Jump to content

donaldtoomsalu

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

donaldtoomsalu

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1980

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kõhulihased, sixpack

    Tänud vastuste eest Lugesin neid hüüdlauseid, et "abs are made in kitchen", aga samas kirjutasin ju ka esimese asjana, et toitumine korras ning tegelen jooksmisega, mis mulle hästi sobib - kilod kukuvad mühinal Samuti kirjutasin ju, et ülejäänud kehaga olen rahul ning tahaks ainult kõhulihaseid rohkem esile tuua - kas siis peale jooksu ainult kõhulihaste treenimine (kohe peale jookmist ja lisaks hommikuti on hullem kui üldse mitte millegi tegemine? Tänud aga lõpetuseks Siimule youtube linki eest, peaaegu, et päestsid päeva, aga kahjuks puudub kodus trepp Mõtlesin siis, et mis seal ikka - teen kõige tavalisemaid asju: sit ups, leg raise, plank ja nii aga sattusin sellise lingi otsa: http://www.simplebackpain.com/the-worst-abs-exercises.html#axzz3ahC6dJLg ... kus on täpselt kõik need kõige tavalisemad ära mainitud kui "worst abs excersises". Päris hirmutav jutt, jääbki mulje, et niisama diivanil on ohutum istuda kui kõhulihaseid teha Igal juhul praegu on silma jäänud miskit sellist: http://scoobysworkshop.com/3-minute-ab-workout/ - tavalised "crunches", plank(vasak, parem) ja "bicycle".
  2. Kõhulihased, sixpack

    Tere, Olen proovinud leida endale vastust googlest ja nii siit kui ka välismaisetest fitnessi foorumitest, aga infot ja eriarvamusi on nii palju, et ei suuda vajalikku välja filtreerida. Samuti on enamus juttu suhteliselt üldine, aga minul oleks väga konkreetne küsimus. Nimelt siis paar kuud tagasi hakkasin tegema trenni, põhiliselt jooksmist. Samuti ajasin korda toitumise. Kilod kukuvad kolinal, kõhu peale on küll jäänud veel selline näpistamise jagu voodrit, aga plaan ka sellest lahti saada Soov oleks hakata treenima kõhulihaseid, et selleks ajaks kui rasvast lahti saan ootaks mind seal all miskit Plaaniksin teha kõhulihaste harjutusi iga hommik. Tulemus mille saavutada tahan on tagasihoidlik - ei ole soov ennast kulturistidega võrdlema hakata. Kuna ülejäänud kehaga olen suhteliselt rahul, siis kõht ongi ainuke asi mida veidi parandada sooviksin Selline igahommikune kõhu trenn võiks ju tagasihoidliku tulemuse saavutamisele kaasa aidata? Igal juhul konkreetsemalt oleks minu küsimus selline: kas on mingid väga kindlad harjutused erinevate kõhulihaste gruppide jaoks? Saan aru, et kõhulihased jagunevad laias laastus kolmeks - alumised, keskmised, ülemised. Kas piisab kui võtan iga grupi jaoks ühe harjutuse? Kui nii siis milline oleks kõige asjalikum harjutus kodustes tingimustes iga grupi jaoks? Aitäh!
×