Jump to content

maryjane

Kasutajad
  • Sisu loend

    101
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik maryjane postitused

  1. aa... ja spartakiaadi müüakse tartus salutarise poes (kalevi 4). Pealinna kohta andmed puuduvad.
  2. Minu patenteeritud trennijook koosneb 0.5l värskast, lahustuvast c-vitamiini (1000mg) tabletist ja poolest lahustuvast aspiriinitabletist.
  3. ideaalmees

    Noh, õnneks on tänapäeva tüdrukud piisavalt tugevad, et iseennast kaitsta. Mul endal pole küll iial ette tulnud situatsiooni, kus keegi mind kellegi/millegi eest kaitsma peaks. Vaimse kaitsmise jaoks ei pea meesterahvas üldse suur olema - mõni täitsa miniatuurne oskab vahel naisterahva muttatrambitud ego kenasti välja õngitseda ja puhtaks rookida. Võib ju küll arvata, et saad oma isikut tuunida mõne eriti hea väljanägemise või geniaalse tegelase abil, aga reeglina jääb lõpuks oluliseks ikkagi muu - näiteks kas ta oskab puhtust pidada, kas ta norskab või kas tal on kupli all kõik enam-vähem paigas. Eks igaühel omad kriteeriumid. On nähtud ka neid, kes demovariandi (=eriti ilus inimene, kellega koos on hea end seltskonnas näidata) nimel kannatavad ääretut lollust, või raha nimel ääretut hoolimatust.
  4. ideaalmees

    Mulle meeldivad kehaehituse poolest maratoonarid, suusatajad ja karatekad. Õlad ei tohi kitsad olla ja pepu peab trimmis olema. Spordiga mittetegelejaid ei võta üldse jutule. Oma mees on aga kõige ilusam: minust kümme senti pikem, paar kilo raskem ja me saame kahepeale kalleid unisex teksaseid osta.
  5. Otsin kedagi, kes teeks mulle krooli- ja delfiinitehnika ning vettehüppamise selgeks. Asukoht Tartu. Töötasu pakun 200 eeku tund pluss ujulapilet.
  6. otsin eratreenerit (ujumine)

    Aitäh info eest. Huvitav, kas päristreener on nõus koos hoolealusega basseinis sulistama, minu arvates ääre pealt ei näe radade keskele suurt midagi ja ausalt öeldes sellest kuival maal vehkimisest-ettenäitamisest pole suurt kasu. Ma ise piilun tegijamate ujujate tehnikat teinekord nende all põhjas ujudes.
  7. otsin eratreenerit (ujumine)

    Julgen arvata, et mingid miniatuursed kõhulihased on mul olemas. Delfiini jalad on selged ja jaksan niimoodi vee all 25m ujuda. Käsi ei õnnestu juurde panna, ilmselt olen mingi koordinatsioonifriik. Kroolis on sama lugu - jalad ok, ühekaupa käed ka ok, aga käte ja jalgade tööd kokku pannes tuleb välja midagi uppuva kuke sarnast.
  8. BCAA, leutsiin

    Nagu preparaadi nimigi (BCAA1000) ütleb, siis sisaldub soovitatavas päevanormis ehk neljas kapslis kokku 1000 mg bcaa-sid. BCAA2000 sisaldab poole rohkem. Kümne grammi jaoks oleks vaja süüa 20 kapslit BCAA2000 või 40 kapslit BCAA1000. Kallis lõbu üldiselt - BCAA2000 purgist jagub 6 treenimiskorraks.
  9. BCAA, leutsiin

    Aitäh, Fred. Proovin järgi ja kui nokib, siis annan foorumis teada.
  10. BCAA, leutsiin

    Mu sheik koosnes veest, pulbrist ja kakaost. Proovisin kolme erinevat sorti (Hera80, No1 ja Whey Lemon), aga ikka hakkas pärast sheiki magu valutama, nina läks kinni ja silmad hakkasid vett jooksma. Allergoloogi juures selgus, et ma ei tohiks tarbida täispiima, jogurtit, kodujuustu ega juustu - sisuliselt siis ühtegi piimatoodet. Allergia lihtsalt on selline asi, et ühel päeval lambist tekib ja siis tuleb sellega elama õppida. Jube tüütu on, ja sellepärast ka närvid läbi. Ja lihased on üleeilsest trennist haiged nagu mõnel diletandil.
  11. BCAA, leutsiin

    Sellepärast tean, et sheigi peale mul allergia tekkiski. Sestap pole selle üle mõtet suurt vaielda, tahtsin vaid kogenumate soovitusi, millega vadakuvalku asendada. Asjatu lootus ilmselt, eks siis katsun omast tarkusest välja mõelda.
  12. BCAA, leutsiin

    Kuu aega tagasi selgus, et olen piima vastu allergiline. Jätsin vadakusheigid ära ja pärast seda ei õnnestunud enam endise intensiivsusega treenida, sest lihas ei taastu enam ööpäevaga ära. Mida soovitaksite uueks taastumislisandiks? Soja või bcaa või paljas glutamiin või veel midagi muud?
  13. piimavalgu asemel?

    Oskate soovitada mõnd head valgupreparaati, mis ei oleks piimapõhine? Nimelt allergia nii vadaku kui kaseiini vastu. Kumb taastumissheigiks parem oleks, soja- või munavalgevalk? Või hoopis miski muu?
  14. piimavalgu asemel?

    Nojah, aga liha on jube raske sheigiks teha ja Egg White Pro'd enam Robocopis müügil pole.
  15. personaaltreener (tennis)

    Kannatlikku on sellepärast vaja, et mul läheb võrreldes teiste inimestega igasuguste tehnikate omandamisega alati paar sajandit kauem aega. Kust neid mainitud kodanikke leida võiks?
  16. nämma sheik

    Leiutasin maitsva sheigi (vadak + kahefaasilised süsikad) ja jagaks retsepti teile ka. Niisiis: 1 dl kiirkaerahelbeid blenderisse ja purustada enam-vähem jahuks 1/2 dl (kopatäis) Whey Lemon Superit 1 banaan (banaani asemel võib ka supilusikatäie mett panna) 2 dl rasvatut piima Blendida ilusaks ühtlaseks massiks, siis lisada blenderisse 4-6 jääkuubikut ja blendida edasi, kuni need purustatud. Tuleb selline küpsisemaitsega jahutav suvine trennikokteil.
  17. personaaltreener Tartus

    Kas keegi oskaks soovitada Tartus mõnd head personaaltreenerit?
  18. personaaltreener Tartus

    Panen end siis kohe järjekorda. Klubiks Tropic.
  19. Kahe kuuga vormi?

    Ainult jõusaalist kindlasti kohe ei aita. Mina soovitaksin kiirkõndi. Kõnnid sellises endale sobivas tempos (tunned, et nahk läheb soojaks ja veri hakkab käima). Esimesel päeval pool tundi. Ülejärgmisel tunni. Ja niimoodi ülepäeviti iga kord pool tundi rohkem. Kahe nädala pärast oled täiesti võimeline tund aega sörkima või jalgrattaga sõitma või aeroobikatrenni üle elama. Siis hakkab pekk minema, nii mis mühiseb. Otsi endale mõni sama tasemega trennisemu, see aitab püsivust hoida ja koos trennis käia on ikka lahedam, kui üksi. Toidust jäta ära kindlasti magusad asjad, valgest jahust tooted ja loomne rasv (rasvased piimatooted, sealiha). Kindlasti söö alati kõht täis, nälgida ei tohi. Trennist satub õnneks kiiresti sõltuvusse, kõige raskem on toidu osa, aga kui eesmärk silme ees püsib, siis vast elad üle. Jõudu!
  20. Rasvaprotsent naisel

    Minul on Soehnle vannitoakaal. Ostsin Anttilast. Näitab peale rasvaprotsendi ka lihas- ja veeprotsenti.
  21. Rasvaprotsent naisel

    Mul rasvaprotsent 25-26, teen trenni 4-5 korda nädalas ja ausaltöeldes end väga pirukaks ei pea. Pikkus 170, kaal 60, vööümbermõõt 65. Sõltub vist sellest, kus see rasv asub. Ma pakun, et minu oma asub pigem siseorganite ümber, kui naha all.
  22. Soovitage mingit toiduasenduspulbrit 24h kestvaks võistluseks (sisuliselt tegemist orienteerumisega, st pidev liikumine 6-7 km/h). Kuivõrd maa on pikk, on iga gramm varustust arvel ja tahaks ka toidumoona kaasa võtta võimalikult kontsentreeritud kujul. Seega mõtlesin, et ehk on olemas mingi selline pulber, mis sisaldaks kõike vajalikku ja millest aeg-ajalt sheigi saaks teha. S55 on vist rohkem dieediks mõeldud, oleks midagi rammusamat vaja.
  23. täiesti algaja

    Huu.... Ma pean end suht treenituks (jõusaal küll põhiliselt), aga läbin 3 km 17 minutiga, pärast köhin verd... 3 km 12 minutiga läbib üks mu sõber, kes on kunagine tippsprinter.
  24. Solaarium

    Ma soovitaks ka ikka korralikke solaariumitooteid kasutada - Australian Goldi või Caribbean Goldi. Solaariumitöötaja ükskord näitas, mis juhtub, kui enne päevitamist kreemi mitte panna - solaariumiklaasile oli kõrbenud õhuke kiht eelmise kliendi nahka... Ütles, et saab kohe aru, kas klient on kreemi pannud või mitte - viimasel juhul võtab klaasi puhastamine kauem aega.
  25. väljaasted ja selg

    Kas kellelgi on aimu, mida ma valesti teen, kui väljaasted alati hirmsasti säärelihasele hakkavad? Püüan küll tagumist jalga võimalikult rohkem kannale toetada, aga lõpus hakkavad sääred ikka korralikult krampi kiskuma... Teine asi - seljaloos jõuaks seljalihaste poolest kangile veelgi raskust lisada (hetkel 15 kg), ent randmetes tekib lõpupoole venitusvalu. Treener imestas, et tema kuuleb sellisest probleemist esimest korda ega osanud eriti aidata. Any ideas?
×