoida*
  11. lihaste reljeefsus!

    Ega jah midagi targemat eriti oska soovitada...aa oot toitumine tuleks ka korda panna!
  12. Triceps

    Teate, tehke kuda ise õigeks peate ja ärge virisege kui midagi valesti on! Mina ag. ja antag. lihaseid samal treeging korral ei treeniks. Aga ise teate paremini mida tahate ja õigeks peate! Seega edu!
  13. Kuidas?

    Jah, ega paha teeks kui ütleksid kui palju see tükike aega on?
  14. Kehv veresoonkonnastik ja/või nõrk süda??
  15. Musklimasendus Club

    Njaa, Sa ei ole esimine kes selliselt toimida soovitab! Aga mis teha kui kõik asjad järjest lähevad ######, ehkki sa püüjad kõigest väest??
  16. „Vaata, mida Sa sööd!”

    Väga hea raamat nii algajale kui tegijale!
  17. Kuidas?

    Harjutuste õige sooritamne on ka väga tähtis.
  18. Kõhuvalu

    Kas sööte enne trenni? Kui palju jääb trenni ja söögikorra vahele?
  19. mõtisklus

    Hmm, Arcticus ... nüüd vist mõeldi mind Ah jaa ... mul pole ju prille Teil on peen huumor
  20. OldMan-iposti viimane rida oli vägga õige ja on indiviiditi erinev. Minul õnnestus song sebidqa suusaavariis eks ma peale seda olin mingi 6 kuud ilma suuremate pingutusteta ja vältisin rasket tööd ja muid tegureid, mis mõjutasid mind halvas mõttes. Ise kahjuks ei mäleta kui kaua arst keelas mul raskusi tõsta.
  21. shaping

    Kuna ma ei ole naine, siis küsin miks just sind indiviiditi see lihastumine häirib?
  22. Mitu küsimust

    Näete kui ajud aktiivsesse faasi lülitada, siis ikka neid harjutusi tuleb.
  23. Pullover ( ületõmbed )

    Ainult selle hairjutuse juures ei ole soovitav seda sooritada suurte raskustega. Aga muidu vägga hea harjutus!
  24. küsimus harjutuse kohta

    Kuda aga surutakse raskusi üle 120+ kuklatagant ilma vigastusteta? Kas nood on siis mingi õnnistuse saanud Paavstilt või Babalt?
  25. kõht

    Oh vaevalt sa neid kõiki elu jooksul ära jõuad vaadata! Ära lenda kõrgemale kui tiivad kannavad!!?
×