Jump to content

Fitshop Kesklinna

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Fitshop Kesklinna

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev September 7

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    16.september 2015 Tere hommikust kõigile! Ma olen täna juba jõusaalis käinud ning täitsa inimese tunne tuli sisse. Alustasin uut lehekülge oma elukeses ning lisaks elukoha ja töökohavahetusele astusin ka pärast 12 aastat Fitlife ridades toimetamist täiesti tavalise kliendina MyFitnessi spordiklubis. Fitlife spordiklubi kohta võin tagant järgi öelda ainult kiidusõnu. See spordiklubi on minu elukest uskumatult palju mõjutanud. Selles klubis olen välja koolitanud ka terve rida väga andekaid ja natuke vähem andekaid noori atleete. Ka oma abikaasaga saime kokku just tänu sellele spordiklubile. Tänane jõusaalitreening kujunes rohkem selliseks maa-uurimiseks. Proovisin erinevaid masinaid ning arvestasin, et uued masinad töötavad teinekord üllatavalt erinevalt ning seda kõike arvesse võttes tuleb olla ettevaatlik ning mitte traumadega riskida. Trenni alustasin stepperiga, siis jooksulint, siis juba jõusaali universaaltreening. kesklinna MyFitnessis on päris korralik seljamasinate arsenal ning sellega seoses tekkisid mul loomulikult omad unistused aretada selg nii laiaks, et päikest enam ei ole ning järgmised 7 kuud valitsevad Eestis põhiliselt pilves ilmad. Ok, täna olen terve päeva Kesklinna Fitshopis ning tulge ikka läbi ning räägime spordist! Ma olen loobunud facebookis noortele huvilistele ühest ja samast asjast tuhandeid kordi toksimast. Kellel huvi on, siis saab konsultatsiooni Fitshop kesklinnast. Tänastest lisanditest on sisse võetud juba PUMP+, RUSH, BCAA ning vahelduseks šokolaadi BLOCK. Ok, ma panen mõned pildid ka üles ja siis hakkan edasi toimetama. Minu jaoks jäi võrdlemisi segaseks, miks nii paljud linnapildid MyFitnessi spordikottidega ringi liiguvad, aga neid saab ju iga uus klient, kes lepingu teeb. Täna tõin jälle mõned oma karikad Fitshop Kesklinna galeriisse. Hinnanguliselt peaks see olema umbes neljandik kogu arsenalist ja eks ma neid siis vaikselt ikka toon siia juurde. Panin selle teema juba ka Fitshop Kesklinna teemas üles, aga lisan ka siia. Täna on sõpradel võimalik valida, millised lisandid lähevad degusteerimisele. Nendest paneme välja 2 lisandit, aga tore oleks kui huvilised ise ka annavad märku oma soovidest.
×