Jump to content

markus

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

markus

  • Tase
    Algaja
  1. trenn 3x nädalas- rõhk kätele?

    peale jõusaali treeningut võiksid rattaga sõita(kui see võimalik on), siis saab üleliigsest rasvast lahti.
  2. Selline trenn nädalas

    aga seda rasvapõletus pulssi sai ka mingi valemi järgi arvutada. kas keegi teab seda?
  3. Selline trenn nädalas

    kui ma teen aeroobset peale trenni, kas siis ma alandan kaalu ainult rasvaarvelt või ka lihaste arvelt?
  4. Rinna siseosa

    hantlite lennutamine on üldse kõigile rinnalihaste osadele?
  5. Selline trenn nädalas

    ega erilist eesmärki ei olegi. lihtsalt enesetunde pärast teen. võib-olla on väike eesmärk, et lihased suureks. alla ei taha üldse võtta, tahaks, et kaal püsiks seal 75-77kg vahel. aktiivselt olen jõusaaliga 2a tegelenud, aga kokku üldse 4a.
  6. Selline trenn nädalas

    aga miks see hea on, kui ma peale 2 trenni aeroobset teen ja siis uuesti jõusaali?
  7. Surumissärk

    seda tahaks teada jah. äkki peab isegi ostma, kui ta nii palju juurde annab.
  8. Tahaks siukest üldist arvamust, et kas selline treeningkava nädalas on normaalne. Esmaspäev: Õlad Biitseps Käsivars + Kõht Teisipäev: Rind Selg + Kõht Kolmapäev: Triitseps Trapets Jalad + Kõht Neljapäev Aeroobne Reede Aeroobne Laupäev Aeroobne Pühapäev Puhkus Kas selline kava üldjoontes kõlbab või peab midagi muutma ka? Ette tänades Markus
  9. hematogen

    aga kas jõusaalile ka midagi kasu annab? lugesin pakendi pealt, et vähendab rasva ja kolesterooli hulka veres. väike kaalualandav efekt?
  10. hematogen

    mille jaoks ja kui suur on kasutegur?
  11. lõuatõmma

    tule järgmisel aastal TSGsse. proovin 35 lõuga ära tõmmata. ja kõik 27 lõuga on ilma jõnksuta, sest õpetaja ei loe neid ja ei ole mõtet ennast niisama väsitada. aga kui ma tahaks teha nii plokki, kui ka lõuatõmmet, siis millega ma alustama peaks, sest näiteks peale ploki tõmmet ei jõua ma üle 7 lõua tõmmata.
  12. lõuatõmma

    selline küsimus veel, et kui proovin maksimumi teha, kas siis käte lõdvestamine rippes aitab ka midagi?
  13. JÕHKER TRENN

    tee jalgadele ka trenni, sest muidu hakkad dressipükstega rannas käima ja selga teed natuke vähe minu arust. teed ainult selga laiaks, kuigi peaks ka muud tegema.
  14. jõusaal ja pikkamaa jooks

    minu jaoks on 3km ka pikamaajooks.
  15. lõuatõmma

    a mis kellegi rekordid lõuatõmbes on? endal on pealthaardes 27 ja vanus on 16a
×