Jump to content

St

Kasutajad
  • Sisu loend

    351
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik St postitused

  1. kas normaalsed tulemused????+

    Mitte nad ei või vaid arenevad ja edasi liikumine võib vastupidiseks pöörduda liiga intensiivsete treeningute ja suurte koormuste puhul.
  2. Aita leida trenn!

    @kiku27 Mine taekwondot õppima. Saad jalad ja muud kehaosad vormi. See oleks minu tagasihoidlik soovitus.
  3. Alakaalust normaalsesse

    Kas oled suitsetaja?
  4. pole päevi

    Sa võid midagi muud ka lutsida, ega niikaua kui sa oma toitumist ei muuda toimub progseseeruv kinni poomine nagu oskoshi vints - tõmbab aeglaselt aga kindlalt. Varsti jõuad sa Nita selliste toitumis harjumustega sellisesse punkti kus on raske käia ja mõelda, lähed närviliseks jne. Kas asi on seda mõtet? Ise tead! Ah tegelt ei tea sa midagi muidu ei toimiks sa niimodi
  5. taimetoitlasest sportlane

    Taimetoitlased on minu arust natukene kahtlased ! Ah, et miks? No kohe seletan:" Vaata igal inimesel on vaja elada, aga mis elu see on kui seedimine ei ole korras, madu ja seede orgamid jupsivad. Seega on taimetoitlased ei ole lollid kuskilt on ju vaja see puudu jääv aine saada, muidu kukkuvad juuksed ära ( kui oled 70 a naine siis pohh... aga 21 selt siis teeb küll kurvaks) seega nad nö varastavad seda ainet kuskilt - ei ei mitte kauplusest vaid teistest toidu ainetest n. kotlett<- mingi tilluke % on seal seda liha. Seega minu arust on taimetoitlased ja nende karm rohelisuse poliitika natuke kipakas ja on natuke nagu ekstreem soprdiga tegelejad - katsetavad kas seede elundkond peab ikka vastu. Kui aga tegeldakse spordiga siis on kindlasti vaja menüüsse lisada liha. Isegi Sathya Sai Baba soovitas füüsilisejõu pürgijale tarvitada liha. Vainutööga tegelevatele satvalist toitu (toit mida saame looma kahjustamata) n. piim muna jne." Tänan, et võtsite vaevaks seda läbi lugeda ja loodan, et ma seletasin arusaadavalt
  6. Lihaskiud ?

    Erinevalt sooritatud ja erinevate harjutustega saab muuta lihasmassi suurust erinevates keha piirkondades. Lihas ei kasva juurde vaid lihaskiud suurenevad treeningu käigus. Seepärast ongi oluline, et veresoonkond areneks ka!
  7. mis lihasi treenib ujumine?

    Ujumine paneb suure koormuse südamele, kui süda on nõrk siis see ei mõju hästi. Kui on soovi südant tugevdada, siis hüppa hüppenööriga nädalas ca. 5 min. päevas ka ujumis perioodi ajal.
  8. Perfektsioon

    ma kaldun arvama, et nad niisama ka eriti esile ei kerki . Tuleb teha trenni. Laenuta raamatukogust Jõu, ilu ja tervise anatoomia Saad kohe kõvasti targemaks. <- kahju neist kes ilma jäid
  9. aerutamistrnazöör

    aga mis eriline vahe sellel sõudmis ja aerutamis drenasööridel on? Sõudmine on ikka sõudmine aga aerutamine nac kahtlane, eit paadikese ahtris ja vaikselt aerutad tiigs vmt. päikese loojangussse - mina saan niimodi aerutamisest aru.
  10. Jõusaal vene moodi

    5- . Kõik on ajus kinni!
  11. vaike arusaamatus!

    On kellegil andmeid palju nii 10 g KCL maksab?
  12. kas on mõtet minna jõusaali?!

    Ma pooldan sinu arvamust. Kesk v pikamaa jooks! Kas mitte hommikul jooksmine ei olnud etem?
  13. aerutamistrnazöör

    @erxs11 Kaks alumist! Vat niimodi!!
  14. millest tuleb alustada???

    Rakvere spordikeskus käi kohal ja näed ja otsustad ; Ilu ja Tervisekeskus 4+ koht.
  15. nagu ikka- kõht

    järg PUMPER-i postile : Aeroobne 3x nädalas ja mingisugune füüsiline treening jõusaalis. Hüpitsat võiksid ka kasutada - saad jalad saledamaks!
  16. kas normaalsed tulemused????+

    @ mait00 Kle aga selleks ju foorum ongi? Kui keegi mitte midagi ei küsiks siis ei oleks ju foorumi eksisteerimine võimalik?
  17. Probleem

    Kui sa peale trenni sööd kulutatud kalorid tagasi siis ei ole ju trennist mingit kasu! Muidugi peavad toiduained üksteisega koostislikult ka sobima, cola ja keefir ei sobi ju kokku - siil ütles
  18. õlad

    Mul sama probleem puusaliigestega. Arst ka midagi tarka ei osanud öelda. Äkki keegi on sama probleemiga juranud - et saaks nõu kuda lahti saada!??
  19. küsitlus!

    ega millegiga peab ju mehi püüdma. Ilu on vaataja silmades fitnessisti on hea vaadata ja ka katsuda.
  20. Nõrkused/vaieldamatud lemmikud...

    Aga kuda siis seda....... nimetatakse??
  21. Jõutõmme

    Kõige tähtsam on selja kumerdumise vältimine.
  22. Tahaks visata...

    Tegu ju igati kõva vennaga!
  23. swartz

    njaa . Ma tean, et paljud ei ole selleaegsete treening meetoditega kursis - sellel ajal kui ta tegeles oli areng rajatud järjepidevale treeningule, keemia ei oolenud veel nii tulemust andev. Aga eks üldiselt keemia arenguga tuli tal ka tahtmine kergemini läbi ajada. Miks ta nii vana on?
  24. Hinnad

    Ja mille järgi nad sellise arvestuse tegid, et muc ega ta sõber pole maksejõulised? Ega seal keegi su palganumbrit küsima ei hakka. Mõtle natuke enne, kui midagi kirja paned siia. Kust mina seda tean. Ma ei tarvita alkohoolseid jooke ! Ah, ju siis on niisama jobud - arvestage, et igalpool valitseb tasakaal ehkki seda alguses näha ei ole
  25. Kaerahelbed

    õige, sest kuivaine sisaldus ei suurene ju! Ainult konsentratsioon muutub lahjemaks.
×