Jump to content

St

Kasutajad
  • Sisu loend

    351
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik St postitused

  1. Hinnad

    aa ma saan küll aru miks lubati tagasi helistada - soliidne äraütlemine. No kuda sa ütled potensiaalsele kliendile "Lao 1,5 k, 12 k lauale või kao ära!!?" Ja ju ei peetud sind ega sinu sõpra maksujõuliseks kilendiks!
  2. Virumaa NÄDALALEHT...

    Ega elu ei ole kerge! Si**utakse sind konkurentide poolt täis - dopingukutt. Muigugi eks tugevamal vennal tuli ju vaip jalgealt ära tömmata muidu kääbustel lepingud kaovad! Üldiselt ei pea ma sellest VNL lugu aga hea, et võtsin eelmisel neljapäeval!
  3. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    Kas sul on hingamine on korras? Rattasõit õige hingamise juures viib rasva % alla, muidugi juhul kui sa hiljem seda üle ei söö!
  4. Suvi ja jõusaal

    kui jõuad võta sõber kätekõverdusi tehes ka selga(turja peale). päris mõnus vaheldus tavalisele kätekõverduste pumpamisele. Nagu näha ideid leidub ainult tuleb aju tööle panna!
  5. puhkepäev

    Väga oodatud oleks veel 1 neegerlik postitus: "Oleneb trennist!"
  6. Aidake algajal vormi saada

    Mina arvan ka, et jõusaalis on kompleksem areng kiirem tulema, kuna seal on vastavat aparatuuri rohkem ja ka kindalsti treener kellelt nõu küsida. Eks see ole suur enese ületamine.
  7. jalgrattasõit ei tee ju saledaks..

    Jap. Kuna sel ajal veel jõusaaliga ei tegelenud. Mis siin imestada, hea ja arenenud süda ja veresoonkonnastik ja siis jõusaal otsa. Ideaali lähedane kasvupind!
  8. Kükkimine - täiskükk

    joo vähem ! Ma ka ei tahaks seda uskuda!
  9. Vajame kiiresti fotomodelle!

    Njaa tõsi ta on. Soomalased on teadagi liialt konservatiivsed.
  10. õlu

    ja mina püüdsin ka vihjata, et ei ole soovitav ölut liigselt tarbida teatud kohtades
  11. Ise ta nüüd küll ära ei lähe, opile pead ikka minema! Mina muretsesin ka endale songa suuskadega kukkudes. Noh midagi see song erilist ei ole, aga raskusi ei saa tõstam, lihtsalt kõhukelme rebend.
  12. Soe toit VS. Külm toit

    See on tõesti arukas raamat ise olen ka lugenud! Soovitan soojalt lugeda, saate teadmisi mida igapäeva elus ei omanda.
  13. Ma kaldun ka sinna kanti arvama!
  14. kõhulihased

    Kas on ennem olnud probleeme liig söömisega?
  15. ..jätkub...

    Füsioloogilised iseärasused juba määravad palju arengu käiku ja mahtu. Aga milliste lihastega kõhtu soovid arendada? Suured ja massivsed või nagu naisujujatel?
  16. Soe toit VS. Külm toit

    Mul ema loobus ka paar aastat tagasi mikrolaineahju kasutamisest ja tervis kehvemaks ei ole küll läinud, pigem vastupidi.
  17. õlu

    arendame edasi kame-i terooriat: nii kui sa 8 õlut oled alla lükanud vaevalt sa midagi seletad ja ega sa eriti siis aru saagi keda paned! Nii, et mõelge kas seks ikka peale 3, 4 jne. pudelit tasub ära - hommikul ei saa vanamoori välja!
  18. Maitseained

    Jah, siis peaksid sa pipart sööma tonnide viisi! Ega asi nüüd nii hull ole, et sööd ja sööd ning ükskord lööb põhjaalt ära?!! Maitseained tapavad mingisuguseid kahjuluke baktereid soolestikus ja too bakter pidi eluiga lühendama.
  19. Soe toit VS. Külm toit

    Soe toit parandab seedimist ja kui ikka võimalik siis süüa sooja toitu. Rakveres oli KEK-is üks mees kes suutis keevat suppi süüa, teised keegi seda ei suutnud, kuda ta seda tegi seda ma ei tea?!! - saate ju isegi aru, et ma vihjan sellele et ei ole mõistlik teise äärmusesse kalduda.
  20. Mis asendis süüa?

    Väga asjalik post! Võttis kogu teema kokku
  21. õlu

    Sama hind? Kle jaa, peaks ikka olema sama. Muidugi oleneb hust sa mõlemat ostad.
  22. käesurumine

    See on küll päris hea nali icc. Ei muidugi ma mõistan Teid - ei saa ju asjast mida ei tunne rääkida 1 käe hantel on hantel kus on kettad ühelpool s.t nagu tavalisel hantlil oleks ühelt poolt kettaste osa ära lõigatud ja alles oleks ainult üks kettaste pool ja käepide
  23. muusika

    Sama mis Sul ehk klassika
  24. Karvad

    Kui pea paljaks lõigata siis juuksestik muutub tihedamaks ( kasvavad uued karvad juurde)
×