Jump to content

Kuido Jõgisalu

Kasutajad
  • Sisu loend

    180
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Kuido Jõgisalu postitused

  1. Spa&Sport CUP 2017

    Liitu ka Facebooki üritusega ja ole kursis värskete uudistega! https://www.facebook.com/events/1857902227766398/?__mref=message_bubble
  2. Spa&Sport CUP 2017

    Infoks kõigile, kes juba ennast registreerinud ning ka nendele kellel plaan registreeruda! SPA&SPORT 2017 CUPil osalejad ei pea omama rahvusvahelist litsentsi (maksumus 50€)! Samuti ei pea võistleja kuuluma EKFL-i liikmesklubisse. Pane ennast kirja ja Pärnus näeme!
  3. Spa&Sport CUP 2017

    SPA & SPORT CUP 2017 korraldamisel suureks toeks kindlasti Eesti Kulturismi- ja Fitnessi Liit. Eile 02.02.17 valiti alaliidu uueks presidendiks kulturist Ott Kiivikas! Palju õnne Otile! Kulturismi- ja Fitnessi liidu kodulehelt leiate kogu info mis on mõeldud võistlejatele, kohtunikele ja treeneritele. Samuti juhendid, uudised ning kalendri. http://www.kulturism.ee
  4. Spa&Sport CUP 2017

    Tore näha, et esimesed juba kirjas! Tean, et lähipäevil lisandub siia mitu Spa&Sport tiimi sportlast Pange ennast aga kirja! http://www.kulturism.ee/registreeru/8
  5. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Hei! Huvilised kindlasti juba näinud ja kuulnud, et sellel kevadel toimub Pärnus algajatele fitnesistidele ja kulturistidele SPA ja SPORT CUP 2017! Idee on pikalt juba õhus olnud ning Spa ja Sport spordiklubi treener Ramil lükkas asjale hoo sisse. Õnneks meil tiimis ja klubis palju harrastajaid, kes on nõus abistama! Teeme selle ürituse ära enda vabast ajast ning energiast, eelkõige armastusest antud spordivaldkonna vastu! Ise alustasin võistlemist samuti laval koos algajatega, täpsemalt Lõuna-Eesti lahtised karikavõistlused 2015 rannafitness algajate kategooria. See, et astusin lavale koos teiste algajatega, andis palju julgust juurde!! Seega kõik kes Te mõtlete, et võiks vormi teha ning ennast laval proovile panna, siis just see on TEIE jaoks! Sellel aastal on ka tehtud mõistlik erand, algajaks peetakse ka sportlast, kes pole osalenud rohkem kui ühel kulturismi ja fitnessi võistlusel! Leian, et see on väga õige! Kui Lõuna-Eesti karikal laval ära käisin, siis ega ma ennast kohe edasijõudnuks ei pidanud, läksin kuu aega hiljem eestikatel lavale ja jalg ikka värises kuid mingi kogemus oli juba olemas! Selles spordis on kogemusel väga suur roll! Tule ja hangi oma esimene kogemus 01.04.2017 Pärnus! Täpsem info siit!
  6. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Tore näha, et minu foorums ka väike arutelu tekkis samuti on hea näha et naisterahvad on korraliku kaloraazi peal Vormi tegemine käibki offseasoni ajal, kehale tuleb anda piisavalt(ei pea paksuks sööma) õiget kütust ning ettevalmistuse ajal sealt suurest numbrist natukene kärpides juba vorm muutub! Need nälgimis dieedid on minu arust totaalne keha ja vaimu tapmine! Jälle üks nädal mööda saamas, aeg lippab, tegemisi palju. Uuel nädalal tuleb ka üks uudis, mis lähitulevikus natuke sebimist juurde tekitab, kuid seda teen juba heameelega Hoidke silmad ja kõrvad lahti! Täna saalist puhkepäev, homme saali, jalatrenn ning natuke ka HIITi nagu eelmisel nädalavahetusel. Homme muudan oma menüüd, lisan kaloreid juurde, plaan veebruaris kaloraazi tõsta ning märtsis teha tagasihoidliku dieedi. Täna tegime väikse poetiiru ja täiendasime eelolevateks päevadeks varusid, panen pildi ka, siis näete ka mida Kadriga sööme NB: siin muidugi kõigest väike osa sellest, mis meil menüüs on!
  7. Kuido Jõgisalu FAST Team

    4000kcal juba tubli tulemus. Eks ma ise peaks ka kunagi sinna jõudma aga tasa ja targu
  8. Kuido Jõgisalu FAST Team

    ühes viilus oli ca 7g süsikaid kui hetkel peast õigesti mäletan Olen ise vägagi õnnelik, et nii palju süüa saan ilma kaalu muutuseta. Umbes aasta aega tagasi unistasin ainult sellistest portsudest, olen varasemalt söönud kuskil 2400-2500kcal juures nö offseasoni ajal. Ei osanud kaloreid üles ajada ning kartsin liialt paksuks minna. Alates 2016 oktoobrist hakkasin ühe hea abikäega vaikselt kaloraazi kasvatama ning olen 3200kcal(trennipäeval) juurde jõudnud. Tunne on hea ja kaal ei tõuse, rasva naha alla juurde ei ole tulnud, seega ilmselt ainevahetus on selle kenasti vastu võtnud Plaan veel suuremaid numbreid proovida SÜÜA MULLE MEELDIB!
  9. Kuido Jõgisalu FAST Team

    tänud!
  10. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Hei! Nädalavahetus ja paar kiiret päeva veel möödas. Nädalavahetusel sai linnast ära maal käidud, nii enda vanemate kodus kui ka Kadri vanemate juures, samuti tähistasime ka Kadri vanaema sünnipäeva. Pidage ikka oma vanavanemaid meeles Pühapäeval tulime Pärnu tagasi ning läksime trenni. Pühapäeviti üldiselt treenin teist korda nädalas kas siis selga või jalgu. Üldiselt katsun rohkem rõhku panna jalgadele, selline pikakoivaline nagu ma olen, ei saa neid arengust maha jätta Kuna pühapäeval toimus meil ka Spa&Sport tiimiga poseerimine, siis väga hullu saalis ei pannud, paar kergemat harjutust jalgadele ning HIIT treening (trossid, TRX köied, väljaasted, kõhulihased), kombineerisin neid oma vahel ning sai naha päris märjaks Jalgadele väga rasket trenni ei teinud kuna poseerimine kohe peale trenni ning poseerimisel teen läbi ka klassikalise kulturismi poose, mine tea vb läheb kunagi vaja ning mõjub lihastunnetusele ka kindlasti hästi! Ise võistlen küll alles sügisel aga käin kevadhooajaks valmistuvate võistlejatega koos poseerimas ikka, harjutamine teeb meistriks ning saan ise samuti algajatele abiks olla. Täna trennist puhkepäev, eile sai treenitud rind/õlg. Eile tekkis sõbra Allaniga enne trenni idee, et mis siis kui prooviks õige rekordit rinnalt suruda nii me siis saali selle mõttega läksime. Ma ei ole ammu sellist asja teinud, eelmine kevad võistlusteks valmistumise ajal sai Ramiliga korra proovitud aga siis 140kg mina ei suutnud ära suruda lamades surumises. Dieedi perioodil ei ole see just kõige parem mõte ka ning väga sealt midagi loota ka ei olnud Olen nüüd juba jupp aega rinnapäeval ikka viimases seerias 130kg surunud mõned kordused, seega tunne oli hea ja miks mitte proovida. Võimlesime soojaks panime 100kg kangile, tegime mõned soojendus kordused x6 ja x3. Panime mulle siis 140kg kangile, esimene kordus tuli lihtsalt, seega tegin kaks kordust järjest. Allan sai samuti 140kg jagu x1. Proovisime siis 145kg, see läks x1 üles ja oli juba märgatavalt raskem, Allanile samuti juba korralik pähkel aga sai jagu.Sellega piirdusime, ei hakanud rohkem punnima, jäime rahule oleks kohe 150kg kangile pannud ehk oleks sellest ka jagu saanud. Kuid jätame järgmiseks korraks ka midagi Üldiselt ma suuri raskuseid taga ei aja, või noh pole nagu eesmärk aga selliseid asju proovides tekib ikka isu, seega katsun siin lähiajal ka suuremat numbrit liigutada, 150-160kg oleks päris tore suruda. Mäletan kui kunagi ammuammu 110kg rekord oli, siis oli küll uhke tunne ja ei osanud rohkemast unistada.....aga kui ikka trenni teha siis on kõik võimalik, hetkel alustan rinnapäeva 100kg x10, heal päeval ka esimene seeria 110kg x10 Laupäeval sain Fitshopilt väikse üllatuspaki, kus olid sees mõned uued tooted ning ka juba tuntuid tooteid. Aitäh Fitshopi tiimile!! Eile õhtul sai ära proovitud uued Fast Pudix valgupudingud. Peale trenni pudru kõrvale istusid nagu valatult, karamelli maitse oli meie lemmik, šokolaad samuti hea aga kuna karamell tunduvalt magusam, siis sobis meile väga hästi! Panen siia ka ühe eine pildi, täpsemalt siis trennivaba laupäev hommikusöök Omlett - 6muna, 200g salat ja 3 viilu kaerasüda. Süsivesikud 29g, Valgud 60g, Rasvad 41g Olge terved!
  11. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Nonii, Leedu tripilt tagasi ja uuesti trenni lainel! Pühapäeva varahommikul sõitsin ära ning kolmapäeva õhtul olin Pärnus tagasi. Eile ronisin saali tagasi, tegin seljale neli harjutust ning õlale kolm + veel trapets ja alaselg. Täna lammutame Ramiliga rind+käed. Hetkel käsil nädal, kus hoiame raskused all, seeriad pikemad ning paneme rõhu rohkem tehnikale ja tunnetusele. Lisan siia ka oma eilse õhtusöögi ning tänase hommikusöögi. Eile õhtul peale trenni läks 170g tatart, 140g delikatess veisehakkliha ning 200g salatit, kastmeks 100% tomatipasta. Tänane hommikusöök, lihtsad võikud, nimes küll ´´või´´ aga tegelikult on ainult 4 viilu Leiburi trimmi, 100g kalkuni sinki, 100g 24% rasvaga juustu ning natuke kurki Olen terve elu olnud võileiva fänn, seega see variant sobib mulle väga hästi! Kui makrod sobivad menüüsse siis miks mitte! vahel lasen grilliga ka need ilma kurgita soojaks, siis mõnus sulajuust Olge terved!
  12. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Hei! Jagan oma kahte tänast einet, enne trenni ja peale trenni. Enne trenni sõin 190g täisterapastat, 150g kanafileed, 200g rohelist ning kastmeks Pomi 100% tomatikastet. Peale trenni üks mu lemmikeine. 135g kaerahelbeid, 20g šokolaadi maitselist valku, 150g vaarikamoosi(purustatud vaarikad) ning 100g banaani. Kuna homme sõidan Leetu neljaks päevaks, siis täna tegin trennis ära esmaspäevase rinnatrenni ning selga lisaks. Üldiselt laupäev mul vaba aga kuna olen saalist eemal paar päeva siis tuleb plaani vahel muuta Külastasime täna elukaaslase Kadri ja sõbra Allaniga Paikuse Spordihoones olevat jõusaali. Täitsa kobe pisem saal, vajaliku saab tehtud, kuid tõsisemaks treeninguks jääb raskuseid seal ikka väheks Mõtlesin et proovin ära palju kõlapinda saanud uued Valio jogurtid ning ostsin kõik maitsed. Hommikusöögi kõrvale läks karamell, täitsa mõnus oli
  13. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Eluke viimasel ajal ikka jube kiire.....katsun rajal püsida Tööl hetkel kiired-kiired ajad, pühapäev vastu esmaspäeva ööotsa üleval, olin tööasjus Riias. Esmaspäeva hommikul jõudsin koju tagasi, magasin ca4-5h, õhtul käisin trennis, väsimus andis tunda aga rinna-õlapäev tuli päris hästi. Alustasime rinnaga, lamades surumises 1.seeria 100kg-10x, 2.seeria 120kg-8x, 3.seeria 130kg-6x ning neljandas 100kg-10x, rohkemat ei hakanud proovima kuna ei olnud seda õiget tunnet. Teisipäev on mul trennivaba, kuid teisipäev vastu kolmapäeva samuti ööotsa üleval, hommikul sain koju, magasin 4h. Õhtul oli plaanis seljatrenn aga jätsin minemata, ei hakanud keha ja vaimu piinama, pole mõtet lõhkuda. Raske on muidugi trenni mitte minna, viisin elukaaslase saali aga endal on keeruline niisama saali juurest läbi sõita Täna öösel sain korralikult magada ca8-9h, täna kindlasti saali ja kavas jalapäev. Toidud olen viimastel päevadel päevasel ajal suutnud hoida menüü järgi, karbid kaasas ja kõik OK. Öösel aga on läinud ka menüü välist kraami, pisut kommi ja šokolaadi, kohvi(ei ole muidu kohvijooja), tühja kõhupeale olen krabanud ka puuvilja, näiteks banaani või õuna ning samuti paar batooni(Fast Luxus). Kui ikka pead kaua üleval olema ja vaim väsinud, siis väike komm või šokolaad ei tee liiga Viimati kaalusin ennast laupäeva hommikul, kaal oli 95,2kg, täna hommikul näitas kaal 93,8kg. Need magamata ööd teevad ikka oma töö, sellist kaalu nägin viimati mitu-mitu kuud tagasi Nüüd paar päeva rahu, saab normaalselt magada, söögid paigas ja trenni teha. Alates pühapäevast kuni kolmapäevani olen Leedus, seal samuti toitudega keerulisem ning trenni teha ei saa. Kolmapäeva õhtul peaks kodus tagasi olema ja kannatab ehk saali ka minna Hetkel on selline crazy periood aga järgmine nädal saab läbi, siis jälle rahulikum tempo Olge mõnusad!
  14. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Uus aasta-uued lubadused, üritan selle aasta sees oma blogile eluvaimu sisse puhuda! Statistika näitab seda, et tegin 2016 teise poolaasta sees 7 postitust katsun seda viga paranda! Miks ma üldse tahan blogida?!! Ma tahan, et fitnessi ja kulturismi huvilised näeksid, kuidas mina oma asja teen ja kuhu ma sellega jõuan, mis ma sellest saan. Kuna mulle meeldib ka võistleda, siis võiks küsida, et miks ma siis seda kõike kajastada tahan?? Konkurendid ju näevad, mis ja kuidas sa tegutsed... AGA see ei ole saladus, et bodybuildingus viib edasi ainult järjepidevus ning teadlik treenimine/toitumine. Ei ole siin mingeid otseteid ja seega ei ole siin varjata midagi J Pigem tahangi eeskujuks olla paljudele, kes tänapäeval saalis rügavad ilma, et nad teadvustaksid endale miks ja milleks. 17.01.2015 oli see kuupäev kui mina kohtusin esimest korda Kiivikaga, panime paika plaanid ning minu fintessihullus algas. Hullus kestab siiani, isu veel täis ei ole ja ilmselt ei saa ka Ühesõnaga 17.01.17 olen juba kaks aasat jõusaalis rassinud, teinud kaasa mitmed võistlused, saavutanud häid tulemusi jnejne....Algusest peale olen kahelnud, et miks, ei muutu ju midagi, olen ikka samasugune sportlikku kehaehitusega kutt. Siiani tunnen nii kui aus olla aga alati ma suudan oma negatiivse mõtte viiani selleni, et aga mis ma siis saavutanud olen kui ma teen seda 1a, 2a või 5a. Ma teadvustan endale, et tegemist on nö asjaga, kus ei juhtu üle öö midagi! Muidugi tahaks kiiremini tulemusi näha, sealt ka tekivad need mõtted, et milleks ma tõmblen. Kulturismi tuleb kõvasti aastaid rasket tööd investeerida, hea näide Ott isiklikult! Ärge andke alla! Panen siia endale kui ka teile tõestuseks, et tegelikult asjad muutuvad ikka küll Vasakul olev pilt tehtud 2015 veebruari alguses, siis kui Oti juures teist korda ülevaatusel käisin ning paremal olev pilt tehtud 2016 novembri lõpp, ehk siis pm hetke vorm. Vasaku klõpsas oma kaameraga Ott ning teised sõber Allan oma õunaga. Kindlasti, 110% kindlasti oleksin saanud selle 2a jooksul teha asju paremini, kuid esimestel aastatel teeme me kõik algajad(üsna julgelt väidan seda) oma vead ära. Astume dieediga korralikult ämbrisse, näljutame, peas on ainult mõte et ma söön liiga palju, siis peale dieeti õgime paksuks, trennis paugutame üle, taastumine ei ole meile oluline jne... Hetkel tunnen et olen nüüdseks palju targem ja tean mida teen, ei mõtle üle, analüüsin ja olen kannatlik. Võistlustest rääkides jätsin vahele 2016 sügishooaja, plaan jätta vahele ka eesolev kevadhooaeg ning lavale uuesti sügisel. Kuigi isu lavale ronida on suur aga annan oma kehale veel puhkust. Môtlen selle all, et ei lähe veel kuudeks dieedilainele, hoian kaloraazi ûleval, ûritan ka seda veel tõsta(ilma rasvamassi suurendamata). Aasta lõppes mul gripiga, pole ammu nii haige olnud aga ju see siis pidi nii minema. Algas kolme päevase kõrge palavikuga, sinna juurde ka tatitõbi, kaks päeva veel madalam palavik ning eile oli esimene päev, kus ei olnud palavikku. Täna ronisin juba saali ja ûritasin kerge trenni teha, kuid kahjuks ma seda tavaliselt ei oska Olge terved ja head uut aastat! Peagi ka trenni ja toidu teemadel postitused
  15. World Junior and Master Championships 09-12-12.2016

    uskumatu vorm nendel ranna juunioritel ikka, ulme tase tõesti
  16. Palju õnne Otile! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1342213865849774&id=100001835197997
  17. Vastab tõele, et Otile esikoht?
  18. Edu meestele! Kui IFBB youtube live ei näita, siis ega mujal pole linki vist?
  19. Vahelduseks ka midagi negatiivset muidu alati positiivne inimene AGA suureks eeskujuks kõigile, kes spordiga tegelevad! Kirega tehtav töö ning järjepidevus on edu võti! Ilmselt oled juba neljapäeval 1.12 ära lennanud? Olen 1-2.12 pealinnas koolitusel, oleks meistriga koos trenni teinud aga küll jõuab ka hiljem. Edu teile San Marinos!
  20. Kuido Jõgisalu FAST Team

    Kui kirjutada ei jõua siis panen pilte Kaal 95kg, laupäeval sai Spartas poosetatud.
  21. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    http://fitshop.fitness.ee/47/0/readmore/648/GripGel/ On teil müügil?
×