Jump to content

Kuido Jõgisalu

Kasutajad
  • Sisu loend

    180
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Kuido Jõgisalu postitused

  1. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Ja siis siin ta on, siis ma laadisin, siis tegin ja siis ja siis igatahes 3min puterdamist ja kokutamist on Teie ees, minu esimene videoblogi! Kõik tagasiside ja kommentaarid on enam kui teretulnud!
  2. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Viimati tehtud vormipildid ka, nüüd küll 9 päeva juba tagasi https://www.instagram.com/p/BDJO2mMi19S/
  3. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Heihei! Kolm nädalat jäänud ja siis Rootsi minek, aega läheb ikka jube kiiresti, alles oli kuu esimeste võistlusteni igatahes ootan juba, et saaks selle esimese võistluse ära teha! Olen lõpuks paika saanud ka terve kevadise hooaja võistlusgraafiku, sellest ka varsti täpsemalt, algab Rootsiga nagu juba mainisin ja siis pm terve kuu jutti, iga nv tuleb põnev ja kiire aeg! Vormiga olen graafikus, kõik sujub hästi, ei taha ennast täiesti ära näljutada nagu eelmine kevad, seega võtan rahulikult ja vaatan peegelpilti! Täna lähen jälle Ramili bodypumpi, kuna jõusaalist vaba päev, seega mõnus kardio ja pärast piinan kõhtu ka Nädalavahetusel oli mul sünnipäev, 26 ja kõik on uus ütleme nii et on ikka raske küll dieedi ajal laua taga istuda ja kõike seda head ja paremat silmadega õgida! jah ma lubasin endale kaks koogi tükki ka sünnipäev ikkagi. Avastasin enda jaoks uue valgusheigi, Fasti Hera80 mustika-vanilje, see on parim maitse!!! Tarbin seda kohe peale trenni veega. Olen varem ka Hera80 valke tarbinud aga seda maitset mitte, no see on nagu magustoit(veega segades, ei pea panema mahla vms), ei jõua trenni lõppu ära oodata Nüüd Fastil ka uued pakendid, hästi mugav purk, parem kui need vanad pakendid, hea sealt seest kulbiga kahmata.
  4. Palju õnne kõigile!
  5. Sellise vormiga kindlasti heledad laksud ! Tuleb korralik hooaja algus! Edu!
  6. No selg annab ikka tunda, koormus(100kg hantel just) ja harjutused olid ikka teised kõik läks õigesse kohta!
  7. Oli tore koos treenida, peab kindlasti kordama! 100kg hantel tuli üllatavalt lihtsalt, kartsin hullemat aga oli hea ja korralik trenn, eks lähipäevil ole näha, mis selg sellest muidugi arvab Ja Oti enda vorm on lihtsalt super! Hea anatoomiat õppida, nädala pärast (nagu Ott armastab öelda) hakkavad Saksamaal laksud käima!
  8. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Ees on kiire nädalavahetus, seega tuleb toidud valmis teha ja endaga kaasas kanda! Ainult nii on võimalik vältida suvalises kohas suvalise toidu söömist! Stay on track!
  9. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Hei! Proovisin täna esmakordselt sellist trenni nagu BodyPump Teisipäevadel mul tavaliselt kerged kardiotrennid, seega mõtlesin, et ei viitsi sinna jõukasse ratast, linti või stepperit sügama minna. Ramil mind juba pikemat aega üritanud pumpi tegelikult meelitada, aga ma pole varem vedu võtnud, kuid täna otsustasin minna. Kõige rohkem kartsin jalgade osas, kuna eilsest jalatrennist korralikud pakud all ning sellega ma puusse ei pannud! Esimese ringi jalgadele tegin ära aga lõpus viimaste väljaastete ajal loobusin kangist(10kg+10kg+kang) ja tegin keharaskusega. Trenni algul muidugi võtsin samad raskused mis Ramilil, tema seal trennis vanakala, kuna annab neid BodyPump trenne seal juba aastaid. Seega mõtlesime, et ma võiks ka proovida samade raskustega, jõukas oleme suht sama masti mehed muidu...aga jah... Õlg oli ka algul kerge, kuid viimase ringiga tegin 2 üles surumist, kui tuli tegelikult 4 teha seal oli äkki kangil ka sama raskus nagu väljaastetel 10+10+kang. Kokkuvõtteks võin öelda, et tõmbab pulsi ikka korralikult lakke, higi voolab ojadena ja vägev kogemus! Ramil arvas, et sain edukalt hakkama Pakun, et satun selle ettevalmistusperioodi ajal veel rühmatrennidesse Muide, tänasest täpselt 1 kuu esimeste võistlusteni( Sweden GP 15.04-16.04). Aeg lendab Laupäeval õhtul Tallinna Revalisse trenni ja teeme Otiga vormi ülevaatuse ka! Siis vormipildid!
  10. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Lepime järgmiseks nv-ks kokku, et kuidas ja kus
  11. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Pühapäeva hommikul nagu ikka sööme pannkooke FAST proteiini pannkooke! Juba pikemat aega oleme iga pühapäeva hommik söönud midagi, mis oleks erinev tavapärasest hommikusöögist (tavaliselt puder, omlett vms). Ning proteiini pannkoogid on hea valik, sobib dieediga ning maitsevad ülihästi! Meie arvates vähemalt Pannkookide kõrvale maasikaid, kiivit, füüsalit, banaani ja Alma Muah koorejogurtit. Hetkel sai vahtrasiirupi maitseline jahu otsa, kuid banaani-iirise pakk on juba tellitud Täna õhtul veel poseerimine/pildistamine ning seljatrenn. Pühapäev üldiselt trenni vaba, kuid eile olin maal ning trenni ei olnud võimalik teha, sai jooksma käidud aga seljatrenni lükkasin tänasele. Head nädalalõppu!
  12. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Ilusat nädalavahetust kõigile! Mina käisin täna maal vanaisal külas, otsustasime elukaaslasega, et lähme jooksuga, mitte autoga Kerge kardio
  13. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Hommik! Laupäeval pidi toimuma Arigatos mens physique seminar aga kahjuks väheste osalejate tõttu see tühistati, kahju Aga ehk tehakse veel järgi lähiajal kui uuesti tuleb, siis soovitan kõigile huvilistele seda, põnev ja õpetlik! Täna õhtul rind ja biitseps, hommikusöögiks puder Hera80 banaani-vanilje maitselise proteiiniga ja kõrvale veel Profeel kohupiimakreem marjade ning kiiviga. Lisan sinna ka natuke Alma muah koorejogurtit, annab hea maitse
  14. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Hei! Täna oli kiire päev, töö, peale tööd korteriühistu koosolek, mis venib alati korralikult, sada asja mida arutatakse ja julm mokalaat käib ikka venis ja venis, lõpuks tõusime elukaaslasega püsti ning lahkusime, trenn oli vaja ära teha Sain siis lõpuks saali 20:00, tegin jalapäeva ja koosolekust oli selline "viha" sees, et sai korralikult ennast seal välja elatud Panin esimest korda pressile 365kg, varem olen 350kg teinud viimast neljandat seeriat. Plaan oli teha 4-6 kordust, kuid tuli 8 ära(vb oleks 10 ka tulnud aga seda juba järgmine kord) Mõne jaoks pole see pressil nagu eriline raskus aga minu jaoks ikka midagi suurt ja tore on see, et dieedi ajal kui kaal langeb, suudan uusi rekordeid milleski teha Õhtusöök on ka täna hilja peale veninud, kuid sööma peab, head isu sõbrad! Kodujuust, tuunikala, kurk, tomat, avokaado.
  15. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Õhtust kamraadid! Tänane selja trenn seljataga, hea lause igatahes päris pikalt ei ole olnud nii väsitavat trenni kui täna. Eks võistlusdieet vist annab vaikselt tunda juba ka aga see nädal käsil pikkade tööseeriatega tsükkel, seeriates kordused 15. Kui ei jõua täis teha siis kohe raskus väiksemaks ja kergemaga seeria täis. Selg on selline lihasgrupp ka et kui pikad seeriad, siis tõmbab pulsi korralikult üles ja võtab lõpuks päris läbi. Aga kes ütles, et kerge peab olema 1h peale trenni oli ka kodus veel tunda, et selg sai hea koormuse ning lihas oli alles nö täis. Õhtusöögiks täna FAST PUDDING marjadega, see viib keele alla kreemi-küpsise minu lemmik! Sportlandist saad Puddingu -20%! Nüüd müügil ka väiksed pakikesed, saad ennem maitse ära proovida kui suure paki soetad Mõnusat õhtu jätku!
  16. Kuido Jõgisalu FAST Team

    FAST tooted SPORTLANDI kauplustes -20%!! Pakkumine kehtib kuni 20.03! Täna juba näha kuidas batooni karbid letil tühjenevad
  17. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ei vaidle vastu
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    no nii ja naa see uus ala, annab nö moebrändidele ka võimaluse selles maailmas reklaami teha... Aga mehed võtku pintsak maha ja tulgu rannafitnessis lavale
  19. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Heihei fitnessi huvilised:) Kuidagi harva satun siia kribama aga katsun endast parima anda:) See kui ma endast märku ei anna, siis ega see ei tähenda, et töö ei käi! Töö käib ja esimene võistlus paigas, 15.04 sõidan Rootsi, kus toimub 16.05 Sweden GP. Lennupiletit olemas ja majutus bronnitud, seega kindel minek! Eestist minemas veel mitu sportlast, saab olema vinge tripp ja korralik võistluskogemus samuti garanteeritud! Siin lingil info võistlejate kohta: http://www.swedengrandprix.com/notified.html Täna pidi küll trenni vaba olema aga kuna viimastel päevadel olen endale lubanud natuke menüü välist kraami, siis võtsin kätte ja tegin hommikul 1h kerget jooksu, aparaadi järgi 905kcal. Pühapäeva hommikul 08:15 on ennast ikka üsna raske sinna saali ajada aga kui trenn juba tehtud siis on tunne hea ning ei kahetse midagi Peale trenni tööle, Rimist kerge salat sisse ja valgusheik kõrvale Vormiga olen graafikus, poseerimist harjutan ning trennid on korralikud. Eilse rinna ja biitsepsi päevaga algas pikkade seeriatega treeningtsükkel, kordused seerias vähemalt 15. Homme õlg ja triitseps! Viimasest Ramili ja Edgariga ühisposeerimisest ka üks klõps Kahe nädala pärast 12.märts toimub Arigato spordiklubis Tallinnas järjekordne Oti ja Egle seminar. Vaata siit Facebooki lehelt täpsemat infot seminari kohta: Bikini Fitness & Men's Physique Masterclass Eelmisel seminaril käisin ja seekord lähen ka, kui sul on huvi ning soovid saada näpunäiteid kuidas head vormi saavutada, siis kindlasti tule ka, saab põnev olema! Olge tublid! SPORT TEEB ILUSAKS!
  20. Sweden Grand Prix 2016 - 4 medalit Eestile! GALERII

    Lisan ka teise osa registreerunutest Classic Bodybuilding -180 cm Jens Hartler, Edererathletes Sebastian Andersson, Team MM Sports Dennis Andersson, Team MM Sports Tomas Jakobsson, Team Chamoun Calle Bolund, Team Tyngre Jan Linde, Team Ironsport Peep Reinart, Sparta SK Estonia Jimmie Carpman, Team Elit Nutrition Richard Bjuvhage, Ironworks Gym Classic Bodybuilding +180 cm Gerhard Marcher, Edererathletes David Sundqvist, Exhale Gym Erik Svantesson, Gymgrossisten butik Calle Ekman, Gymgrossisten butik Göteborg David Losell, Landskrona kraftsportsklubb Rikard Zaar, Team Gumse Gym Monir Hejazi, Team shape by Sharam Men´s Physique -178 cm Marcoci Tazvan Florin, Romanian Simran Singh, Edererathletes Josef Balevasi, BMR Sports Nutrition Nikola Rushiti Team Proteinbutiken Shahin Daneshgari Nejad, Team Golden physique Richard Persson, Team K.O Store Tuomas Viitala, Team Ironhouse Gym Christian Foxberg, Nordicwellness Hassan Nqila, Delta Gym Ahmed Mohammed, Team Shape by Sharam Henrik Otterström, MM Sports Team Yosef Halim , MM Sports Team Robert Silva, MM Sports Team Daniel Skowronski, Body Science Team Kert Kaljula, Sparta SK Estonia Leo Steen, Team Chamoun Mohamed Ali, Fit N Fight Ahmed Abdelhafez, Team Elit Nutrition Redir Nerway, Delta Gym Mohamed Ali, Team BMR Sport Nutrition Henrik Vu, Team K.O. Store Law Shala, Workout Empire Atif Agic, Team Elitnutrition Men´s Physique -182 cm John Nyström, Team K.O store Robin Olsson, Team Better Bodies John Nyström, FearlessFitness Anders Höglund, Team MM Sports Anders Toresson, Team MM Sports Anton Stenberg, TEAM K.O. Store Edin Vidjen, Team Musclezone Dusko Komso, Team Power Eskilstuna Men´s Physique +182 cm Jonatan Ohlén, Gymgrossisten butik Göteborg Jonas Barkman, Team Tillskottsbolaget Jussi Ojakangas, Team Fairing Daniel Nilsson, Hammer Team Rasmus Sjöberg-Madsen, Team inshape Jimmy Törnetoft, Team MM Sports Robert Cret, Team Gymkostbutiken Aso Ramazani, Team Proteinbolaget Fredrik Hjert, Team MM Sports Christian Nissen, Team Musclezone Kuido Jõgisalu, Spa&Sport Pärnu Estonia
  21. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Tänud tagasiside eest Ott! 8 nädala plaan paigas ja nüüd tuld!
  22. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Heihei! Pole ammuammu kribanud! Luban, et teen seda käsil oleva ettevalmistuse ajal rohkem Hetkel pisike ülevaada tegemistest! Uue aastaga alustasin ka oma menüü jälgimist, ei saa seda nimetada dieediks aga puhtaks toitumiseks kindlasti, hakkasin üleliigset välja jätma ning praeguseks pilt juba päris OK. Kaal langeb nii nagu vaja, tempo katsun hoida rahuliku, et võistlusteks säilitada lopsakus, kuid samas olla ka piisavalt kuiv. Siin kaks nädalat tagasi Otile saadetud vormipildid: http://forums.fitness.ee/topic/34775-team-kiivikas-kuidas-hernekepist-tammepakud-tehakse/?p=421163 Kevadel tahaks teha kaasa neli võistlust, alustada plaanin Sweden GP-ga 16.04. Sinna veel Eestist päris mitu võistlejat erinevatel aladel võistlema minemas, seega saab olema kindlasti tore kogemus. Homme lähen Oti ja Egle seminarile Bikini Fitness & Men’s Physique ABC ning teeme Otiga kindlasti ka ülevaatuse, vaatab mis seis tänaseks vormiga on Peale seminari Spartasse Tallinna kamraadidega rauda rebima! Toidulisandidest lähevad praegu Fitshopi uuest Full Force tootesarjast Syner-6 ja BCAA+B6. Lisaks Omega3, Vita-Min ning lemmik maiustus Pudding! Bikini Fitness & Men’s Physique ABC Bikini Fitness & Men’s Physique ABC
  23. Peep Reinart - Minu tegemised

    Palju õnne veelkord! OSkad öelda, kes/kas pildil patustajad olid?
  24. Mul sama asi, trennis peab näts olema Muidu ei tule midagi välja asjast
×